18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma w szkole z powodu maseczek

dertaz • 2020-09-08, 22:12
Chory facet, wpada do szkoły 7 września 2020 i rozkręca zadymę z powodu maseczek.
Zasadności noszenia maseczek nie będę poruszał, ale to co odwalił ojciec dwóch córek chodzących do tej szkoły to cring roku.

Miejsce akcji szkoła podstawowa nr 2 w Koluszkach, godz. 8 rano





link do artykułu:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26282223,koluszki-agresywny-mezczyzna-wtargnal-do-szkoly-kazal-dzieciom.html

Niestety nagrania z zatrzymania nie ma, ale w komentarzach dodam resztę filmów które udostępnił na kanale yt.

TRQPL

2020-09-09, 12:11
Juzwa napisał/a:

Biedny człowiek. Ewidentnie potrzebuje pomocy.



Ewidentnie masz zryty beret jak ten jegomość na filmie

Shikam

2020-09-09, 12:21
@Wiewór

Dobry debil, haha. dorysuj tam jeszcze zdjęcie swojej facjaty jak myślisz o tym wszystkim na raz.

nano50

2020-09-09, 13:12
Ten na nagraniu to chyba Juzwa sądząc po intelekcie i zachowaniu. :D

sa...........os

2020-09-09, 13:48
Cytat:

maseczka nie chroni i NIE k***a nie zatrzymuje wirusa na masce. Wirus ponoc jest tak maly jak mozgi niektorych sadoli, ktorzy kochaja maseczki.



Po pierwsze gwarantuje Ci że nikt nie kocha maseczek. Tak samo jak mało kto kocha chodzić do roboty (co nie jest usprawiedliwieniem by np. kraść).
Wirus przenosi się drogą kropelkową, np. jak prychniesz i ci kropelki śliny polecą z gęby. A przed tym maseczka chroni.

Cytat:

Jakby to nie byla sciema to morawiecki, kaczynski , duda i inni nie robiliby spotkan wyborczych, nie chodzliby do restauracji czy kina bez maseczek



Maseczki nie chronią noszących. Takie kreatury jak Morawiecki czy Kaczyński zbytnio nie przejmują się nikim ani niczym, więc po ch*j mają nosić.

Cytat:


W UK - pracownicy marketow NIE MUSZA nosic maseczek ale klienci - TAK. Nikt nie widzi w tym nic dziwnego...



Bo w tym nie ma nic dziwnego. Ale wiesz co...? Nie chce mi się już nawet tłumaczyć.

Cytat:

Zrozumicie tepaki - maski nie maja chronic NIKOGO przed wirusem. Jedni maja je nosic a inni nie. Wirus atakuje tylko plebs?
Jestes plebsem - nos maseczke i pamietaj - niebawem druga fala zapowiedziana... wirus bedzie atakowal tylko powzej 1 metra wysokosci wiec nie zapomnijcie pelzac i chodzic na czworakach :/



Ech, im ktoś głupszy, tym bardziej arogancki.
Jak mnie to k***a bawi. Codziennie godzicie się na ograniczenie własnej wolności w imię wygody, na inwigilacje (chociażby klepiąc na fejsiku lub instalując różne aplikacje na smartfonikach), na r*chanie w dupę przez rząd na wszystkie możliwe sposoby, a nagle gdy pojawia się jakieś drobne, uzasadnione obostrzenie odrobinę tylko umniejszające komfort: "Ola boga, kagańce nam zakładają".

Są oczywiście absurdalne zarządzenia, na które nie można się godzić. Np, swego czasu zakaz wstępu do lasu, na który miałem wyj***ne. Albo obowiązek instalowania jakichś zj***nych aplikacji, gdy jest się na kwarantannie, o czym mnie nawet policja pouczała (i tak mam stary kilkunastoletni telefon, więc mnie mogą w dupę cmoknąć).
Ale k***a totalna samowolka jaką niektórzy propagują, jest tylko świadectwem tego w jak zj***nym i rozpieszczonym społeczeństwie żyjemy.

Nie chcesz nosić? Nie noś. Mam wyj***ne i nikomu na to uwagi nigdy nie zwracałem. Twoje zmartwienie, jak Ci stara na COVID zachoruje. Natomiast odstosunkuj się od innych, bardziej odpowiedzialnych.

Wiewór

2020-09-09, 15:03
JaTylkonaChwile napisał/a:

ale niektorzy maja nasrane w glowach... i nie mowie tu o nagraniu. W skrocie : facet chce dobzre ale zlymi metodami.
Zasadnosc noszenia maseczek :
maseczka nie chroni i NIE k***a nie zatrzymuje wirusa na masce. Wirus ponoc jest tak maly jak mozgi niektorych sadoli, ktorzy kochaja maseczki.
Drac morde, oddychajac czy plujac o masonskich spiskach - nadal maska nie zatrzymuje wirusa.
Jak to powiedzial jeden specjalista w TV : maseczki PRZYPOMINAJA ludziom o pandemii, czyli rownie dobrze moze byc to naklejka na czole - efekt taki sam.
Jakby to nie byla sciema to morawiecki, kaczynski , duda i inni nie robiliby spotkan wyborczych, nie chodzliby do restauracji czy kina bez maseczek, merkel nie sciagalaby maseczki po wylaczeniu kamer, senatorowie USA nie zakladaliby naseczek tylko do zdjec, szumowski nie jechalby do hiszpanii gdzie ponoc jest epicentrum, ludzie przekraczajacy granice we wczesnych epidemiach "pandemii" musileliby WSZYSCY zamknac sie w domach - ale byly wyjatki (jak ktos pracowal w poszczegolnych dzialach przemyslu) TIRowcy by po kursie szli na kwarantanne itd. Piknik radia Maryja? bez maseczek. Koncerty w TVPis - na scenie tancerze obok siebie skacza, biegaja i "pluja na siebie" i ch*j...
W UK - pracownicy marketow NIE MUSZA nosic maseczek ale klienci - TAK. Nikt nie widzi w tym nic dziwnego...
Zrozumicie tepaki - maski nie maja chronic NIKOGO przed wirusem. Jedni maja je nosic a inni nie. Wirus atakuje tylko plebs?
Jestes plebsem - nos maseczke i pamietaj - niebawem druga fala zapowiedziana... wirus bedzie atakowal tylko powzej 1 metra wysokosci wiec nie zapomnijcie pelzac i chodzic na czworakach :/



Zanim napiszesz coś czym się kompromitujesz to warto wcześniej zapoznać się z tematem.
To, że maseczka nie zatrzymuje wirusów to fakt o którym wszyscy wiedzą. Nie odkryłeś żadnego spisku.
Maseczka działa jak TŁUMIK. Jak kichniesz to nie rozrzucasz aerozolu z wirusów i śliny w promieniu 5 m tylko ślina zatrzymuje się na masce a wyrzucasz samo powietrze, które dolatuje maksymalnie do metra.
Teraz rozumiesz? Czy dalej nic?


Adrian92

2020-09-09, 15:39
Niezwyciężony napisał/a:

Tak, to nie ma znaczenia ponieważ nie powodują,
Gdyby powodowały to miał by to każdy chirurg który zapie**ala w tej masce od rana do nocy, dzień w dzień od wielu lat.
Jakaś karyna z internetów cie w ch*ja zrobiła z tą grzybicą



A zdajesz sobie sprawę, że chirurdzy nosza specjalistyczne maski i nie noszą ich tydzień, po kilka godzin dziennie?
Przecietna babcia z dziadkiem która żyje w strachu i ma po 600 zł emerytury mają jedną maskę na 2 tygodnie, mijałem raz kobietę w sklepie i całą maskę miała brudną. Obrzydliwe.
Nie wiem czy powoduje grzybice, nie znam się ale na pewno nie pomaga a na pewno w jakimś stopniu szkodzi.

Noszenie maseczek to istny żart, rząd śmieje się w twarz Polakom i robi z Nich bekę, Polacy jak to Polacy, w większości ciemnogród i niewolnicy :)

Karboksylator

2020-09-09, 16:34
i później się zdziwi, jak mu się córki powieszą

Seksiaczek

2020-09-09, 16:55
To jest Pro trip na nagrywanie dup gówniar,a wy się dajecie nabierać

Ni...........ny

2020-09-09, 17:11
Adrian92 napisał/a:

A zdajesz sobie sprawę, że chirurdzy nosza specjalistyczne maski i nie noszą ich tydzień, po kilka godzin dziennie?



Wiem, i tak się powinno je przecież nosić


Adrian92 napisał/a:

Przecietna babcia z dziadkiem która żyje w strachu i ma po 600 zł emerytury mają jedną maskę na 2 tygodnie, mijałem raz kobietę w sklepie i całą maskę miała brudną. Obrzydliwe.



Wiec twoim argumentem przeciwko noszeniu masek jest fakt że są brudasy które nie potrafią zadbać o czystość maseczki i chodzą w uj***nej ? Są tez ludzie co chodzą w obsranych gaciach i to też jest niezdrowe czy powinniśmy z powodu brudasów przestać nosić gacie ?




Adrian92 napisał/a:

Nie wiem czy powoduje grzybice, nie znam się ale na pewno nie pomaga a na pewno w jakimś stopniu szkodzi.



Jeżeli nie wiesz to nie możesz powiedzieć że na pewno szkodzi. Są całe grupy ludzi którzy ze względów zawodowych noszą maski i płuca im nie zgniły.
Co jest bezpośrednim dowodem na to że się mylisz

Adrian92 napisał/a:

Noszenie maseczek to istny żart, rząd śmieje się w twarz Polakom i robi z Nich bekę, Polacy jak to Polacy, w większości ciemnogród i niewolnicy



Oczywiście że tak, np. opłata paliwowa która miała iść na samochody elektryczne. Hajs płynie a elektryków jakoś nie widać. A te k***y śmieją się bo maja więcej na wały.
Ale tu nie chodzi o wolność a odpowiedzialność społeczną, bo nawet jeżeli nie jesteś w grupie ryzyka to są w społeczeństwie tacy ludzie.
Starzy, chorzy i to oni mają szansę pie**olnąć na koronę nie ty, wiec nie wycieraj sobie gęby wolnością, nazywaj rzeczy po imieniu.
Jesteś zwykłym samolubnym ch*jkiem który ma w dupie życie innych. I tylko o to tu chodzi, stawiasz wyżej swój komfort niż czyjeś życie.

I ja naprawdę nie wnikam w to wszystko o czym piszecie, po prostu rozważyłem wszystkie za i przeciw i uznałem że mycie rąk i noszenie maseczki mnie nie zabije. A już na pewno jest to pierdoła o którą nie warto się wykłócać w sklepie.

zom551

2020-09-09, 17:17
Stwierdzam jedno znacznie że ten typ jest prxyj***ny

Tr...........ty

2020-09-09, 18:14
Najgorsze jest to, że taki pojeb może wejść bez problemu do szkoły i bezkarnie robić co mu się podoba. Równie dobrze mógł wnieść bombę.

tetrusmorderca

2020-09-09, 19:05
W tych filmach najbardziej mnie śmieszy że te Krety sami się nagrywają.

bimaczow

2020-09-09, 19:41
Co za idiota, toż to po mordzie widać że nieskalana inteligencją :mrgreen: :lol:

Powiem krótko w Polsce coraz bardziej widać efekt krugera-duninnga w skrócie czym mniejszą ktoś ma wiedzę tym głośniej krzyczy i wydaje mi się że wie wszystko. I to na tyle jeżeli chodzi o ten temat, otaczają nas debile bez szkoły, bez wiedzy, którzy myślą że znają prawdę, jeżeli do tego dojdą sekciarskie manipulacje typu " wiedzą dla wybranych" oraz " jesteś obudzony i wyjątkowy bo znasz i rozumiesz wiedzę która ci przekazujemy " mamy tym oto sposobem zmanipulowane teoriami spiskowymi społeczeństwo . Amen :mrgreen:

nano50

2020-09-09, 22:11
bimaczow napisał/a:

Co za idiota, toż to po mordzie widać że nieskalana inteligencją
Powiem krótko w Polsce coraz bardziej widać efekt krugera-duninnga w skrócie czym mniejszą ktoś ma wiedzę tym głośniej krzyczy i wydaje mi się że wie wszystko. I to na tyle jeżeli chodzi o ten temat, otaczają nas debile bez szkoły, bez wiedzy, którzy myślą że znają prawdę, jeżeli do tego dojdą sekciarskie manipulacje typu " wiedzą dla wybranych" oraz " jesteś obudzony i wyjątkowy bo znasz i rozumiesz wiedzę która ci przekazujemy " mamy tym oto sposobem zmanipulowane teoriami spiskowymi społeczeństwo . Amen



W takich czasach przyszło nam żyć, że byle ignorant ma prawo wdawać się w dyskusję z doktorem danej dziedziny i go wyzywać. Do tego cały ten internet, gdzie wypluwasz swoje żale, a jeszcze stado jeszcze większych baranów Ci przyklaskuje. Nawet tutaj masa przykładów. Choćby taki Adrian czy Juzwa.

Dawniej, żeby się wypowiedzieć na dany temat, trzeba było mieć podstawy do tego lub dodać"moim zdaniem/w mojej opinii" . Teraz co drugi ma jakieś wyrobione przekonania, a cała reszta o odmiennym stanowisku to debile.

Czasem mam ochotę napisać zwyczajne "xD", albo "Widzisz? Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, żeś debil".

adamo4242

2020-09-10, 03:05
Koles ma zupelna racje . Terror maseczkowy bedzie juz trwal po wieki . Zapomnijcie o tym co bylo jeszcze rok temu , to juz nie wroci . Teraz jestesmy niewolnikami z zakrytymi mordami i potulnie czekamy na szczepionki .