18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakazany las

krz2 • 2012-11-04, 03:32
Fajnie się czyta przy tej muzyce:


Nie wielu wie gdzie znajduje się ten las. Wiadomym jest, że gdzieś na terenie Francji. Możecie wierzyć lub nie, lecz przebywanie w tym lesie po zmroku jest zakazane przez tamtejsze władze.



Bardzo dziwne jest to, że zawsze po godzinie 18 rozpościera się mgła w tym miejscu.



Mimo, że wejście tam jest ograniczone przez władze, śmiałków nie brakuje. Ci którzy tam weszli wieczorem nie wracali o własnych siłach. Często nie pamiętali tego co się stało a jedyne co pamiętali to czarne postacie, które ich obserwowały.


Często znajdowano u nich dziwne blizny które następnego dnia znikały. Wyglądają jakby to były oparzenia lecz oparzenie tak szybko nie znika. Bywały większe lub mniejsze lecz to jedyna sfotografowana:


Śmiałkowie, którzy zostali znalezieni nie potrafili iść o własnych siłach. Dopiero po kilku-godzinnej hospitalizacji byli w stanie wymówić cokolwiek. Oto co powiedział ratownik medyczny:
Cytat:

Znaleziony był przytomny, lecz nie był wstanie iść. Źrenice miał w normie ale wydawał się przestraszony. Nic nie mówił. Ciężko oddychał i był wyziębiony, mimo że było ponad 25 stopni Celsjusza.



Przy odnalezionych ludziach znajdowano dziwne kamienie. Na Ziemi raczej rzadko spotykane.


Właśnie dlatego, że nikt nie jest w stanie wrócić o własnych siłach, codziennie rano przez tenże las przejeżdżają dwa samochody leśników i paramedyków by pomóc śmiałkom wrócić stamtąd.

grzesiek11997

2012-11-04, 03:43
gdzie mogę znaleźć więcej informacji nt. tego lasu?

BamaBoyGRR

2012-11-04, 04:01
grzesiek11997 napisał/a:

gdzie mogę znaleźć więcej informacji nt. tego lasu?



Wujek google nie gryzie...

grzesiek11997

2012-11-04, 04:09
i co mam wpisać k*rwa 'zakazany las na terenie Francji' ?

Fullmoon

2012-11-04, 04:43
ciekawe, a wręcz bardzo ciekawe tylko mogłeś dać więcej info dot. tego miejsca

butelka rumu

2012-11-04, 06:39
Czemu nie wyślą jakiegoś oddziału wojskowego,razem z kamerami,aparatami,rejestratorami jakichś zmian magnetycznych itd. ? Wszystko przekazywane non-stop do internetu.Ciekawe czy wtedy coś by się działo ;)

xts

2012-11-04, 07:34
fajny bullshit, lubie takie

jeloo

2012-11-04, 07:40
@butelka rumu

To co, zbieramy oddział? Sponsorzy na takie coś na pewno się znajdą :]

Pac

2012-11-04, 08:16
Takie 'blizny' można otrzymać mocząc długo palec w wodzie utlenionej(Natychmiastowo przy uzyciu wody 30% zamiast aptecznej 3%). Trochę piecze i znika do kilku godzin :>

ssssss-94

2012-11-04, 09:03
To co jedziemy? Poszukaj sponsora/sponsorów i ja chętnie pojade.

rockface123

2012-11-04, 09:39
pojechałbym z miłą chęcią, może i bujda ale za to jakie emocje by były

Re...........ms

2012-11-04, 09:41
jak ktoś odnajdzie lokalizację tego lasu niech da info :)

Ork.Fajny

2012-11-04, 09:46
butelka rumu napisał/a:

Czemu nie wyślą jakiegoś oddziału wojskowego,razem z kamerami,aparatami,rejestratorami jakichś zmian magnetycznych itd. ?


Bo wszyscy wiedzą że to pic na wodę...