18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabijaj lewaków dla Chrystusa

Halman • 2017-05-04, 20:43


Uczelnia, której jest rektorem, zorganizowała zawody w strzelaniu do celu. Wygrał, oczywiście - Kamil Cebulski. Zaskoczyła jednak koszulka w której się pokazał.

Jest koloru zielonego, ma czarny krzyż oraz napis: "Zabijaj lewaków dla Chrystusa". Okrzyknięty przez media "najmłodszym polskim milionerem" Cebulski oczywiście pochwalił się nią na Twitterze, ale niestety, zdjęcie usunął. Na szczęście w internecie nic nie ginie.

Teraz Cebulski wytłumaczył się z napisu. "Jeżeli kogoś ostatnie moje niefortunne zdjęcie uraziło to szczerze przepraszam. Zdaję sobie sprawę, że bez poznania tła czy też kontekstu napisu na koszulce, wiele osób mogło bardzo źle odczytać moje intencje i poczuć się urażonych. Jeżeli tak było przepraszam" - napisał na Facebooku.

Kamil Cebulski tłumaczy się z koszulki z napisem "Zabijaj lewaków dla Chrystusa"

"Oczywiście koszulka nawiązuje do protestów popierających wojnę w Wietnamie, jakie odbyły się w 1966 roku w USA. A napis jest tłumaczeniem jednego z najgłośniejszych transparentów skrajnie chrześcijańskiej grupy protestujących, szeroko opisywanym w New York Timesie, co akurat z kadru przy zdjęciu na szybko wyleciało. Jedyne co miałem na myśli to popieranie tamtego protestu z 1966 roku, który nawoływał do aktywnej walki z komunistami, którzy kierowali się w życiu tak zbrodniczą ideologią, że jest w Polsce zakazana" - wytłumaczył.

wiecej - żródło

spękał po prostu..

mygyry

2017-05-04, 20:53
Prosty przekaz hipokryzji katoli, a to tło historyczne to chyba tylko po to żeby nie rozdrabniać się z tłumaczeniem dla obrażalskich debili zarówno z jednej jak i drugiej strony

Mo...........it

2017-05-04, 21:11
Nazwisko adekwatne, to może w nowej edycji - strzelanie do katoli dla szatana? :cry:

dewoj

2017-05-04, 21:14
ból dupy lewaków jest piękny!

~Velture

2017-05-04, 21:38
Kolejny najmłodszy polski milioner...

Ni...........ny

2017-05-04, 21:58
Velture napisał/a:

Kolejny najmłodszy polski milioner...


Dostał ten tytuł, bo poprzedni najmłodszy polski milioner, awansował na najbogatszego polskiego cwe*a :krejzi:

Ma...........ke

2017-05-04, 22:36
Jak podajecie źródło do artykułu na wp to wpisujcie po prostu wp.
Zawsze jak klikam w ten portal to uderza mnie fala całego nagromadzonego w Polskim internecie debilizmu.
Jak dla mnie jeden z najgorszych portali internetowych na świecie.

Baldzi

2017-05-04, 23:52
A co było na oryginalnym transparencie?

Dżizas_kurde

2017-05-04, 23:59
Ja sobie cały czas zadaje pytanie:
KTO TO k***A JEST ? I co to k***a kogo obchodzi co ma napisane na koszulce ?

siwybis

2017-05-05, 02:01
Chciałbym zobaczyć tego cwe*a jak mówi mi to prosto w twarz a potem przyjmuje na ten pedalski ryj mojego glana.

towelie

2017-05-05, 02:27
Byłby szacunek, gdyby nie speniał. Nie można ulegać presji lewaków. Masz być jak Tommy Lee Jones w Kaliber 200 Volt. Nie bać się tych antywolnościowych podludzi. Zabijać dla Jezusa, dla Mamy, dla dziecka, dla siebie, dla kogo chcesz. To podludzie i niszczą moralność i zasady na których zbudowana jest nasza cywilizacja. Ci ludzie są zagrożeniem dla życia i należy ich niszczyć i się nie bać. Tak więc wielki czarny ku*as w dupe Kamilowi za przeprosiny. Niehonorowe z jego strony, niemęskie zachowanie.

Xaahaar

2017-05-05, 02:28
@siwybis Oj, jaki ty groźny i niebezpieczny.

Allin23

2017-05-05, 03:38
Cytat:

Chciałbym zobaczyć tego cwe*a jak mówi mi to prosto w twarz a potem przyjmuje na ten pedalski ryj mojego glana.



No ale żeby "glany" mówić na białe adidaski?

A tak na serio to nie rozumiem czemu to hasło Cię razi :D Jest tak samo durne z obu stron światopoglądu, nie ważne jak je się zinterpretuje.

lapps

2017-05-05, 07:50
Allin23 napisał/a:


A tak na serio to nie rozumiem czemu to hasło Cię razi :D Jest tak samo durne z obu stron światopoglądu, nie ważne jak je się zinterpretuje.



pewnie jego chlopak jest lewakiem