18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma w szkole z powodu maseczek

dertaz • 2020-09-08, 22:12
Chory facet, wpada do szkoły 7 września 2020 i rozkręca zadymę z powodu maseczek.
Zasadności noszenia maseczek nie będę poruszał, ale to co odwalił ojciec dwóch córek chodzących do tej szkoły to cring roku.

Miejsce akcji szkoła podstawowa nr 2 w Koluszkach, godz. 8 rano





link do artykułu:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26282223,koluszki-agresywny-mezczyzna-wtargnal-do-szkoly-kazal-dzieciom.html

Niestety nagrania z zatrzymania nie ma, ale w komentarzach dodam resztę filmów które udostępnił na kanale yt.

Rozjebie

2020-09-08, 22:51
Poszedł walczyć z systemem do szkoły podstawowej...

Ni...........ny

2020-09-08, 22:55
MichaU napisał/a:

, jak wrzuciłeś film? Ściągnąłeś i wrzuciłeś na serwery sadola?



Tak

Mietek7567

2020-09-08, 22:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

cytat:
" Policjanci próbowali nawiązać kontakt z mężczyzną, jednak on kompletnie nie reagował na ich obecność. Nie wykonywał poleceń, stawiał opór i obrażał wszystkich dookoła. (...) Na komendzie poddano go badaniom na obecność alkoholu. Był trzeźwy. Policjanci uznali, że nie było przesłanek do tego, by sprawdzić, czy jest również pod wpływem narkotyków. "
Nie było przesłanek???
A może były przesłanki by nie badać? Czyli znajomości??



Były przesłanki. Nie chciało im się.

pitteroo

2020-09-08, 23:04
" Zasadności noszenia maseczek nie będę poruszał" no właśnie, "maseczka" chroni wszystkich przed kowidem jak kalesony szkolnego kolegę z ławki przed jadowitym bąkiem, wam tez pis dupy lizał, ch*j z typem poniosło go jak wszystkich w marcu i kwietniu przez medialny przekaz, jednak czas zadawać pytania i oczekiwać wyjaśnień bo tymczasem te kilka starszych osób umierających codziennie na "pandemię" pogrąży resztę ludzi i całą gospodarkę https://bezprawnik.pl/ukryte-ofiary-koronawirusa/ możecie mnie j***ć jak policja bezprawnie za brak kagańców

~sensualna

2020-09-08, 23:10
pitteroo napisał/a:

" Zasadności noszenia maseczek nie będę poruszał" no właśnie, "maseczka" chroni wszystkich przed kowidem jak kalesony szkolnego kolegę z ławki przed jadowitym bąkiem, wam tez pis dupy lizał, ch*j z typem poniosło go jak wszystkich w marcu i kwietniu przez medialny przekaz, jednak czas zadawać pytania i oczekiwać wyjaśnień bo tymczasem te kilka starszych osób umierających codziennie na "pandemię" pogrąży resztę ludzi i całą gospodarkę możecie mnie j***ć jak policja bezprawnie za brak kagańców



dla ciebie 40 latkowie to starsze osoby? nie zapominajmy o 18latku który również zmarł

Ni...........ny

2020-09-08, 23:19
pitteroo napisał/a:

" Zasadności noszenia maseczek nie będę poruszał" no właśnie, "maseczka" chroni wszystkich przed kowidem jak kalesony szkolnego kolegę z ławki przed jadowitym bąkiem, wam tez pis dupy lizał, ch*j z typem poniosło go jak wszystkich w marcu i kwietniu przez medialny przekaz, jednak czas zadawać pytania i oczekiwać wyjaśnień bo tymczasem te kilka starszych osób umierających codziennie na "pandemię" pogrąży resztę ludzi i całą gospodarkę możecie mnie j***ć jak policja bezprawnie za brak kagańców



Ja pie**ole, z każdego takiego wpisu wynika że nie rozumiecie po co są te maski.
Za każdym j***nym razem pojawia się argument że szmata nie ochroni przed wirusem, i to jest prawda.
Bo nikt nie twierdzi że jest inaczej, i w ogóle nie o to w tym chodzi.
Oddychając mówiąc czy drąc mordę o masońskich spiskach plujesz na lewo i prawo i jeżeli jesteś zakażony rozsiewasz wirusa.
A noszenie maski ogranicza to plucie do okolic zapijaczonej mordy, to jest naprawdę bardzo proste.
Wystarczy nie być debilem, umieć czytać ze zrozumieniem i wszystko staje się jasne :kawa:

McQurwa

2020-09-08, 23:23
prywatna policja pisiorów, bez mundurów

pitteroo

2020-09-08, 23:34
sensualna napisał/a:

dla ciebie 40 latkowie to starsze osoby? nie zapominajmy o 18latku który również zmarł



Niezwyciężony napisał/a:


Oddychając mówiąc czy drąc mordę o masońskich spiskach plujesz na lewo i prawo i jeżeli jesteś zakażony rozsiewasz wirusa.
A noszenie maski ogranicza to plucie do okolic zapijaczonej mordy,i wszystko staje się jasne

jak kac kupa o poranku :smiechzula:


To sadol jesteście tu by patrzeć jak żywcem rąbią człowieka tępymi maczetami a pie**olicie jak stare mochery pod wpływem ojca dyrektora,.Tak mam starsze osoby w rodzinie i obawiam się o nich sam łyknąlem początkową propagandę jak reszta pelikanów jebiących mnie teraz, ale do ch*ja pana myślcie nie tylko słuchajcie pisiorowych ministrów i wiadomości tvp/tvn i szukajcie odpowiedzi
https://www.medexpress.pl/na-grype-umiera-w-polsce-100-razy-wiecej-ludzi-niz-to-wynika-z-oficjalnych-danych/77710

~sensualna

2020-09-08, 23:38
pitteroo napisał/a:

To sadol jesteście tu by patrzeć jak żywcem rąbią człowieka tępymi maczetami a pie**olicie jak stare mochery pod wpływem ojca dyrektora,.Tak mam starsze osoby w rodzinie i obawiam się o nich sam łyknąlem początkową propagandę jak reszta pelikanów jebiących mnie teraz, ale do ch*ja pana myślcie nie tylko słuchajcie pisiorowych ministrów i wiadomości tvp/tvn i szukajcie odpowiedzi



takich jak ty powinno się utylizować zaraz po porodzie ;)

xXx5226

2020-09-08, 23:39
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, z każdego takiego wpisu wynika że nie rozumiecie po co są te maski.
Za każdym j***nym razem pojawia się argument że szmata nie ochroni przed wirusem, i to jest prawda.
Bo nikt nie twierdzi że jest inaczej, i w ogóle nie o to w tym chodzi.
Oddychając mówiąc czy drąc mordę o masońskich spiskach plujesz na lewo i prawo i jeżeli jesteś zakażony rozsiewasz wirusa.
A noszenie maski ogranicza to plucie do okolic zapijaczonej mordy, to jest naprawdę bardzo proste.
Wystarczy nie być debilem, umieć czytać ze zrozumieniem i wszystko staje się jasne



O w końcu się przyznałeś że masz zapijaczoną mordę. W takim wypadku nakaz noszenia szmaty na twarzy musi być dla Ciebie wybawieniem, już nikt się z Ciebie nie nabija jak zasłaniasz swoją zapijaczona mordę by ludzi nie straszyć.

jednoręki-ujeżdżacz

2020-09-08, 23:54
300 osób zmarło na samego kowida bez chorób współistniejących w Polsce od początku tej udawanej szopki. TRZYSTA. To są oficjalne dane ministerstwa nieZdrowia. Codziennie na raka i choroby układu krążenia umiera jakieś 600-700. Codziennie. W skali miesiąca umiera w Polsce ponad 30.000 ludzi. Pozdrawiam myślących.

Kacper197

2020-09-08, 23:54
Ja cie pie**ole, ojciec debil i ch*j z nim, ale tych dzieciaków to szkoda, przej***ne będą miały przez niego pewnie do końca szkoły.

Insaner

2020-09-09, 00:02
sensualna napisał/a:

dla ciebie 40 latkowie to starsze osoby? nie zapominajmy o 18latku który również zmarł



Wiesz, są osoby które zmarły po zjedzeniu pewnego bardzo popularnego leku przeciwbólowego na A... z powodu. silnej reakcji na paracetamol. Inna 17 latka w zasadzie straciła skórę i ledwo co uszła z życiem. To nie znaczy, że można mówić że jest to lek niebezpieczny. Wyjątek nie czyni reguły.

Równie dobrze może i gdzieś na świecie umrzeć na zapalenie płuc 3 latek. Nie zmienia to jednak faktu, że ogólnie dla dzieci, ludzi młodych i zdrowych choroba jest kompletnie nieszkodliwa. Dla osób starszych może być takim samym problemem jak dowolne inne zapalenie płuc o wirusowym podłożu - jeśli ktoś jest schorowany to może to ciężko przejść.

Warto używać trochę rozumu do filtrowania różnych zaleceń i informacji..

jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

300 osób zmarło na samego kowida bez chorób współistniejących w Polsce od początku tej udawanej szopki. TRZYSTA. To są oficjalne dane ministerstwa nieZdrowia. Codziennie na raka i choroby układu krążenia umiera jakieś 600-700. Codziennie. W skali miesiąca umiera w Polsce ponad 30.000 ludzi. Pozdrawiam myślących.




Tak jak piszesz - portale informacyjne szastają tymi liczbami, bo prostych ludzi to szokuje. Mało kto zada sobie trochę trudu aby spojrzeć jakie są statystyki umieralności w kraju. Dziennie umiera około 1000 osób, rodzi się coś z przedziału 900-1000. Koronawirus przez ostatnie półrocze nie zmienił nic. Statystyki są tak samo sztywne jak zeszłoroczne. 300 zgonów przez ostatnie 7, 8 miesięcy co więcej wcale nie oznacza, że te osoby zmarły na COVID i gdyby go nie miały to by na pewno przeżyły. Większość przypadków to te słynne choroby współistniejące. Jesli ktoś trafił z problemami z krążeniem wywołanymi cukrzycą, a przy okazji był w trakcie leczony na zapalenie płuc od wirusa .. no to jest liczony jako jego ofiara. Dlatego nic się nie zmieniło. Większość z tych osób zmarłych i tak by umarła.

Każda śmierć jest jakąś osobistą tragedią dla bliskich, ale podawanie do publicznej wiadomości że zmarła dziś np. 45 latka z miejscowości X, a kolejnego dnia 59 i 47 letni pacjenci z miejscowości Y i Z w 38 MILIONOWYM kraju zakrawa wręcz o czarny humor.