18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Grecji

tfojastara • 2012-02-13, 14:11
Się nie pie**olą. Świeża porcja.
Akcja od 2:00 ; wcześniej tylko się pali.

Tester

2012-02-14, 10:54
Z tymi koktajlami Molotova to już przeginka, policjanci też zaliczają się tam do grupy dymanych ale spełniają swój obowiązek jako funkcjonariusze :-/

Jackyll

2012-02-14, 10:57
W Grecji żyli ponad stan i tak to się skończyło. A żeby u nas było normalnie jak w krajach UE to musiałaby być rewolucja, bo od zawsze jesteśmy dymani i to już do poziomu niewolnictwa, bo w tej chwili to praca jest za mieszkanie i jedzenie. Ludzie pracują za 1200-1500, a wynajem kawalerki to często 1000zł+media/m-c. W innych krajach jak mają dwa razy lepiej niż u nas to wychodzą na ulicę, a my dalej siedzimy i klepiemy biedę. Masa towarów zza granicy w ogóle nie wchodzi od nas do sklepów, bo Polska jest za biedna/ale wciska nam się bzdury jaka to Polska jest zajebista. Cisną kit, ze jest coraz lepiej jakbyśmy nie mieszkali w tym kraju i nie widzieli zawartości własnego portfela. No jest postęp, bo UE wpompowała miliardy w jednego wielkiego menelskiego żłoba, dość że wydoi to jeszcze rozkradnie. U nas wszystko robi się najdrożej i najgorzej, bo miliardy lecą bokiem do kieszeni złodziei, a my te długi będziemy spłacać. Zarobki na poziomie 1200-1500 a niebawem tona węgla dojdzie do 1000zł/tona. A jak ktoś mówi, że ci co zarabiają ok. 1500 mogli się uczyć lub więcej pracować to mi się gotuje. Jak ktoś ma bogatych rodziców to może się uczyć nawet do 30 roku życia na renomowanych uczelniach, ale niestety nie każdy tak ma, a poza tym gdyby tak wszyscy byli super wykształceni to kto by budował domy? kto pracowały w sklepie itd.itp.? sami byście sobie chatę wybudowali? zbierali plony z pola? Wk*wia mnie gadanie tych co im się udało, a może mają układy, starych zarobionych i oni mają najwięcej do powiedzenia. Podobnie jak celebryci zarabiający po 20 000-100 000/m-c i oni mówią, że nie jest tak źle itp. itd. Czekam na dzień aż u nas będzie w końcu żyło się godnie, ale najpierw trzeba rzucić kamień i mam nadzieję, że polecą kolejne, bo to już przekracza granice wytrzymałości!:/

Corey_09

2012-02-14, 11:34
Paranormal society

szpanio

2012-02-14, 12:24
Żałośni Ci ludzie są. Najpierw stylem życia srają pieniędzmi na lewo i prawo, a jak rząd stara się ograniczyć wydatki, to robią rozpie**ol na ulicach, doprowadzając do jeszcze większych strat. Najlepsza akcja w 0:21 jak wchodzi policjant na chodnik, a "uciemiężony lud" sp***ala w podskokach.

dawid131

2012-02-14, 12:53
Greckie strajki
-Zmniejszenie płacy minimalnej o 20 proc. (z 751 euro do 600 euro miesięcznie, czyli 2500 zł). W Polsce od 2012 roku pensja minimalna wynosi 1500 zł.
-Likwidacja 13 i 14 pensji
-Zwolnienie 15 tys osób z 714 tys w sektorze publicznym
Jak dla mnie niech wyjdą z strefy euro i idą na dno jak tak bardzo chcą. Tylko rykoszetem dostaniemy my i cala Europa.

NaughtyBear

2012-02-14, 14:14
-Powiedz coś po niemiecku
-RMF FM, Donald Tusk

Esz

2012-02-14, 14:36
to, że Ty się przyzwyczaiłeś, że rząd dyma Cię w dupe, albo jesteś jednym z rozpieszczonych bachorów z bogatych rodzin to nie znaczy, że oni robią źle. Im się należy lepsze życie, więc wychodzą na ulice. Ale najgorsze jest to, że my mamy dużo gorzej i nikt nie wyjdzie, większość tego nie widzi i nawet nie zauważą kiedy wszyscy bedziemy żyli jak psy.

idymy

2012-02-14, 14:45
adresikpuma napisał/a:

czekam az w polsce ludzie tez sie obudza ze sa pokoleniami dymani w dupe przez rzad



Grecy sami się w dupę wydymali swoimi dodatkami socjalnymi, teraz niech zaciskają pasa, mordy trzymają nisko i zapie**alają.

kajtol

2012-02-14, 16:10
śmieszne są niektóre reakcje. prawda jest taka, że ludzie byli zawsze dymani przez władzę, a na filmie widać bydło. nie wiem tylko jak rzucenie w policjanta mołotowem, który mniej lub bardziej też jest dymany przez państwo, ma polepszyć sytuację w kraju. a jak spełni się oczekiwania anrachistów, to będzie rozp***ucha i nic się nie zrobi. władza i ludzie u władzy to mniejsze zło.

zasada jest taka, że jak sobie sam nie władujesz do kieszeni, to państwo ci nic nie da. pełen egoizm.

a grecja śmierdzi nieróbstwem. polecam pojechać na wakajce, żeby zobaczyć o czym mówię.

Kakutniaczek

2012-02-14, 19:45
Policja ładnie poj***na, zamiast się do nich przyłączyć, przeszkadza w zamieszkach.

dlugowieczny

2012-02-14, 20:20
Grecy to debile, zadłużeni po same uszy, i demolują swoje miasta, które z ich pieniędzy będą wyremontowane. Kolejna sprawa, to wojna z policją, która przecież nie zadłużyła kraju, a ustawowo w każdym kraju mają chronić życie ludzkie, mienie, oraz pilnować przestrzegania porządku. Tymczasem politycy się śmieją, że idioci znaleźli sobie zastępczego wroga. Osobiście uważam, że w momencie kiedy zaczęli ich podpalać, powinni użyć ostrej amunicji, i potem niech ich sądzą przez dwadzieścia lat, czy użycie broni było zasadne, czy też nie.

GreenRed

2012-02-14, 20:52
ty mnie granatem! to ja cie molotowem! hahaha ;D

xgregor

2012-02-15, 17:31
k***a a reżyserem i kamerzystą kto był? monterem itd? z której strony stała kamera i kto poszkodowany?