18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CrookerS

2020-03-04, 01:07
Policeman napisał/a:

I k***a prawidłowo też noszę jak idę ze swoim psem kosę w plecaku czy gdzieś tam. Tyle tych j***nych śmieci z pitbullami i innymi k***idłami amstafami chodzi. Zawsze to jakieś zjeby umysłowe są, jakieś tipsiary dające dupy za nowy błyszczyk czy białe murzyny, które udają wielkich gangsta hip hopowców. I zawsze jakaś cieniutka smyczka, brak kagańca, a często nawet brak smyczki bo HADES jest grzeczny. Zwracanie uwagi nic nie daje zwykle "nie zaatakuje, spokojnie".
Tylko mam zagwozdkę - gdy będę ratował życie swoje albo swojego psa i będę ucinał łeb jakiemuś j***nemu sukrwolowi i w tym momencie zaatakuje mnie właściciel i jemu też w obronie będę musiał uciąć łeb, to dzwonić po karetkę czy śmieciarkę?




Smieciarke albo ubera... Tak czy siak, ukraince posprzataja po Tobie. Priviat

:mrgreen:

Polak1988

2020-03-04, 20:25
Policeman napisał/a:

I k***a prawidłowo też noszę jak idę ze swoim psem kosę w plecaku czy gdzieś tam. Tyle tych j***nych śmieci z pitbullami i innymi k***idłami amstafami chodzi. Zawsze to jakieś zjeby umysłowe są, jakieś tipsiary dające dupy za nowy błyszczyk czy białe murzyny, które udają wielkich gangsta hip hopowców. I zawsze jakaś cieniutka smyczka, brak kagańca, a często nawet brak smyczki bo HADES jest grzeczny. Zwracanie uwagi nic nie daje zwykle "nie zaatakuje, spokojnie".
Tylko mam zagwozdkę - gdy będę ratował życie swoje albo swojego psa i będę ucinał łeb jakiemuś j***nemu sukrwolowi i w tym momencie zaatakuje mnie właściciel i jemu też w obronie będę musiał uciąć łeb, to dzwonić po karetkę czy śmieciarkę?




dignogato napisał/a:

, Widzę kolego że masz podobne fantazje do moich.
Marzy mi się być świadkiem sytuacji że jakiś agresywny burek typu pitbull/amstaf rozszarpuje bachora. Mógłbym wtedy burka zaciukać kosą i miałbym świetny ubaw z kilku powodów.
- Byłbym blisko cierpienia niewinnego bąbelka.
- Wyszedłbym na bohatera, bo uratowałem dzieciaczka przed krwiożerczą bestią.
- Patrzałbym na rozpacz właściciela zapchlonego gówna.





uhuhu jeden i drugi jaki kozaczek,co ja bym nie zrobił jakbym zobaczył taką sytuację,uhuuhuuuu,patrzcie na mnie noszę nożyk w plecaczku :) dziewczyny jedna wiadomość dla was,gówno byście zrobili.Zesralibyście się w zbroję i sp***alali gdzie się da.W internecie każdy kozak,a później wychodzicie ze swoich piwnic między ludzi i przemykacie jak frajery po cichutku,żeby przypadkiem nikt nas was krzywo nie spojrzał.Tak,mam amstafa,jestem duży,łysy i sram na takie p*zdy jak wy.Jak się jest p*zdą to i jamnik straszny,także japa tam dziewczyny i dajcie sobie ładnie buzi na dobranoc.

poligon6

2020-03-04, 21:59
Polak1988 napisał/a:

uhuhu jeden i drugi jaki kozaczek,co ja bym nie zrobił jakbym zobaczył taką sytuację,uhuuhuuuu,patrzcie na mnie noszę nożyk w plecaczku dziewczyny jedna wiadomość dla was,gówno byście zrobili.Zesralibyście się w zbroję i sp***alali gdzie się da.W internecie każdy kozak,a później wychodzicie ze swoich piwnic między ludzi i przemykacie jak frajery po cichutku,żeby przypadkiem nikt nas was krzywo nie spojrzał.Tak,mam amstafa,jestem duży,łysy i sram na takie p*zdy jak wy.Jak się jest p*zdą to i jamnik straszny,także japa tam dziewczyny i dajcie sobie ładnie buzi na dobranoc.



Przepraszam ale kiedys kołkiem unieszkodliwilem bydle 45 kg wagi. Im większy pies tym bardziej miękka czaszka.

Polak1988

2020-03-05, 09:42
poligon6 napisał/a:

Przepraszam ale kiedys kołkiem unieszkodliwilem bydle 45 kg wagi. Im większy pies tym bardziej miękka czaszka.



Wydaje mi się,miękkość czaszki zależy od rasy psa,aczkolwiek specjalistą nie jestem i nie wykluczone,że masz rację.Pozdrawiam

dżonyłojlker

2020-03-05, 19:50
Polak1988 napisał/a:

mam amstafa,jestem duży,łysy



Ja niestety jestem tylko łysy, ale za to mam na podwórku oswojoną wiewiórkę. Mam też na chacie pokaźną kolekcję białej broni. Jak mnie złapie faza po pół piwka, to zakładam na jedną rękę kastet z kolcami, w drugą biorę maczetę i sobie tak dziarskim krokiem chodzę po piwnicy i mówię sam do siebie: Teraz to mi nikt nie podskoczy! Kurza melodia!

mrfreak16

2020-03-11, 00:42
Legion666 napisał/a:

@mrfreak16
Masz racje, prosto tobie na twarz



Ojojoj, ktoś się obraził. Tego Twojego pieska to byś lepiej schował zanim jakiś pojeb go poczęstuje pałą. Mam taką fajną w torbie na takiego typu sebixy właśnie, tfu