18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadanie

Ja...........ro • 2012-07-26, 12:37


czekam na genialne odpowiedzi najmądrzejszych użytkowników portalu. Oczywiście istnieje najprostsza logiczna odpowiedź, która (o dziwo! :shock: ), nie pada z "ust" geniuszy polibudy.

PS. I cóż, że ze kwejka?

zonk

2012-07-28, 17:04
sabby7890 napisał/a:

Dobra. Jako, że mam w rodzinie wykładowcę matematyki na dużej polskiej uczelni, mogę odpowiedzieć, że i mam rację i nie mam. Właśnie dzwoniłem, bo mnie strzelało (;


Ponad 20 stron tego tematu a teraz nagle Cię oświeciło żeby zadzwonić do wykładowcy. ŚCIEMA !

sabby7890

2012-07-28, 17:11
Chyba Ci napisałem - bo mnie strzelało. Poza tym mam W RODZINIE. To nie jest ktoś obcy. Nie chcę się przy rodzinie ośmieszać z takim pytaniem.

zonk

2012-07-28, 17:21
Posłuchaj a raczej poczytaj sam siebie. Ostro ciśniesz po wszystkich co mają inne zdanie niż ty a jak przegrywasz nagle spada Ci z niebios w rodzinie wykładowca matematyki.

Z mojej strony temat kończę bo jak to się mówi: Nie będę się kopał z koniem.

orzeszwmorde

2012-07-28, 17:26
Jednak dwójka jest magiczna,czyste przykłady:

2+2*2=to jako przykład
2/2*2=DWA
2*2/2=DWA

A dla jednego doktora honoris causa Dwa to było nawet Cztery a białe to było "różowe"......... ;-)

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci jest czysto (nie)przypadkowe...

EDIT..Albo to było że dwa plus dwa to nawet sześć.
Ale wtedy to staliśmy nad przepaścią aż w końcu zrobiliśmy krok naprzód.

hyp3

2012-07-28, 18:30
a dla mnie to jakiś paradoks z którym nawet te mózgi z oxfordu sie meczą a wy tu swoje wypociny piszecie :)

sabby7890

2012-07-28, 21:07
@SQT

Odpuściłem, bo gimbusów uczyli inaczej i pomimo tego, że MAM rację (bo taki zapis właśnie to oznacza, o czym mówiłem), to jednak rozumiem, że kogoś tak uczyć nie musieli. To tak jak z muzyką i dźwiękiem H. Ni ch*ja go nigdzie nie znajdziesz na jakiś portalach zachodnich, a u nas dalej uczą, że taki jest.

Jak chcesz dalej spiny, to mogę Ci powiedzieć, że nie masz racji i tyle. Cały obrazek jest zlewą na gimbusów, których program nauczania zatrzymał się na 3 klasie podstawówki. Oczywistym jest fakt, że tacy będą się spinać.

Mudzinek

2012-07-28, 22:32
sabby7890 napisał/a:

.
Jak widzę ten obrazek, to wyobrażam sobie bandę tępych lemingów, którzy mi będą dom sprzątać :mrgreen:



Sabby7879, odkurzaj mieszkanie dwa razy w tygodniu, a potrzebne detergenty do podłogi i mebli znajdziesz w szafce w łazience. Mieszkanie ma lśnić, "tępy lemingu" :mrgreen:

sabby7890

2012-07-29, 19:16
@Mudzinek

Wiesz, przyznałem tylko, że jesteście niedouczeni nie z własnej winy - dlatego odpuściłem. Ale WCIĄŻ niedouczeni. To, co wy macie na maturze, ja miałem w 8 klasie podstawówki :-) Chociaż inaczej - sprząta ten, kto POTRZEBUJE kasy. Ja kasę mam :mrgreen:

zonk

2012-07-30, 00:10
@sabby ale teraz za przeproszeniem pie**olisz teraz, bo sam bzdury wypisujesz z tym twoim wynikiem więc jesteś tak samo niedouczony.

Mudzinek

2012-07-30, 14:30
Sabby, jakie to uczucie, gdy tak jaśnie oświecony i bogaty człowiek jak ty nie potrafi poprawnie rozwiązać zadania, z którym dały sobie radę nawet niedouczone, tępe lemingi?

ni...........ne

2012-07-30, 15:42
powiem że wynik to 288 i nie ma ch*ja w wsi. Po co wstawiacie jakieś x czy rozpisujecie równania na 3 strony, jak wystarczy to po prostu obliczyć. :offtopic:

Mr Dan

2012-08-08, 12:55
Ludzie, czemy wy piszecie "2*(9+3)" jeśli to "2(9+3)"

Teoretycznie nie ma różnicy, ale chyba 2*12, a 2(12) robi różnicę.

Oba to 24, tylko, że w tym 2(12) chodzi o to, że już się tego nie rozdzieli.

@edit

zapiszmy to w firmie X i Y

48 będzie Y, a 9+3 będzie X

Y / 2X nie jest równe Y / 2 * X

Megazord zaatakowany przez 2 czołgi nie jest połową megazorda z czołgiem.
X