18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zabójstwo dziecka

marmurowychuj • 2019-11-01, 13:00
Sk***iel bez powodu zabija nożem 5 letnią dziewczynkę


to zdjęcie tego sk***ysyna



grzechu40

2019-11-01, 17:28
Każdy kto pisze że spoko itd życzę wam takiej straty. A jemu by w czasie wojny na concertinie 3 dni umierał

I co do p*zdowatych tatusiów zapukaj do mnie do domu ilość 9mm które przyjmiesz jest nieograniczone

BrunerOvned

2019-11-01, 18:20
Jak jestem w miarę niezj***nym człowiekiem, tak mógłbym na takich wykonywać wyroki. Na dwa etaty. Za darmo. Choćby kantówką, żeby było ekologicznie...

gabriel0

2019-11-01, 18:22
Bez powodu? Może go zdradzała?

dżonyłojlker

2019-11-01, 18:24
dyhayne napisał/a:

No to będę tym pierwszym "obsranym, p*zdowatym tatusiem". Dziecko nic nikomu nie zawiniło, trzeba być taką p*zda życiową jak np. Szfajceneger, żeby czerpać z tego satysfakcje. Jesteś zwykłym śmieciem, dokładnie tak samo jak ten chodzący trup na filmie (mam nadzieję że tak właśnie skończy). I nieistotne czy te Twoje wypociny mają na celu ch*jową prowokacje, czy pisesz to całkowicie serio. Odpad społeczny i tyle w temacie.



Jaka znowu prowokacja? Bardziej "interakcja" - piszę co uważam, a inni użytkownicy piszą co oni uważają. To że niektórzy są źle wychowani i nie potrafią w cywilizowany sposób wymieniać poglądów, to już nie moja wina.

grudzin7

2019-11-01, 18:58
Hogger napisał/a:

się naśmiewacie z pomysłu Korwina o przywróceniu kary śmie



Zdecydowanie tak. Takich sk***ysynów nie powinno się zabijać, tylko amputować wszystkie kończyny i utrzymywać przy życiu. Niech sk***iel gnije i latami żałuje za to co zrobił. :badyl:
Jakikolwiek był powód jego działań to i tak nic nie usprawiedliwia morderstwa małego, bezbronnego dziecka.

romansja

2019-11-01, 19:03
Do kotłowni w p*zdu spalić go

tarcer123

2019-11-01, 19:28
Rodzice tego dziecka powinni mieć możliwość bezkarnie polac tego śmiecia benzyną i podpalić.

Arathnmor

2019-11-01, 19:29
grudzin7 napisał/a:

Zdecydowanie tak. Takich sk***ysynów nie powinno się zabijać, tylko amputować wszystkie kończyny i utrzymywać przy życiu. Niech sk***iel gnije i latami żałuje za to co zrobił.
Jakikolwiek był powód jego działań to i tak nic nie usprawiedliwia morderstwa małego, bezbronnego dziecka.



Absolutnie NIE! Jak już ma zginąć to niech się przysłuży społeczeństwu. Doprowadzić do optymalnego stanu fizycznego, znaleźć odpowiadających potrzebujących i wówczas niech spłaci swój dług idąc na części zamienne.

Budrys2000

2019-11-01, 19:33
Świat jest pełen zakompleksionych frustratów, gwałconych w dzieciństwie impotentów. Jak inaczej można się dowartościować, jak nie zachwalając na forum zamordowanie dziecka?
"p*zdowaci tatusiowie?" Co to k***a za tekst? wylapalbyś strzała od takiego p*zdowatego tatusia to byś miesiąc na L4 siedział.

bakus1233

2019-11-01, 19:43
Najlepsze jest to, że prawdziwi ludzie, ktorzy nie mają empatii ani sumienia (są tacy) raczej nie przyznają się do tego i nie piszą w internecie takich głupot w stylu "podoba mi się, że ktoś zabił dziecko, zajebiście"
Szczerze mówiąc nie jest to rozsądne zachowanie, chyba, że jest się dzieciakiem, który myśli, że jest fajny, bo coś takiego napisze.

Mors_Nigra

2019-11-01, 20:01
paczfiko napisał/a:

Yyyyyyy ja się mieszać do kłótni plebsu nie będę, bo nie zamierzam znizac się do poziomu niektórych użytkowników. Tak, jestem tatusiem dwójki dzieciakow, czy p*zdowatym? to nie wiem, ale napewno nie obsranym!!!
Ale za ch*j tego filmu nie włączę.



No i to szanuję!

Hogger napisał/a:

Dalej się naśmiewacie z pomysłu Korwina o przywróceniu kary śmierci ?



A co to ma wspólnego z tematem? Chcesz "kary" (raczej aktu łaski) dla tego zwyrola pod wpływem emocji. Kara śmierci nie jest żadną karą to raz, po drugie w dzisiejszych czasach jest droższa niż utrzymanie więźnia w pierdlu, a zanim coś powiesz, o stryczkach i szybkich wyrokach możesz sobie pomarzyć (i dobrze). To nie 1837 rok. Generalnie kara śmierci to przeżytek pod każdym możliwym kontem. I powtórzę, nie jest żadną karą, tylko aktem łaski. Ci którzy za nią postują, w większości chcą zaspokoić słoje własne chęci mordu, słusznego czy też nie (jak np na tym zwyrolu).

viru

2019-11-01, 20:02
Odbierajcie komentarz jak chcecie j***ne stulejkę, ale gość by miał baardzo długa śmierć

Rejti

2019-11-01, 20:12
Ehhh... Nie będę pisał "błyskotliwych" tekstów w stylu "p*zdowate tatusie", natomiast mam zastrzeżenia innej natury. Mianowicie, Autorze wpisu, nie uważasz, że dodawanie tego typu materiału na SADISTIC.pl szczególnie mocno mija sie z przeznaczeniem tego portalu? Jak mamy potraktować jako czarny humor brutalne zabójstwo pięcioletniego dziecka? Psujesz tylko humor ludziom, którzy woleliby czegoś takiego nie oglądać, i dolewasz benzyny dla lokalnych tłuszczobrodych debili.

Moderacjo/administracjo, dlaczego nie filtrujecie tego typu wpisów? Ilość wyświetleń jest ważniejsza od utrzymywania właściwej tematyki na portalu?

Mors_Nigra napisał/a:

No i to szanuję!
A co to ma wspólnego z tematem? Chcesz "kary" (raczej aktu łaski) dla tego zwyrola pod wpływem emocji. Kara śmierci nie jest żadną karą to raz, po drugie w dzisiejszych czasach jest droższa niż utrzymanie więźnia w pierdlu, a zanim coś powiesz, o stryczkach i szybkich wyrokach możesz sobie pomarzyć (i dobrze). To nie 1837 rok. Generalnie kara śmierci to przeżytek pod każdym możliwym kontem. I powtórzę, nie jest żadną karą, tylko aktem łaski. Ci którzy za nią postują, w większości chcą zaspokoić słoje własne chęci mordu, słusznego czy też nie (jak np na tym zwyrolu).



Nie ma ch*ja i jest to przeciwko jakiejkolwiek kalkulacji, żeby jednorazowe odpalenie śmiecia było bardziej kosztowne niż utrzymywanie go w więzieniu przez 50 lat.
To nie jest akt łaski. To jest akt pozbycia się odpadu ze społeczeństwa, tylko temu ma służyć kara śmierci. Jest to decyzja pragmatyczna, i raczej wskazałbym na chęć trzymania kogoś takiego w pierdlu do śmierci jako decyzję podjętą pod wpływem emocji. Skręca mnie, że każdego dnia pieniądze moje i innych obywateli myślących podobnie jak ja idzie na trzymanie takiego ścierwa w zamknięciu.

Rafv

2019-11-01, 20:36
Przecież to wygląda na egzekucję nie był zainteresowany matka ani bratem tylko tą dziewczyną a matka też p*zda zanim zasłonić dziecko to nawet uciec nie umiem i się wypie**alaj na prostej

RoBoTRoN

2019-11-01, 21:03
Arathnmor napisał/a:

Absolutnie NIE! Jak już ma zginąć to niech się przysłuży społeczeństwu. Doprowadzić do optymalnego stanu fizycznego, znaleźć odpowiadających potrzebujących i wówczas niech spłaci swój dług idąc na części zamienne.



Polecam opowiadanie: Larry Niven - "Człowiek na części"