18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zabójstwo dziecka

marmurowychuj • 2019-11-01, 13:00
Sk***iel bez powodu zabija nożem 5 letnią dziewczynkę


to zdjęcie tego sk***ysyna



atomboy

2019-11-01, 21:04
w sumie sam jestem rodzicem i jakoś za dużo się naoglądałem dźgaczy bez powodu i jak idę do sklepu albo gdziekolwiek to zawsze gotowy i dozbrojony a gówniakom nie pozwalam się oddalać

ellsworth

2019-11-01, 21:27
Katie napisał/a:

Ehhh... Nie będę pisał "błyskotliwych" tekstów w stylu "p*zdowate tatusie", natomiast mam zastrzeżenia innej natury. Mianowicie, Autorze wpisu, nie uważasz, że dodawanie tego typu materiału na SADISTIC.pl szczególnie mocno mija sie z przeznaczeniem tego portalu? Jak mamy potraktować jako czarny humor brutalne zabójstwo pięcioletniego dziecka? Psujesz tylko humor ludziom, którzy woleliby czegoś takiego nie oglądać, i dolewasz benzyny dla lokalnych tłuszczobrodych debili.
Moderacjo/administracjo, dlaczego nie filtrujecie tego typu wpisów? Ilość wyświetleń jest ważniejsza od utrzymywania właściwej tematyki na portalu?
Nie ma ch*ja i jest to przeciwko jakiejkolwiek kalkulacji, żeby jednorazowe odpalenie śmiecia było bardziej kosztowne niż utrzymywanie go w więzieniu przez 50 lat.
To nie jest akt łaski. To jest akt pozbycia się odpadu ze społeczeństwa, tylko temu ma służyć kara śmierci. Jest to decyzja pragmatyczna, i raczej wskazałbym na chęć trzymania kogoś takiego w pierdlu do śmierci jako decyzję podjętą pod wpływem emocji. Skręca mnie, że każdego dnia pieniądze moje i innych obywateli myślących podobnie jak ja idzie na trzymanie takiego ścierwa w zamknięciu.



No to poczytaj sobie ile kosztuje utrzymanie więźnia w celi śmierci i jakie to ceregiele się odbywają zanim go wreszcie uśmiercą. To na prawde kosztuje więcej. A pozbyciem się go ze społeczeństwa jest właśnie odizolowanie w więzieniu.

Blendzioł

2019-11-01, 22:00
wiecie co jest najgorsze ze tam przecież wokół było pełno ludzi i nikt nie zareagował dzicz k***a.

gcze

2019-11-01, 22:04
Niestety tak już jest. Posiadanie dziecka coś tam psuje w mózgu i takie filmy już nie bawią. Nie ruszają mnie kompletnie jakieś tam filmiki z rozpruwanymi pieskami, kotkami itp. Natomiast od czasu jak jestem ojcem nie jestem w stanie obejrzeć takiego filmiku, zawsze omijam je na sadolu, jeśli oczywiście z tytułu można się domyślać zawartości.

Budrys2000

2019-11-01, 22:12
gcze napisał/a:

Niestety tak już jest. Posiadanie dziecka coś tam psuje w mózgu i takie filmy już nie bawią. Nie ruszają mnie kompletnie jakieś tam filmiki z rozpruwanymi pieskami, kotkami itp. Natomiast od czasu jak jestem ojcem nie jestem w stanie obejrzeć takiego filmiku, zawsze omijam je na sadolu, jeśli oczywiście z tytułu można się domyślać zawartości.



To się po prostu nazywa dojrzałość.

LOOFAH

2019-11-01, 22:30
Czekamy na filmik z więzienia. Najgorsze jest to, że pewnie będzie w pionie, a kręcony będzie aparatem SonyEricssona T230...

ellsworth napisał/a:

No to poczytaj sobie ile kosztuje utrzymanie więźnia w celi śmierci i jakie to ceregiele się odbywają zanim go wreszcie uśmiercą. To na prawde kosztuje więcej. A pozbyciem się go ze społeczeństwa jest właśnie odizolowanie w więzieniu.


Żadne tam więzienie. Tylko obóz pracy. Ubić deal z Putinem, że będzie miał dostarczanych pracowników do obozów pracy na głębokiej Syberii i tyle. To chyba najlepsza kara - świat o śmieciu zapomina, a w perspektywie dożywotni zapie**ol w ciężkich warunkach na głębokim mrozie. A kto wie, jak nie strzeli samobója to może coś tam jeszcze wypracuje?

mrfreak16

2019-11-01, 23:10
dyhayne napisał/a:

No to będę tym pierwszym "obsranym, p*zdowatym tatusiem". Dziecko nic nikomu nie zawiniło, trzeba być taką p*zda życiową jak np. Szfajceneger, żeby czerpać z tego satysfakcje. Jesteś zwykłym śmieciem, dokładnie tak samo jak ten chodzący trup na filmie (mam nadzieję że tak właśnie skończy). I nieistotne czy te Twoje wypociny mają na celu ch*jową prowokacje, czy pisesz to całkowicie serio. Odpad społeczny i tyle w temacie.



Odpie**ol się od Schwarzenegera p*zdo, osiągnął w życiu więcej niż Ty tym komentarzem tatusiowa p*zdo

Lenart666

2019-11-01, 23:17
gcze napisał/a:

Niestety tak już jest. Posiadanie dziecka coś tam psuje w mózgu i takie filmy już nie bawią. Nie ruszają mnie kompletnie jakieś tam filmiki z rozpruwanymi pieskami, kotkami itp. Natomiast od czasu jak jestem ojcem nie jestem w stanie obejrzeć takiego filmiku, zawsze omijam je na sadolu, jeśli oczywiście z tytułu można się domyślać zawartości.



Mam dokładnie tak samo. Takie filmy czy nawet dowc**y o chorych dzieciach mnie juz nie bawią. Choć kiedyś przyznam, że było inaczej. Do Internetu mają też dostep osoby, które jeszcze na tym etapie nie są I trzeba czytać ich zj***ne komentarze. No ale cóż zrobić, wolność wypowiedzi.

mrfreak16 napisał/a:

Odpie**ol się od Schwarzenegera p*zdo, osiągnął w życiu więcej niż Ty tym komentarzem tatusiowa p*zdo



Jakiś niedoj***ny jesteś?

Loaloa

2019-11-01, 23:44
Jak to bez powodu? Przecież pięcioletnie bachory potrafią być wk***iające. Kto nigdy nie zabił wk***iającego bachora niech rzuci we mnie sztabką złota.

Już się p*zdowaci tatusiowie, wioskowi samcy alfa z misją rozpłodową ujawnili. Tak szczerze - mam nadzieję, że kiedyś ktoś zajebie na waszych oczach wasze obsmarkane "bombelki" i będziecie mogli pokazać światu jakimi to przech*jami jesteście i co zrobicie tym bandytom. Bo na razie to tylko pisanina frustratów, którzy trafili na sadola zamiast przesiadywać na forum dla karmiących mam.

Rastapimp

2019-11-01, 23:51
Szfajceneger
Znajde cie i zajebie:)

Xs...........33

2019-11-01, 23:53
dyhayne napisał/a:

No to będę tym pierwszym "obsranym, p*zdowatym tatusiem". Dziecko nic nikomu nie zawiniło, trzeba być taką p*zda życiową jak np. Szfajceneger, żeby czerpać z tego satysfakcje. Jesteś zwykłym śmieciem, dokładnie tak samo jak ten chodzący trup na filmie (mam nadzieję że tak właśnie skończy). I nieistotne czy te Twoje wypociny mają na celu ch*jową prowokacje, czy pisesz to całkowicie serio. Odpad społeczny i tyle w temacie.



p*zdowaty tatuś :D Co to ma być?

Szfajceneger napisał/a:

Zajebiście k***a "To mi się podoba, o to chodzi!"
p*zdowaci tatusiowie obsrają się koncertowo.



Good bait bruh

Adrian92

2019-11-02, 01:55
bakus1233 napisał/a:

Najlepsze jest to, że prawdziwi ludzie, ktorzy nie mają empatii ani sumienia (są tacy) raczej nie przyznają się do tego i nie piszą w internecie takich głupot w stylu "podoba mi się, że ktoś zabił dziecko, zajebiście"
Szczerze mówiąc nie jest to rozsądne zachowanie, chyba, że jest się dzieciakiem, który myśli, że jest fajny, bo coś takiego napisze.



No to idealnie pasuje do ludzi na sadolu :) Pozerka jak sk***ysyn, sami k***a sadole, a mają po 16 lat i mamusia im michę pod gębę podstawia i internet opłaca :)

jajkob

2019-11-02, 03:47
Każda p*zda która uważa że to spoko to powinna stracić w ten sposób choćby psa. A ja uważam że wypowiedź tego szwajcenefera to wypowiedź osoby p*zdowatej, osoby pedala cwe*a. Osoby o takim myśleniu powinny być utylizowane. Osoby takie to skrajne zachowanie z marginesu. Ale jak ojciec r*cha matkę a dzieciak przyklaskuje albo ciągnie ojcu jeszcze to co się dziwić. A ty szwajcepedale zastanów się co piszesz bo w internecie nie jestes anonimowy i takich jak ty p*zdowaty szczylu chętnie bym porozmawiał na żywo. Chciałbym żebyś przedstawił mi swoje poglądy swoją pedalska morda na żywo. Dziękuję dobranoc. Frustrację wyladowane.

dulek93

2019-11-02, 05:46
Sadol sadolem sam tu parę lat już jestem aczkolwiek zabójstwo dziecka sprawia że jestem 100 procent za kara. Śmierci. Sam mam córkę i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Kara śmierci i tylko jakaś. Bolesna dla takiej k***y