18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy w męskiej toalecie

naitsyrk • 2019-11-25, 13:02
Legenda głosi, że akcja miał miejsce w jednym z Krakowskich klubów :idzwch*j:


poligon6

2019-11-25, 13:09
k***a myslałem że bedzie jakas laska opie**alała loda a tu dwóch zboczeńców.

dżonyłojlker

2019-11-25, 13:33
poligon6 napisał/a:

dwóch zboczeńców.



Zaściankowe myślenie, trzeba się przyzwyczajać, to są właśnie nowocześni mężczyźni - niedługo wszyscy będziemy tak robić. Zaczęło się niewinnie od krótkich skarpeteczek, potem spodnie (czyt. rajtuzy), koszulki z dekoltem, damskie fryzury, torby na ramieniu, niektórzy już malują mordy. Teraz czas wylizać kumplowi dupę, niech żyją zniewieściałe cioty i środowiska LPG.

Hose88

2019-11-25, 13:54
patitati napisał/a:

niedługo wszyscy będziemy tak robić



To, że większość wsadzi sobie piórko w dupę i będzie udawać postępowość i nowoczesność, nie znaczy, że nie ostaną się jeszcze tacy ludzie jak poligon6, ja i paru innych stąd normalnych chłopów, którzy powiedzą "No k***a nie!"

Swojego syna wychowam na wzór, jaki wychowywał mnie mój ojciec i nie pozwolę mu stać się zniewieściałą p*zdą w rurkach, z toną żelu na pedalskiej fryzurce z ręką jak bociania pięta. Bo to, że zachód już ma ogromny deficyt mężczyzn, a w nadmiarze lalusiowatych gogusiów, to sprawa zachodu, ale w naszym kraju też dobrze się nie dzieje, a zaraza "postępowości" rozprzestrzenia się szybciej od wirusa HIV w Harlemowskim burdelu. Ja, Ty i każdy normalny mężczyzna powinien dołożyć wszelkich starań, aby jeśli nie w naszej teraźniejszości, to chociaż w przyszłości zapewnić temu biednemu krajowi kogoś, kto oprze się temu gównianemu tsunami zwanego potocznie poprawnością polityczną.

poligon6

2019-11-25, 14:19
patitati napisał/a:

Zaściankowe myślenie, trzeba się przyzwyczajać, to są właśnie nowocześni mężczyźni - niedługo wszyscy będziemy tak robić. Zaczęło się niewinnie od krótkich skarpeteczek, potem spodnie (czyt. rajtuzy), koszulki z dekoltem, damskie fryzury, torby na ramieniu, niektórzy już malują mordy. Teraz czas wylizać kumplowi dupę, niech żyją zniewieściałe cioty i środowiska LPG.



I najważniejsze, powiedzieć dzieciakom w szkole ze jest to "normalne". A kto uznaje inaczej tego trzeba spalic na stosie.

darex99

2019-11-25, 14:19
Labola zbanowany z sadola - to ma teraz więcej czasu na życie towarzyskie :D

Arathnmor

2019-11-25, 14:20
Nie poślinisz, nie pojedziesz ... :idzwch*j:

narmorxd

2019-11-25, 14:23
-Wygrzebiesz mi rodzyny no homo ziom:lol:
-No pewnie dla ziomeczka zrobię wszystko no homo bro :->

Wiewór

2019-11-25, 14:46
Czy on mu lizal srake?

patitati napisał/a:

niedługo wszyscy będziemy tak robić



Mów za siebie. Jeśli lubisz lizać typowi spocona dupe i wyjadac rodzyny prosto z krzaka to tylko twoja sprawa. Nie oceniam. Ale ja nie mam ochoty.

dżonyłojlker

2019-11-25, 14:56
Wiewór napisał/a:

Mów za siebie. Jeśli lubisz lizać typowi spocona dupe i wyjadac rodzyny prosto z krzaka to tylko twoja sprawa. Nie oceniam. Ale ja nie mam ochoty.



Ale Ty jesteś k***a głupi ABRAXUS :facepalm:

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-25, 15:00
Hose88 napisał/a:

To, że większość wsadzi sobie piórko w dupę i będzie udawać postępowość i nowoczesność, nie znaczy, że nie ostaną się jeszcze tacy ludzie jak poligon6, ja i paru innych stąd normalnych chłopów, którzy powiedzą "No k***a nie!"
Swojego syna wychowam na wzór, jaki wychowywał mnie mój ojciec i nie pozwolę mu stać się zniewieściałą p*zdą w rurkach, z toną żelu na pedalskiej fryzurce z ręką jak bociania pięta. Bo to, że zachód już ma ogromny deficyt mężczyzn, a w nadmiarze lalusiowatych gogusiów, to sprawa zachodu, ale w naszym kraju też dobrze się nie dzieje, a zaraza "postępowości" rozprzestrzenia się szybciej od wirusa HIV w Harlemowskim burdelu. Ja, Ty i każdy normalny mężczyzna powinien dołożyć wszelkich starań, aby jeśli nie w naszej teraźniejszości, to chociaż w przyszłości zapewnić temu biednemu krajowi kogoś, kto oprze się temu gównianemu tsunami zwanego potocznie poprawnością polityczną.



Jebie kryptogejem,który za dwa lata będzie ciągnął ch*ja wyzwolony w kiblu i mówił że jest do tego zmuszony,bo w Polsce weszła idea lgbt,więc musi ciągnąć flaka do końca życia,bo w Polsce jego zdaniem taki Kaczyński wprowadził ustrój za swoich rządów.Teraz zobaczcie jak będę brał z entuzjazmem pisiora po kule ja nieszczęśliwy.Prze ch*j mam beke jak ktoś widzi dwóch j***nych zboków i tłumaczy dlaczego będzie musiał tak robić sam za dwa lata buhahah

ckk666

2019-11-25, 15:04
Nie wiem co jest bardziej pedalskie? Para pedałów w kiblu czy pedał podglądacz co się tym jara?

poligon6

2019-11-25, 15:13
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Jebie kryptogejem,który za dwa lata będzie ciągnął ch*ja wyzwolony w kiblu i mówił że jest do tego zmuszony,bo w Polsce weszła idea lgbt,więc musi ciągnąć flaka do końca życia,bo w Polsce jego zdaniem taki Kaczyński wprowadził ustrój za swoich rządów.Teraz zobaczcie jak będę brał z entuzjazmem pisiora po kule ja nieszczęśliwy.Prze ch*j mam beke jak ktoś widzi dwóch j***nych zboków i tłumaczy dlaczego będzie musiał tak robić sam za dwa lata buhahah



Lubie takie pie**ololo. W GB po uznaniu ideologi LPGRTVAGD, za obowiazujaca religie, od razu zwiekszyła sie populacja transów i innych zboczków. Jeżeli dziecko w wieku przedszkolnym uzna będąc chłopcem że chce byc dziewczynką to zj***ni psycholodzy zachęcaja je do tego zamiast poczekac. Dziecko utrzymywane w przekonaniu że tak jest idzie na operacje w wieku 16 lat, albo zj***ny rodzic wywozi je za granice i wczesniej dokonujer operacji i potem nagle robi sie trageedia jak dziecku sie odwidziało.

Wiec nie wiem czy bedziesz ssał bile czy nie, ale osoby przyuczane do tego że jest to "normalne", moga zacząć ssać.

dyhayne

2019-11-25, 15:19
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Jebie kryptogejem,który za dwa lata będzie ciągnął ch*ja wyzwolony w kiblu i mówił że jest do tego zmuszony,bo w Polsce weszła idea lgbt,więc musi ciągnąć flaka do końca życia,bo w Polsce jego zdaniem taki Kaczyński wprowadził ustrój za swoich rządów.Teraz zobaczcie jak będę brał z entuzjazmem pisiora po kule ja nieszczęśliwy.Prze ch*j mam beke jak ktoś widzi dwóch j***nych zboków i tłumaczy dlaczego będzie musiał tak robić sam za dwa lata buhahah



Kompromitujesz się tylko tym komentarzem, dokładnie tak samo jak wiewiór. Widać że raczej pedalstwa nie tolerujesz jeden z drugim, ale inteligencji to macie straszne braki, skoro nie dotarła do Was treść omawianych przez Was komentarzy.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-25, 15:22
No oczywiście prawo wprowadzi Kaczyński,a ty na dyskotece będziesz zmuszony iść smutny do kibla na gejowskie r*chanie.Nie obchodzą mnie inni ludzie,bo nie będę chodził po kiblach i trzymał jednego typa za dupe,żeby nie walił drugiego z zazdrości jak ty hehehe