18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zabójstwo dziecka

marmurowychuj • 2019-11-01, 13:00
Sk***iel bez powodu zabija nożem 5 letnią dziewczynkę


to zdjęcie tego sk***ysyna



ZgRyZ

2019-11-02, 06:06
a j***ł was pies!

gonzales1988

2019-11-02, 07:24
Katie napisał/a:

Ehhh... Nie będę pisał "błyskotliwych" tekstów w stylu "p*zdowate tatusie", natomiast mam zastrzeżenia innej natury. Mianowicie, Autorze wpisu, nie uważasz, że dodawanie tego typu materiału na SADISTIC.pl szczególnie mocno mija sie z przeznaczeniem tego portalu? Jak mamy potraktować jako czarny humor brutalne zabójstwo pięcioletniego dziecka? Psujesz tylko humor ludziom, którzy woleliby czegoś takiego nie oglądać, i dolewasz benzyny dla lokalnych tłuszczobrodych debili.
Moderacjo/administracjo, dlaczego nie filtrujecie tego typu wpisów? Ilość wyświetleń jest ważniejsza od utrzymywania właściwej tematyki na portalu?
Nie ma ch*ja i jest to przeciwko jakiejkolwiek kalkulacji, żeby jednorazowe odpalenie śmiecia było bardziej kosztowne niż utrzymywanie go w więzieniu przez 50 lat.
To nie jest akt łaski. To jest akt pozbycia się odpadu ze społeczeństwa, tylko temu ma służyć kara śmierci. Jest to decyzja pragmatyczna, i raczej wskazałbym na chęć trzymania kogoś takiego w pierdlu do śmierci jako decyzję podjętą pod wpływem emocji. Skręca mnie, że każdego dnia pieniądze moje i innych obywateli myślących podobnie jak ja idzie na trzymanie takiego ścierwa w zamknięciu.



Nie. Nie traktuj tego jako czarny humor. Tylko jako film edykacyjny. Zeby nie byc p*zda. Zeby nikt twojego bliskiego nie doj***l bez powodu.

ryczek1296

2019-11-02, 08:11
Pewnie z nim zerwała

uFo125

2019-11-02, 08:14
Szfajceneger napisał/a:

Zajebiście k***a "To mi się podoba, o to chodzi!"
p*zdowaci tatusiowie obsrają się koncertowo.



Ciebie spłodzili przez pomyłkę w końcu jakoś na działkę Hery skądś trzeba mieć

Ca...........on

2019-11-02, 09:15
Ależ wy jesteście dzielni w szczekaniu na tego szfajcenegera... A wystarczy:

Art. 255. KK
[...]
§ 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

dżonyłojlker

2019-11-02, 12:54
Niewdzięcznicy k***a. Funduję Wam darmową terapię Waszych zj***nych łbów, a Wy jeszcze szczekacie - zakłamane kundle. Są użytkownicy posiadający gówniaki, którzy mają ubaw z takich filmików. Bo jest taka subtelna różnica - kobiety kierują się emocjami i instynktami a mężczyźni rozumem (to oczywiście uogólnienie, bez seksizmu, bo są "userki" które mają poukładane w głowie).

Rastapimp napisał/a:

Szfajceneger
Znajde cie i zajebie:)



Uuuu groźby karalne :amused:

LOOFAH

2019-11-02, 12:57
Loaloa napisał/a:

Jak to bez powodu? Przecież pięcioletnie bachory potrafią być wk***iające. Kto nigdy nie zabił wk***iającego bachora niech rzuci we mnie sztabką złota.
Już się p*zdowaci tatusiowie, wioskowi samcy alfa z misją rozpłodową ujawnili. Tak szczerze - mam nadzieję, że kiedyś ktoś zajebie na waszych oczach wasze obsmarkane "bombelki" i będziecie mogli pokazać światu jakimi to przech*jami jesteście i co zrobicie tym bandytom. Bo na razie to tylko pisanina frustratów, którzy trafili na sadola zamiast przesiadywać na forum dla karmiących mam.





Tak mi się jakoś skojarzyło...




Hrabia Drapula

2019-11-02, 13:01
Szfajceneger napisał/a:

Zajebiście k***a "To mi się podoba, o to chodzi!"
p*zdowaci tatusiowie obsrają się koncertowo.



życzę ci z całego serca że jak kiedyś jakimś cudem będziesz miał dziecko też mu ktoś zrobi krzywdę, a ty wtedy będzie k***a twardy jak mój poranny stolec, będziesz stał i się cieszył
tylko co dziecko będzie winne że ma ojca kretyna ?

dżonyłojlker

2019-11-02, 13:03
Caramon napisał/a:

Ależ wy jesteście dzielni w szczekaniu na tego szfajcenegera



Trzeba by się zająć wszystkimi sadolowymi hipokrytami, którzy zacieszają jak upośledzone dzieci pod filmikami z linczy itp. A gdy gość wyświadczył przysługę bąbelkowi i matce, to płacz i zgrzytanie p*zdy.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-02, 14:21
Ten co artykułem wyjechał najlepszy hahahah 90% filmów tu przedstawia popełnienie przestępstwa.Największą hipokryzje takie filmy pokazują,bo tu jest wiele ludzkich tragedii,ale jak sytuacja odnosi się do ich samych,można się z nią identyfikować,bo ma się małe dzieci,to komentarze muszą być zgodnie wyobrażeniem pisane przez nich.Wszystkie ludzkie tragedie są śmieszne,ale nie te z którymi można się identyfikować w fh*j to oczywiste w sumie.

TB303

2019-11-02, 15:32

@Szfajceneger
Dobry troll(standardzik :mrgreen: ), debile złapane w sidła.

xxxkamil91xxx

2019-11-02, 20:55
Szfajceneger napisał/a:

Zajebiście k***a "To mi się podoba, o to chodzi!"
p*zdowaci tatusiowie obsrają się koncertowo.



Zajeb barana o ścianę...

Szfajceneger napisał/a:

Zajebiście k***a "To mi się podoba, o to chodzi!"
p*zdowaci tatusiowie obsrają się koncertowo.



Zajeb barana o ścianę...

riterio8093

2019-11-02, 21:32
marian.wiertarski napisał/a:

Dobrze zrobił


Szfajceneger napisał/a:

Zajebiście k***a .
p*zdowaci tatusiowie obsrają się koncertowo.


Powinniście dostać pięścią w ryj. I to mocno.

jajkob

2019-11-02, 23:13
Katie napisał/a:

Ehhh... Nie będę pisał "błyskotliwych" tekstów w stylu "p*zdowate tatusie", natomiast mam zastrzeżenia innej natury. Mianowicie, Autorze wpisu, nie uważasz, że dodawanie tego typu materiału na SADISTIC.pl szczególnie mocno mija sie z przeznaczeniem tego portalu? Jak mamy potraktować jako czarny humor brutalne zabójstwo pięcioletniego dziecka? Psujesz tylko humor ludziom, którzy woleliby czegoś takiego nie oglądać, i dolewasz benzyny dla lokalnych tłuszczobrodych debili.
Moderacjo/administracjo, dlaczego nie filtrujecie tego typu wpisów? Ilość wyświetleń jest ważniejsza od utrzymywania właściwej tematyki na portalu?
Nie ma ch*ja i jest to przeciwko jakiejkolwiek kalkulacji, żeby jednorazowe odpalenie śmiecia było bardziej kosztowne niż utrzymywanie go w więzieniu przez 50 lat.
To nie jest akt łaski. To jest akt pozbycia się odpadu ze społeczeństwa, tylko temu ma służyć kara śmierci. Jest to decyzja pragmatyczna, i raczej wskazałbym na chęć trzymania kogoś takiego w pierdlu do śmierci jako decyzję podjętą pod wpływem emocji. Skręca mnie, że każdego dnia pieniądze moje i innych obywateli myślących podobnie jak ja idzie na trzymanie takiego ścierwa w zamknięciu.



Tp jest właśnie portal sadistic jakbyś nie zauważył, dlatego takie treści, naprawdę tylko tutaj obejrzysz jak wygląda świat bez retuszu. Co oczywiście nie zmienia faktu, że zabić niewinną istotę w akcie zemsty jest najch*jowszą rzeczą jaką można zrobić, niech go na pół na żywca przerżną, a co do tego zj***nego tekstu jakiegoś niedoj***nego przegrywa to chyba cię dziewczynko poj***ło, ciekawe czy jeszcze z mamusią mieszkasz...

dOpieca

2019-11-03, 06:47
dyhayne napisał/a:

No to będę tym pierwszym "obsranym, p*zdowatym tatusiem". Dziecko nic nikomu nie zawiniło, trzeba być taką p*zda życiową jak np. Szfajceneger, żeby czerpać z tego satysfakcje. Jesteś zwykłym śmieciem, dokładnie tak samo jak ten chodzący trup na filmie (mam nadzieję że tak właśnie skończy). I nieistotne czy te Twoje wypociny mają na celu ch*jową prowokacje, czy pisesz to całkowicie serio. Odpad społeczny i tyle w temacie.



Racje masz , ale kazdy swoje dupe i rodzine ma wiec 70% jak by im zaplacic ile by na dana chwile potrzebowali to biegali by jak ten odpad i kasowali czyjes dzieci w ranach zemsty.