18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Grecji

tfojastara • 2012-02-13, 14:11
Się nie pie**olą. Świeża porcja.
Akcja od 2:00 ; wcześniej tylko się pali.

Siemek

2012-02-13, 14:25
Tak się kończy branie kredytów...

Policja bezradna i mało ich jakoś.

adresikpuma

2012-02-13, 14:26
czekam az w polsce ludzie tez sie obudza ze sa pokoleniami dymani w dupe przez rzad

~Tołdi

2012-02-13, 14:28
Dajmy już tej łajbie zatonąć zamiast na siłę ją ratować.








Linek tylko nie wyskakuj mi tu z yntelygentymi ripostami xD

painmaker83

2012-02-13, 14:28
przecież to z Warszawy z listopada

adresikpuma

2012-02-13, 14:31
powinni oprocz butelek z benzyna rzucac takze benzyne w kondonach tak by palili sie policjanci,bo butelki rozwalaja sie na twardym podłozu wiec i ofiary nie wielkie byly,w gre moze jeszcze wchodzic polewanie policjantow benzyna z zabawek na smingus dyngus.

Cz...........el

2012-02-13, 14:58
Grecy to j***ne pie**olone nieroby. k***y pracują połowę tego co w innych krajach a socjal mają dwa razy wyższy. A teraz jak im każą pracować tak jak w innych krajach to protestują. No k***a Boże widzisz i nie grzmisz.

I jeszcze parę słów do kolegi wyżej:
adresikpuma - a jak Ci ten dresik pumy zapie**olą to na policje z płaczem powędrujesz, a tutaj cwaniaka rżniesz.

A i jeszcze jedno nie "kondonach" tylko "kondoMach" :homer:

rydzo2008

2012-02-13, 15:09
niech płona polcjanty j***ne ahahahahahaha

geza1927

2012-02-13, 15:24
#
Skończcie się napinać na policjantów bo większość was trolli w życiu nic nie przeskrobał i policja wam nic nie zrobiła im pozatym też.

Tylko że grecja to kraj lewaków, anarchistów którym zawsze źle.

Miliony zadłużenia a oni zaczynają palić własne miasta czy to jest racjonalne?

Żyją tylko z turystyki i tym podobnych rzeczy, kto do nich zajedzie jak będą cegłówkami całe dnie rzucać albo koktajlami, sami siebie pogrążają.

Niech płoną j***ć ich, są głupi to niech giną.

adresikpuma

2012-02-13, 15:35
@ do kasztana
Jak ukradna mi dres z pumy to załoze z adidasa
Jeśli teraz pracujesz 8 godzin a szef by ci kazał pracowac 2 razy wiecej to skakałbyś z radosci

A jesli chodzi o kondony czy kondomy to rownie dobrze mozesz sie czepic ze przecinek jest nie w tym miejscu co trzeba panie Miodek.
Pracujesz na komendzie ?Czy to taka moda zwego czasu JP kazdy był a teraz modne stało sie anty JP.
Zyje pólki co w kraju w którym stwarzane sa pozory wolności słowa wiec moge wypowiadac sie na jaki temat chce i w sposob jaki chce.

wojas30

2012-02-13, 15:57
j***ć ich czy nie, ale żeby polski Kowalski musiał zapie**alać do 67 roku życia na greckiego Kowalskiego który na emeryturę pójdzie 12 lat wcześniej? Na ch*j nam ta wspólna Europa była? Wiedziałem że to się tak skończy. Czekam teraz na wielkie jebnięcie pt. "Koniec Unii Europejskiej" bo to ku temu zmierza. Nie da się ujednolicić tylu różnych od lat państw. Bo są różne poglądy, religie, mentalności. Ten pomysł był od razu skazany na porażkę. Tylko dalej nam mydlą oczy że to można uratować i będzie dobrze. ch*ja będzie dobrze. Przywrócić waluty i rozj***ć to w p*zdu a nie żeby taki człowiek jak ja który musi j***ć za 1000zł/m-c musiał patrzeć jak z kasy polskiej lecą PLNy na tych podobnych Grekom - bo ratować przed bankructwem trzeba. A czy ktoś się k***a nami przejmuje że w k***e ludzi nie ma co jeść i gdzie mieszkać? pie**oli mnie ta cała szopka z UE. Handel międzynarodowy - ok. Ale nic więcej. PEACE!!!

adresikpuma

2012-02-13, 16:01
@ racja kolego,lecz zeby to nastapilo ludzie na ulicach musza zwyciezyc bo politycy wezma kolejny kredyt na splate starego kredytu sic!

Ro...........ce

2012-02-13, 16:03
Powinni do tych "protestujących" strzelać z broni ostrej. pie**olony motłoch.

Kamm

2012-02-13, 16:13
Zamiast pracować w tym czasie. Wolą niszczyć własne miasto :shock:

rydzo2008

2012-02-13, 16:24
powtarzam niech plona polcjanty j***ny