18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakażenie

soull • 2021-07-25, 09:01
Kolega ma firmę montująca windy. Na jednym z montaży jego pracownika coś ugryzło w palec a to jego efekt. Lekarze podejrzewają jakąś pluskwę ale pewności nie ma. Doszło do zakażenia. Bardzo prawdopodobna amputacja palca.


soull

2021-07-25, 11:25
Pajan napisał/a:

Uj***ć palca niech nie męczy się.Najpewniej tak właśnie zrobią.. Co do lekarzy, było przyjęcie na sor, później konsultacje z kilkoma lekarzami, prywatne wizyty, nikt nic nie wie.. Jedno co pewne, wdało się zakażenie, od 3 tygodni palec traci swoje "warstwy". Zapewniam, że wąż to nie był, pająk, według informacji z pierwszej ręki (palca) nie zauważony..

ququa

2021-07-25, 11:49
soull napisał/a:

Najpewniej tak właśnie zrobią.. Co do lekarzy, było przyjęcie na sor, później konsultacje z kilkoma lekarzami, prywatne wizyty, nikt nic nie wie.. Jedno co pewne, wdało się zakażenie, od 3 tygodni palec traci swoje "warstwy". Zapewniam, że wąż to nie był, pająk, według informacji z pierwszej ręki (palca) nie zauważony..Powinien sie cieszy ze go w kuśke nie ugryłzo to by dopiero chłopina miał zmatrwienie ....

niech od razu palucha upie**oli ...przynajmniej bedzie miał wziecie u lasek :)

Manowarrior

2021-07-25, 11:56
Niech sie cieszy że nie w kutacza

Kopeć

2021-07-25, 12:10
pustelnik brunatny.

Gazownik

2021-07-25, 12:30
Przypomniał mi się horror Mucha. Od czegoś przemiana musi się zacząć ..

woszczuthcrew

2021-07-25, 13:49
Tak z ciekawości, szczepiłeś się???

JohnyByrd

2021-07-25, 13:54
Jeśli mu jeszcze nie ucieli palca, a chłopu zależy, to niech się szybko zorientuje w okolicy gdzie można dostać pijawki lekarskie, albo gdzie przyjmuje jakiś hirudoterapeuta. Pijawki potrafią uratować naprawdę mocno zgniłe rany.

soull

2021-07-25, 14:16
JohnyByrd napisał/a:

Jeśli mu jeszcze nie ucieli palca, a chłopu zależy, to niech się szybko zorientuje w okolicy gdzie można dostać pijawki lekarskie, albo gdzie przyjmuje jakiś hirudoterapeuta. Pijawki potrafią uratować naprawdę mocno zgniłe rany.Przekażę..

peter222

2021-07-25, 14:27
Autor napisał/a:

Lekrze podejrzewają....
Ale w przypadku wyszczepiania bydła mają 100% pewność, że preparaty są bezpieczne.
Powinno się tych konowałów zagonić do kopania rowów melioracyjnych.Bezpieczny to nawet Apap nie jest. Przeczytaj ulotkę i skutki niepożądane (możesz po nim nawet umrzeć). Ale jak ząb napie**ala to bierzesz pewnie od razu 2 ;) ))
To teraz sobie wyobraź że ze szczepionkami jest tak samo, tylko nie ratują cię przez bólem zęba a przed odejściem na drugi świat. No ale ty wiesz na pewno lepiej bo albo jesteś ekspertem w dziedzinie wirusów albo obejrzałeś wszystkie filmy na YT z dzikim i Ziębą :) ))))))))

Namex

2021-07-25, 14:28
Autor napisał/a:

Lekrze podejrzewają....
Ale w przypadku wyszczepiania bydła mają 100% pewność, że preparaty są bezpieczne.
Powinno się tych konowałów zagonić do kopania rowów melioracyjnych.Na tych k***ich synow lekarzy i te k***y pielegniarki to przyjdzie pora juz w krotce. Pamietajcie kto wstrzykuje ten syf w pelni swiadom, co to robi z ludzmi. I tez kto namawia na to by sobie dac to wstrzyknac oraz poniza i osmiesza kazdego kto jest przeciw.
Te sk***iele lekarskie musza zaplacic za to.
Tak samo jak policja ktora tak bardzo neka obywateli za to ze nie maja maski na ryju.
A jak u nas zaczna wprowadzac to samo co we francji, czy wloszech chcieli z tymi paszportami i innymi ch*jami bestii, to lepiej zeby polaczki w koncu sie ruszyly i tez wyszly na ulice. Bo nie wytrzymam po prostu.

jezier

2021-07-25, 14:34
Autor napisał/a:

Lekrze podejrzewają....
Ale w przypadku wyszczepiania bydła mają 100% pewność, że preparaty są bezpieczne.
Powinno się tych konowałów zagonić do kopania rowów melioracyjnych.takich robaków bez wykształcenia jak ty powinno się utylizować

notak

2021-07-25, 15:01
Autor napisał/a:

Lekrze podejrzewają....
Ale w przypadku wyszczepiania bydła mają 100% pewność, że preparaty są bezpieczne.
Powinno się tych konowałów zagonić do kopania rowów melioracyjnych.każdy post krytykujący obecną slużbę zdrowia ma u mnie piwo,
chamy, opie**alaki bez empatii, jeszcze kasy im pewnie mało

saintv

2021-07-25, 15:26
Wyzimlak napisał/a:

Wytatuowany pedał z tunelami w uszach i wielkim paskudnym sk***ysynem w terrarium = rozj***na dupa i wypadająca szuflada. Jak ja tymi pie**olonymi odszczepieńcami gardzę. Prawie tak bardzo jak pedalarzami i złotówami.Już tłumacze, hodowlane ptaszniki nie są w stanie zrobić takich powikłań, większość ukąszeń jest jak osy chyba że jesteś alergikiem lub jesteś uczulony na jad.
Ptaszniki z azji i europy są agresywne i sypią włoskami co jest bardziej wkur niż ukąszenie.
Taki syf jak ukąszony prezentuje na zdjęciach to po funnelach z australii wyskakuje i wątpie by ktoś miał takiego w hodowli w polsce.
nie sa z rodziny ptaszników i są agresywniejsze od naszych kiboli, dobra ale wracając do tematu to mógł to być pająk krzyżak zwykły... kiedyś kumpla na placu w szkole upie**olił w nogę i miał cała złoto różową i skórę złuszczoną... nie mam pojęcia co lekarz jego matce powiedział ale całe udo miał w takim stanie przez miesiąc.

saves

2021-07-25, 15:47
Dla mnie to martwica po jadowitym ukąszemiu. Ugryzienia pluskie wyglądają po komarach. Lata temu te k***ie przylazły po pionach wodnych do mnie od sąsiada menela. Ciężko to gówno wyplenić, ale z pewnością efekty ugryzienia tak nie wyglądają.

Wypierdalajjdjd

2021-07-25, 17:39
Pająk powodujący martwicę tkanek

Pluskwa jadowita śmiech na sali pewnie pająk uciek komuś

Pluskwa jadowita śmiech na sali pewnie pająk uciek komuś