18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakazany las

krz2 • 2012-11-04, 03:32
Fajnie się czyta przy tej muzyce:


Nie wielu wie gdzie znajduje się ten las. Wiadomym jest, że gdzieś na terenie Francji. Możecie wierzyć lub nie, lecz przebywanie w tym lesie po zmroku jest zakazane przez tamtejsze władze.



Bardzo dziwne jest to, że zawsze po godzinie 18 rozpościera się mgła w tym miejscu.



Mimo, że wejście tam jest ograniczone przez władze, śmiałków nie brakuje. Ci którzy tam weszli wieczorem nie wracali o własnych siłach. Często nie pamiętali tego co się stało a jedyne co pamiętali to czarne postacie, które ich obserwowały.


Często znajdowano u nich dziwne blizny które następnego dnia znikały. Wyglądają jakby to były oparzenia lecz oparzenie tak szybko nie znika. Bywały większe lub mniejsze lecz to jedyna sfotografowana:


Śmiałkowie, którzy zostali znalezieni nie potrafili iść o własnych siłach. Dopiero po kilku-godzinnej hospitalizacji byli w stanie wymówić cokolwiek. Oto co powiedział ratownik medyczny:
Cytat:

Znaleziony był przytomny, lecz nie był wstanie iść. Źrenice miał w normie ale wydawał się przestraszony. Nic nie mówił. Ciężko oddychał i był wyziębiony, mimo że było ponad 25 stopni Celsjusza.



Przy odnalezionych ludziach znajdowano dziwne kamienie. Na Ziemi raczej rzadko spotykane.


Właśnie dlatego, że nikt nie jest w stanie wrócić o własnych siłach, codziennie rano przez tenże las przejeżdżają dwa samochody leśników i paramedyków by pomóc śmiałkom wrócić stamtąd.

ekh!

2012-11-04, 13:20
Do detektywów muzycznych: ta muzyka nie została stworzona na potrzeby tych filmów, twórcą jest zespół Godspeed You! Black Emperor, a nazwa utworu to z tego co pamiętam East Hastings

xts

2012-11-04, 13:35
grzesiek11997 napisał/a:

i co mam wpisać k*rwa 'zakazany las na terenie Francji' ?



po wpisaniu tego znajduje mi hogwart

el...........iz

2012-11-04, 14:32
już wiem gdzie teściową na grzyby wyśle ;)

kares

2012-11-04, 14:48
grzesiek11997 napisał/a:

i co mam wpisać k*rwa 'zakazany las na terenie Francji' ?



Nic nie wpisuj bo nie znajdziesz żadnego "zakazanego lasu" we Francji. Żal mi się już zrobiło niektórych amatorów mocnych wrażeń więc objaśniam.
1 zdj. o dziwo pochodzi z Francji - przedstawia park narodowy.
2 zdj przedstawia "chmurny las" w Kostaryce
3 zdj - miejsce co prawda jest owiane tajemnicą ale przedstawia Las Hoia Baciu tzw. Transylwański Trójkąt Bermudzki
itd...
A najbardziej mi się śmiać chciało ze zdjęcia dziwnej blizny na palcu.

Żeby nie było, że nie poparte dowodami - linki do stron z oryginalnymi zdjęciami:
Park Narodowy we Francji
Dziwna blizna
chmurny las
Transylwański trójkąt bermudzki

PS. Google faktycznie nie gryzie:)

Okash

2012-11-04, 15:32
wygląda jak sklecony fejk
tak dla sportu

dawaj linki do źródeł

P5ychol

2012-11-04, 16:34
Cytat:

Nie wielu wie gdzie znajduje się ten las.




Ja wiem.


W twojej wyobraźni.

ellsworth

2012-11-04, 16:48
To jest wprost niewiarygodne, że w XXI wieku wciąż są idioci, którzy w takie bajki wierzą! No, ale skoro są tacy co w rozstępowanie się morza wierzą to i ta bajka znajduje swoich wyznawców.

czarkou

2012-11-04, 17:01
Piwo za nutkę.
Btw. Resident Evil :ok:

gygy-93

2012-11-04, 17:04
Za pomysł piwo się należy, bo wykonanie dobre (oprócz tej "blizny")! Ale z siła internautów nie wygrasz ;)


Ale skąd kamień to już nikt nie wiedział;]

Paweł92

2012-11-04, 17:38
Niewielu wie gdzie się znajduje, ale codziennie rano jeżdżą tam patrole. To nielogiczne..

K3NJI

2012-11-04, 17:45
fake, muza nie z tego filmu i argumenty jak na gimbusa przystalo:)
pierwszy z brzegu, to, że tam jest mgła ma pogłoże geograficzne, np niedaleko góry, mostek powietrzny, itd.

dth

2012-11-04, 18:14
Nie wiem kto mógł wpaść na pomysł by piosenkę podpisać jako Resident evil. Oczywiście jest to "28 weeks later", a najlepiej przedstawia ją początkowa scena:


Niestety na youtube nie da się znaleźć tego w lepszej jakości, bo od razu jest usuwane, ale udało mi się znaleźć na innym portalu:

http://vimeo.com/8597539

Osobiście polecam obejrzeć raczej to drugie niż pierwsze, bo w pierwszym nie dość, że obraz ch*jowy, to dźwięk również, więc wrażenia są zupełnie inne.

Jacus

2012-11-04, 23:12
Fajnie wymyslil sobie ktos temat :) Zeby sie przekonac wystarczy pobrac sobie te zdjecia ktore sa w temacie , wlaczyc wyszukiwarke grafiki google i przeciagnac sobie pobrane zdjecia do przegladareczki i mamy tam opisy z jakich stron pochodza zdjecia :) A pierwsze zdjecie jest faktycznie z francji ale z parku narodowego . :) a magiczne poparzenia to jakis tam makijaz :) http://madzi-miziajace-mazidla.blogspot.com/2011/10/art-deco-camouflage-cream.html

~Beny

2012-11-04, 23:14
Ludzie z bagnisk?