18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabijaj lewaków dla Chrystusa

Halman • 2017-05-04, 20:43


Uczelnia, której jest rektorem, zorganizowała zawody w strzelaniu do celu. Wygrał, oczywiście - Kamil Cebulski. Zaskoczyła jednak koszulka w której się pokazał.

Jest koloru zielonego, ma czarny krzyż oraz napis: "Zabijaj lewaków dla Chrystusa". Okrzyknięty przez media "najmłodszym polskim milionerem" Cebulski oczywiście pochwalił się nią na Twitterze, ale niestety, zdjęcie usunął. Na szczęście w internecie nic nie ginie.

Teraz Cebulski wytłumaczył się z napisu. "Jeżeli kogoś ostatnie moje niefortunne zdjęcie uraziło to szczerze przepraszam. Zdaję sobie sprawę, że bez poznania tła czy też kontekstu napisu na koszulce, wiele osób mogło bardzo źle odczytać moje intencje i poczuć się urażonych. Jeżeli tak było przepraszam" - napisał na Facebooku.

Kamil Cebulski tłumaczy się z koszulki z napisem "Zabijaj lewaków dla Chrystusa"

"Oczywiście koszulka nawiązuje do protestów popierających wojnę w Wietnamie, jakie odbyły się w 1966 roku w USA. A napis jest tłumaczeniem jednego z najgłośniejszych transparentów skrajnie chrześcijańskiej grupy protestujących, szeroko opisywanym w New York Timesie, co akurat z kadru przy zdjęciu na szybko wyleciało. Jedyne co miałem na myśli to popieranie tamtego protestu z 1966 roku, który nawoływał do aktywnej walki z komunistami, którzy kierowali się w życiu tak zbrodniczą ideologią, że jest w Polsce zakazana" - wytłumaczył.

wiecej - żródło

spękał po prostu..

Heathen

2017-05-05, 08:27
Pogooglowałem
Z niego taki milioner jak z koziej dupy trąbka

mibcadet

2017-05-05, 09:26
Allin23 napisał/a:



No ale żeby "glany" mówić na białe adidaski?

A tak na serio to nie rozumiem czemu to hasło Cię razi :D Jest tak samo durne z obu stron światopoglądu, nie ważne jak je się zinterpretuje.



Od noszenia glanów traci tyle energii, że dla mózgu nie zostaje nic i nie rozumie absurdu tego hasła, stąd czuje się nim urażony.

Swoją drogą zdjąłem glany jak miałem jakoś 19~20 lat, trzeba było iść do pracy, żeby mieć kasę na studiowanie i niezbyt poważnie człowiek się w takim obuwiu prezentuje. Pójdzie do pracy to pewnie glany sobie zostawi na koncerty. Pytanie kiedy rodzice będą mieli kolegi dość i każą mu glany za swoje kupować jak jest taki skory do niszczenia ich o cudze szczęki.

Ma...........gw

2017-05-05, 10:44
"Zabij komunistę dla chrystusa" delikatnie różni się od "zabijaj lewaków dla chrystusa"

voidinfinity

2017-05-05, 11:35
To tylko udowadnia że teiści, jak im popuścić smycz to im się od razu rzuca na mózg.

Na początku grzeczni, zahukani, a jak czują się mocni to zaczynają festiwal sp***olenia umysłowego ;-)

Islam = Chrześcijaństwo.

sumka

2017-05-05, 12:07
voidinfinity, Prosta sprawa wszyscy którzy pie**olą że chrześcijaństwo to religia pokoju to najwyraźniej są pie**olonymi nieukami i nie wiedzą czym były np. wyprawy krzyżowe i ile osób w imię Boga wymordowano.

mit2

2017-05-05, 12:38
Cytat:

To tylko udowadnia że teiści, jak im popuścić smycz to im się od razu rzuca na mózg.

Na początku grzeczni, zahukani, a jak czują się mocni to zaczynają festiwal sp***olenia umysłowego

Islam = Chrześcijaństwo.


Jeden debil zrobił sobie zdjęcie w koszulce z hasłem, które kłóci się z chrześcijaństwem ("nie zabijaj") i już pojawia się wszechobecny ból dupy ateistów. Was łatwiej sprowokować niż ciapaków.

Cytat:

nie wiedzą czym były np. wyprawy krzyżowe i ile osób w imię Boga wymordowano.


To może napisz ile ludzi wymordowano w imię ateistycznego ustroju jakim jest komunizm.

voidinfinity

2017-05-05, 12:50
mit2 napisał/a:

Jeden debil zrobił sobie zdjęcie w koszulce z hasłem, które kłóci się z chrześcijaństwem ("nie zabijaj") i już pojawia się wszechobecny ból dupy ateistów. Was łatwiej sprowokować niż ciapaków.



I żaden chrześcijanin tam obecny, nie upomniał brata? :krejzi:
Czyżby po prostu banda debili? :amused:

Opowiadać możecie co chcecie - ale ja jestem dość mocno przekonany, że w serduszkach macie to samo względem "niewiernych" co muzułmanie.

mit2 napisał/a:

To może napisz ile ludzi wymordowano w imię ateistycznego ustroju jakim jest komunizm.



Polecam sprawdzić w słowniku co to jest "ustrój".

Smutna prawda jest taka, że ludzie mordują się ze względu na ideologię. A to jaka to ideologia, jest już drugorzędne - bo przy odpowiedniej narracji można z każdej silnie zideologizowanej grupy zrobić morderczy motłoch.

mibcadet

2017-05-05, 13:00
sumka napisał/a:

voidinfinity, Prosta sprawa wszyscy którzy pie**olą że chrześcijaństwo to religia pokoju to najwyraźniej są pie**olonymi nieukami i nie wiedzą czym były np. wyprawy krzyżowe i ile osób w imię Boga wymordowano.



Jak już przytacza wyprawy krzyżowe to mógłby dodać dlaczego te wyprawy krzyżowe miały miejsce, to że muzłumanie prowadzili bardzo agresywne działania przeciw chrześcijanom. To nie było tak że sobie wpadli na pomysł i pojechali naj***ć w imię chrystusa, ale gratuluję takiego uproszczenia które prowadzi do przekłamania. Widać poziom, z którym nie warto kontynuować dyskusji bo i tak wiesz swoje.
Nie jestem wierzącym, nie zależy mi na bronieniu chrześcijan, po prostu nie lubię jak się taki populizm pie**olony szerzy..

voidinfinity

2017-05-05, 13:10
mibcadet napisał/a:

Jak już przytacza wyprawy krzyżowe to mógłby dodać dlaczego te wyprawy krzyżowe miały miejsce, to że muzłumanie prowadzili bardzo agresywne działania przeciw chrześcijanom.



Jasne, ale weź teraz pogódź nakaz nadstawiania drugiego policzka z inwazją prewencyjną ;-)

Zgrzyta, nie? Ale to nie problem. Wystarczy czytać zideologizowanym wiernym inne fragmenty pisma, które nakazują napie**alanie niewiernych i jedziemy z k***ami.

Tak samo z każdą inną ideologią. Każde niemoralne działanie można przerobić na moralne i każde moralne działanie można przerobić na niemoralne.

Trzeba tylko powtórzyć sp***olone umysłowo półprawdy dostatecznie wiele razy i już plebsy wierzą np. że za pokazanie łydek trzeba babę zatłuc kamieniami na śmierć, albo jeżeli ktoś ma skórę ściągniętą z ptaka to się nadaje tylko do gazu, albo że jak ktoś wierzy w boga to trzeba go wysłać na obóz.

Nie ma żadnej różnicy.

sumka

2017-05-05, 13:23
mit2, Jakie sprowokować, stwierdzenie prawdy jest dla ciebie jakimś bólem dupy ?

Jeżeli ktoś daje się sprowokować to głównie Cebulaccy chrześcijanie którzy ból-dupią wszędzie i za każdym razem jaki to islam to zagrożenie i co to przez tych kozojebców niby się stanie z Europą no a Cebulandią gdyby chcieli tutaj przyjechać to już w ogóle.

Może kilka set sponsorowanych zamachów (statystyki podają około 250 w ostatnich latach) w których zgniłego około 500 osób co jest tak znikomą liczbą że żal w wspominać (dla przykładu w samej Cebulandii na drogach w 2016 zginęło 3000 osób). Cel prosty destabilizacja i podział europy przez Putnia co w sposób jasny i oczywisty widać.

Co interesując im większy odzew kato-prawicy tym większy sens robienia zamachów bo przecież chodzi o sianie strachu i promowanie swoich kandydatów którzy rozwiążą stworzony problem (np. Le Pen itd..).

To co napisałeś odnośnie komunizmu to prawda ale to tylko bardziej potwierdza naszą tezę odnośnie ideologi czy to religijnych czy politycznych.

mibcadet, Nie wiem co to niby za przekłamanie skoro religia głosi że morderstwo to najcięższy grzech. Jakim jest wiec usprawiedliwienie że ktoś był wrogi wobec ciebie czy każdy inny czyn. Skoro się mówi że nie akceptujemy mordowania a potem się morduje to nie ma tutaj dobrej wymówki bez różnicy czy zabrali ci cukierka, zgwałcili żonę, czy zabili zbawiciela.

sezamkowyRozpierdol

2017-05-05, 13:50
mit2 napisał/a:

Jeden debil zrobił sobie zdjęcie w koszulce z hasłem, które kłóci się z chrześcijaństwem ("nie zabijaj")



W zależności, KTO i KOGO zabija :amused:

mit2 napisał/a:

w imię ateistycznego ustroju jakim jest komunizm.



Komunizm nie jest ateistycznym ustrojem :krejzi:

Komunizm to kolektywizm z elementami takimi jak kult ustroju, państwa, kult jednostki, wodza, natomiast ateizm to indywidualizm, całkowite przeciwieństwo, brak religii, brak kolektywnej wspólnoty religijnej, brak kultu i nic poza tym :amused:

Nie wiem, jak można pisać takie pierdoły o "ateistycznym ustroju".
Przecież to jest tak jakby napisać, że 2+2=5 i upierać się że tak było, odsyłam do gimbazy na historię :amused:

Nigdy nie było "ateistycznego ustroju", ponieważ ateizm NIE jest ideologią, każdy człowiek rodzi się ateistą ;-)
Natomiast używanie retoryki antyklerykalnej, ateistycznej i propagowanie tzw. "państwowego ateizmu", (pod którego przykrywką forsowano państwową religię kultu wodza, ustroju, socjalizmu, wspólnoty klasy robotniczej) miało służyć zwalczaniu wrogo nastawionych do komunistów Cerkwi Prawosławnej oraz Kościoła Katolickiego, które były naturalnymi ideologicznymi sojusznikami konserwatywnej monarchii, kapitalizmu przeciwko którym komuniści występowali.

mit2

2017-05-05, 14:03
sumka, Nie wiem gdzie ta twoja Cebulandia leży - to jakieś nowo powstałe państwo? Nie znam też żadnego mieszkańca Cebulandii, więc nie mogę zbytnio się odnieść do tego co napisałeś.

sumka napisał/a:

Jakie sprowokować, stwierdzenie prawdy jest dla ciebie jakimś bólem dupy ?


Za każdym razem gdzie pojawia się wątek chrześcijaństwa zaczyna się agresywna nagonka ateistów. Popatrz na ten portal - czasem nawet w tematach, które nie mają nic wspólnego z wiarą pojawia się napie**alanie na Katolików. Ponoć ateiści są tacy oświeceni i tak bardzo różnią się od fanatyków religijnych. Ponoć w dupie mają wiarę innych ludzi, gardzą narzucaniem swoich poglądów innym i zajmują się własnym życiem. Widocznie byłem w błędzie.

sezamkowyRozpierdol

2017-05-05, 14:09
mit2 napisał/a:

Ponoć ateiści są tacy oświeceni i tak bardzo różnią się od fanatyków religijnych.



Ponoć? :krejzi:
Tak trudno ci uwierzyć, że ziemia jest okrągła? :amused:

sumka

2017-05-05, 14:25
mit2 napisał/a:

sumka, Nie wiem gdzie ta twoja Cebulandia leży - to jakieś nowo powstałe państwo? Nie znam też żadnego mieszkańca Cebulandii, więc nie mogę zbytnio się odnieść do tego co napisałeś.



Trudno świat jest duży, ale podpowiadam ze sąsiaduje z San Escobar z którym utrzymuje dobre stosunki dyplomatyczne.

mit2 napisał/a:


Za każdym razem gdzie pojawia się wątek chrześcijaństwa zaczyna się agresywna nagonka ateistów.



Nie widzę tutaj nic specjalnie agresywnego w przeciwieństwie do tysięcy wątków o Islamie lub takim jak ten w których to zacni chrześcijanie wypisują że "bydło" trzeba mordować itp. itd. tylko dlatego że ktoś ma inne poglądy jest innej narodowości czy wyznania.

voidinfinity

2017-05-05, 14:29
mit2 napisał/a:

Ponoć w dupie mają wiarę innych ludzi, gardzą narzucaniem swoich poglądów innym i zajmują się własnym życiem. Widocznie byłem w błędzie.



Jakby wierzący nie narzucali ateistom swoich poglądów, to by nikt z teistami nie wojował.

Są na tym świecie kraje w których ateizm jest karany śmiercią, ale nie przypominam sobie żeby był gdzieś ateistyczny kraj w którym karanoby za wiarę w boga.

Nawet rewolucja bolszewicka nie zlikwidowała cerkwi ;-)