18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Grecji

tfojastara • 2012-02-13, 14:11
Się nie pie**olą. Świeża porcja.
Akcja od 2:00 ; wcześniej tylko się pali.

Adiro

2012-02-13, 16:37
A niech się sami powyrzynają Homery, Archimedesy i Talesy.

lapps

2012-02-13, 16:38
ta k***a, latwo wam pie**olic, ze grecja rozrzutnicy, a to ze przez ostatnie 4 lata mamy 2 x wiekszy deficyt niz wczesniej to ch*j?? nie zdajecie sobie sprawy, ze za 5 lat z nami bedzie to samo?? tacy k***a madrzy, a nie widza, ze ten sam ustroj rozpie**ala nas tak samo jak grekow, a zarabiaja na tym szefowie wielkich bankow. po co maja pracowac skoro wiekszosc podatkow idzie na haracz dla bankierow?? bankierzy podstawiaja im wybranych politykow(nam tez), betony glosuje jak media doradza, politycy pilnuja monopolu bankierow, wiec jedyne wyjscie zeby nie byc okradanym to praca na czarno. panstwo traci coraz bardziej, a j***ne lewactwo drze mordy, ze to wina ludzi bo nie daja sie dobrowolnie okradac, wiec sa leniami:E

ciekawe co wy bedziecie robic jak jeszcze bardziej podniosa podatki, nie dajac nic w zamian. bo jezeli nic sie z tym nie zrobi to mozecie byc pewni, ze tak bedzie. a wtedy niemcy czy inni uslysza w telewizji o polakach leniach i zlodziejach, ktorym sie nie chce pracowac za 5 zl za godzine brutto i tylko by luksusow chcieli:E

chudzik2145

2012-02-13, 16:51
@up Co ty k***a wiesz o grekach ?? Byłeś widziałeś ?? Są gnojki nieroby i szumowiny tam każdy wali wałki widziałeś jakie se premie dawali ?? 500 euro za umycie rąk. Byłem tam i widziałem jak pracują nic tylko kawa fajka i pie**olenie głupot, a kasę by chcieli jak prezesi !

Ro...........ce

2012-02-13, 17:08
Cytat:

ta k***a, latwo wam pie**olic, ze grecja rozrzutnicy, a to ze przez ostatnie 4 lata mamy 2 x wiekszy deficyt niz wczesniej to ch*j?? nie zdajecie sobie sprawy, ze za 5 lat z nami bedzie to samo?? tacy k***a madrzy, a nie widza, ze ten sam ustroj rozpie**ala nas tak samo jak grekow, a zarabiaja na tym szefowie wielkich bankow. po co maja pracowac skoro wiekszosc podatkow idzie na haracz dla bankierow?? bankierzy podstawiaja im wybranych politykow(nam tez), betony glosuje jak media doradza, politycy pilnuja monopolu bankierow, wiec jedyne wyjscie zeby nie byc okradanym to praca na czarno. panstwo traci coraz bardziej, a j***ne lewactwo drze mordy, ze to wina ludzi bo nie daja sie dobrowolnie okradac, wiec sa leniami:E

ciekawe co wy bedziecie robic jak jeszcze bardziej podniosa podatki, nie dajac nic w zamian. bo jezeli nic sie z tym nie zrobi to mozecie byc pewni, ze tak bedzie. a wtedy niemcy czy inni uslysza w telewizji o polakach leniach i zlodziejach, ktorym sie nie chce pracowac za 5 zl za godzine brutto i tylko by luksusow chcieli:E



Ale weź już, k***a, nie płacz.

~Angel

2012-02-13, 17:28
adresikpuma napisał/a:

powinni oprocz butelek z benzyna rzucac takze benzyne w kondonach tak by palili sie policjanci,bo butelki rozwalaja sie na twardym podłozu wiec i ofiary nie wielkie byly,w gre moze jeszcze wchodzic polewanie policjantow benzyna z zabawek na smingus dyngus.




adresikpuma

2012-02-13, 17:35
Bedzie za pózno na płacz jak polska tez zbankrutuje.Wtedy moze otworzycie oczy na to co sie dzieje na prawde ,a nie to co wam mowi Tv.
Pewnie słyszeliscie o aferze pieczatkowej ale o tym ze jest wywołana tym że Zus nie przekazał pieniedzy nfz nie ... Takich i podobnych spraw jest wiecej.
Ludziom mydli sie oczy madzia i jej matka,gwiazdami na lodzie i tym ze peruwianskie slonce tusk zapłaciło miliony za dostawienie taboretu dla niego przy wygodnych fotelach merkel i sarkozego jako wielki sukces polski w europie.
Ratujemy innych gdy polskiego dziadka i polskiej babci nie stac na leki,jedzenie i dach nad głową!

Jestesmy w dupie europy ani nie szanuja nas na zachodzie ani na wschodzie tym bardziej za oceanem.
Ale wy to macie w dupie bo mamusia płaci za internet i dach nad głową,da jesc i ogrzeje.Ale kiedys poznacie dziewczyne z ktora bd chcieli splodzic potomka i zbudowac wlasny dom i stwierdzicie ze sie k***a legalnie tego nie da zrobic bo byscie musieli zapie**alac cała dobe jak beduiny pod warunkiem takim ze doba bedzie miala 48 godzin!

Musiałem sie wykrzyczec choc pewnie debile i tak nie zrozumieja ze juz sa jednym palcem w dupie,moze dotrze to do nich jak zapie**alajac na 6 rano do roboty bd masowac zmarszczona dłonia zbolały krzyz zamiast bawic wnuki :evil:

@ angel nie wiedziałem ze grecy tez wchodza na sadistica i ze mam u nich taki posłuch :) :mrgreen:

Kamm

2012-02-13, 18:10
Póki co to w Grecji pracuje policja. Zamęt, rozpie**ol, a pracować nie ma komu bo trzeba pogrążać własny kraj.

rydzo2008

2012-02-13, 18:53
adresikpuma
dobrze gada nie dam mu piwka bo mam 7/do 12
jesteśmy takimi psami kazdy sie znas smije i gardza nami jak smieciami j***nymi Ten kraj jest gownem takim samy jak byl 20 lat temu nic sie nie zmienilo procz seriali w tv

a i ogolnie niech polcjanty plona

lapps

2012-02-13, 20:06
chudzik2145 napisał/a:

@up Co ty k***a wiesz o grekach ?? Byłeś widziałeś ?? Są gnojki nieroby i szumowiny tam każdy wali wałki widziałeś jakie se premie dawali ?? 500 euro za umycie rąk. Byłem tam i widziałem jak pracują nic tylko kawa fajka i pie**olenie głupot, a kasę by chcieli jak prezesi !



taa, a za wysranie sie dostawali wakacje na hawajach :facepalm:

to tak samo jak w polsce masz 400 zl za usmiechanie sie(mcdonald spotkajmy sie) tylko, ze malo kto takie premie dostaje. o tym juz w telewizji nie powiedza(o ile wogole ktos dostaje, bo dostawali pewnie ci na najwazniejszych stanowiskach, a spoleczenstwu sie za to obrywa i maja "zaciskanie pasa", a ci ustawieni dalej sobie zyja zajebiscie)

u nas tez jest tylko kawa, fajka, pie**olenie glupot i przegladanie portali spolecznosciowych. takie sa efekty zycia w socjalizmie, zamiast pracowac na siebie, pracujesz dla ogolu wiec czemu ty masz sie starac, skoro ktos inny moze sie postarac za ciebie? dlatego sobie zalatwiaja chorobowe na lewo, robia na czarno itd. dlug publiczny rosnie i to coraz szybciej(mowie o Polsce). biurokracja tez, wiec mamy coraz wiecej pasozytow na garnuszku. i co jak Polska bedzie bankrutowac to przyznasz sie, ze jestes gnojek, nierob i szumowina?


@Rodzice
plakac to ty bedziesz jak braknie pieniedzy zeby ci emeryture wyplacic, a za prace bedziesz dostawal 1000 zl z czego polowe bedziesz musial oddac

ti...........ax

2012-02-13, 20:07
Ostra amunicja i po sprawie. Nic innego nie da rady.

ps. bezrobocie spadnie

modzgi

2012-02-13, 20:47
Open heavy fire!!!!

michal3323

2012-02-13, 21:55
Kurde... Współczuje tym policjantom. Każdy z nich ma rodzinę... I ch*j wam w dupę dzieci JP! Gdyby ich rozstrzelali to może by powstało coś lepszego.

chudzik2145

2012-02-13, 22:04
@ lapps aleś ty k***a głupi to ja pie**ole w dupie byłeś gówno widziałeś a pocisz się jak najman nad słoikiem.

brylan

2012-02-13, 22:05
Nie łatwiej byłoby na tą Grecję najechać,zabrać co tam im jeszcze zostało,a potem zrzucić wielką bombę która zmiotłaby tych nierobów z naszej pięknej planety?

chudzik2145

2012-02-13, 22:08
brylan napisał/a:

Nie łatwiej byłoby na tą Grecję najechać,zabrać co tam im jeszcze zostało,a potem zrzucić wielką bombę która zmiotłaby tych nierobów z naszej pięknej planety?



Ale oni już tam nic nie maja :) W sumie trzeba tam być pomieszkać to zrozumiesz co i jak. Byłem tam 9 miesięcy i wiem ze to kraj gówno warty.