18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagrywka pokerzysty

Hayp • 2015-03-30, 20:28
Jeżeli na sali znajduje się jakiś specjalista od pokera to niech mi wyjaśni o co tu chodzi ;-)


-UnStopaBle-

2015-03-31, 01:39
CichaWoda napisał/a:

... skoro mają okulary z lustrem to wiesz co ma przeciwnik...





Nie wiem skąd ci się takie stwierdzenie wzięło ale rozbawiło mnie do łez ...

AfroMan25

2015-03-31, 02:47
po-po-po-po-po-po-po-poker fejs

padi666

2015-03-31, 03:35
Heh, pamiętam jak rok temu rozj***łem tak przy stole 4 dobrych graczy (kolesie graja na 10 stołów nonstopa, czasem i 10KEUR wpada w jeden wieczór na po...sie), nie mając absolutnie nic, nawet pary2. Ale, że miałem dobry humor to dowaliłem na stół wszystko co miałem i wymieniłem co miałem z miną aniołka. Zgarnąłem ponad 200zł (koleżeńska gra na drobne, uczyli mnie grać). Byłem ch*jem i pokazałem im karty, kumpel zrobił mi wtedy zdjęcie (barman, który nie grał). Powiem wam tyle, że to chyba była najszczęśliwsza chwila w moim życiu wtedy, jak zobaczyłem ich miny. Jak ktoś chce zdj to na priv.

albo lepiej nie w tym poebanym kraju

surojak

2015-03-31, 04:12
Hayp napisał/a:

Jeżeli na sali znajduje się jakiś specjalista od pokera to niech mi wyjaśni o co tu chodzi ;-)


Już tłumaczę jestem ekspertem.

Jeden gościu spasował.

el...........wy

2015-03-31, 05:15
@Hayp
Pańka miał parę 10(TT), przeciwnik miał parę dam (QQ). Akcja dzieje się przed flopem (3 karty wspólne, które wychodzą po pierwszej rundzie licytacji). Pańka zrzuca(pasuje) TT chociaż wielu na jego miejscu wcisnęło by w takiej sytuacji ALL-IN(zagrało za wszystko). Pańka tym samym jest dalej w grze.
W przypadku wejścia All-in zapewne dostał by call(przeciwnik sprawdziłby jego zagranie dorzucając swoje żetony do tych, które wsunął Pańka), tym samym Dominik w starciu TT na QQ miałby jakieś 18% do 82% szans na wygranie puli, czyli w przypadku ALL in odpada w 4/5 przypadków, a zrzucając, co zrobił, traci część stacka(żetonów należących do niego), ale jest nadal w grze nie ponosząc opisanego wyżej ryzyka.

FryzjerZG

2015-03-31, 06:07
@abcdef12345
nie pie**ol ciole, średnie pary albo gra się 1vs1, albo się nie wchodzi w rozdanie. Mając TT wchodzisz w rozdanie z 3 czy 4 graczami, na flopie wypada J,Q,K,A i automatycznie masz pewnosc ze juz nie jestes najsilniejszy na stole. Błazen mi tu bedzie wkrecał, że mając parę dych zaprasza jak najwiecej ludzi do gry... miazga poprostu.

hala321

2015-03-31, 06:51
( Wypowiedz specjalisty ) Zrezygnował bo miał słabe karty

kane84

2015-03-31, 08:41
CichaWoda napisał/a:

Otóż to. Tak samo jak z receptą na zwycięstwo na forex. W teorii piękna rzecz, w praktyce na waciki nie zarobisz. Każdy kto jest za legalizacją hazardu kładzie ch*ja na graczach którzy zginą ten hajs lub ich bliskich.

Kładę ch*ja, bo to ich hajs i ich sprawa, co z nim robią. Trzeba też w takim razie zdelegalizować wódę, którą przepijają masowo ojcowie i większość innych rozrywek. Zakażmy, k***a, wszystkiego.

Zielsko

2015-03-31, 09:12
@FrajerZG

No jak masz pare dych na ręce, a na stole J,Q,K,A to akurat masz pewność, że masz najlepszy możliwy układ. Także coś Ci nie pykło, chamie.

dmnkzl

2015-03-31, 09:12
FryzjerZG, skończ się wypowiadać, po pierwszym Twoim komentarzu widzę, że nie oglądałeś ani jednej relacji z Panka przy stole czy też jako gość komentatorów. To jest przyszły mistrz, żebyś Ty widział ile rąk potrafił przewidzieć po samym podbijaniu siedząc w studiu z komentatorami. Montury jest ciężki do odczytania, oglądałem finałowy pojedynek między Monturym, a Messiną. Trwało to 6 godzin (jeden z najdłuższych handsupów) i za cholere nie mogłem wyłapać reakcji Monturego. Kręcił i przesuwał tylko żetony, a tu proszę, Panka wyłapał, niestety pechowo z nim przegrał. Co do jego TT, to wasze dywagacje nie mają sensu. TT to nieciekawy układ, z jednej strony dość mocny i należy betować by nie dać innym szansy wejścia do gry, z drugiej zaś strony dużo innych układów jest mocniejszych. Trudna decyzja, różni gracze różnie by postąpili, Panka przeczytal Monturego, słusznie spasował. Ciekawe tylko co byłoby gdyby zamiast Monturego siedział np Messina.

R4d0

2015-03-31, 09:27
A my gramy na makaron zamiast żetonów, więc nie pie**olcie, że wiecie co to hazard.

Samudaripen

2015-03-31, 09:31
Łał :shock: Niezły luj, ja pewnie wszedłbym all in :szczerbaty:

wudun

2015-03-31, 09:43
Nie łamie to przypadkiem ustawy hazardowej? Ostatnio jakiś gość popłynął za zdjęcie zabawkowej ruletki na fejsie;D

Xanatos.corp

2015-03-31, 10:24
kapitalny i piękny 'sport' dostarczający adrenalinki i emocji, niestety przez sp***oliny ludzkie co to napisały i zatwierdziły ustawę hazardową grając w toto nie na makaron jesteś przestępcą, generalnie to nie możesz nawet trenować i przygotowywać sie w kraju do takich eventów

Sadole! Zbierzmy 100k podpisów w projekcie ustawy obywatelskiej za CAŁKOWITYM ZNIESIENEM USTAWY HAZARDOWEJ!





FryzjerZG

2015-03-31, 11:50
Zielsko wymienilem jedna z nich durniu... amatorzy jestescie jesli uwazacie ze TT to mocna karta. Tyle w temacie.