18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy w męskiej toalecie

naitsyrk • 2019-11-25, 13:02
Legenda głosi, że akcja miał miejsce w jednym z Krakowskich klubów :idzwch*j:


dżuma

2019-11-25, 15:28
k***a mać , co za zjeby

bbkacprzyk

2019-11-25, 15:59
W jednym z krakowsich klubów? - pewnie w Wiśle Kraków bo to klub dla pedałów

Twójbug

2019-11-25, 16:04
patitati napisał/a:

Zaściankowe myślenie, trzeba się przyzwyczajać, to są właśnie nowocześni mężczyźni - niedługo wszyscy będziemy tak robić. Zaczęło się niewinnie od krótkich skarpeteczek, potem spodnie (czyt. rajtuzy), koszulki z dekoltem, damskie fryzury, torby na ramieniu, niektórzy już malują mordy. Teraz czas wylizać kumplowi dupę, niech żyją zniewieściałe cioty i środowiska LPG.



Mów za siebie i nie przyzwyczajaj nas

Blendzioł

2019-11-25, 16:14
w Polsce to sie jeszcze chociaz po kiblach chowaja ostatnio byl film z Berlina gdzie rypali sie na srodku ulicy jeden byl caly nagusienki pelno ludzi.

dżonyłojlker

2019-11-25, 16:18
Twójbug napisał/a:

Mów za siebie i nie przyzwyczajaj nas



Kolejny k***a upośledzony.
A Tobie co dolega - dyńka szwankuje, czy rurki się w c*pkę wżynają?

bodzio667

2019-11-25, 16:21
Zaraz, co to robi w męskiej toalecie?

luxpiotr

2019-11-25, 16:51
Jeszcze pedalstwo się skończy, tylko wyskoczy jakaś wojna... :snajper2:

AlaksanderLukaszenka

2019-11-25, 16:58
Czy nie lepiej wylizać dupę jakiejś ładnej loszce, niż swemu koledze?

żmij

2019-11-25, 17:02
luxpiotr napisał/a:

Jeszcze pedalstwo się skończy, tylko wyskoczy jakaś wojna...



Poczytaj sobie taką powieść Jamesa Jonesa "Cienka czerwona linia".

Justynka99

2019-11-25, 17:23
Jakim trzeba być zjebem, żeby interesować się co dwoje dorosłych ludzi robi w toalecie. Pomijając już kwestię, że to po prostu przestępstwo to trzeba mieć straszne braki we własnym życiu.

Kaktuzz

2019-11-25, 17:27
Hose88 napisał/a:

To, że większość wsadzi sobie piórko w dupę i będzie udawać postępowość i nowoczesność, nie znaczy, że nie ostaną się jeszcze tacy ludzie jak poligon6, ja i paru innych stąd normalnych chłopów, którzy powiedzą "No k***a nie!"
Swojego syna wychowam na wzór, jaki wychowywał mnie mój ojciec i nie pozwolę mu stać się zniewieściałą p*zdą w rurkach, z toną żelu na pedalskiej fryzurce z ręką jak bociania pięta. Bo to, że zachód już ma ogromny deficyt mężczyzn, a w nadmiarze lalusiowatych gogusiów, to sprawa zachodu, ale w naszym kraju też dobrze się nie dzieje, a zaraza "postępowości" rozprzestrzenia się szybciej od wirusa HIV w Harlemowskim burdelu. Ja, Ty i każdy normalny mężczyzna powinien dołożyć wszelkich starań, aby jeśli nie w naszej teraźniejszości, to chociaż w przyszłości zapewnić temu biednemu krajowi kogoś, kto oprze się temu gównianemu tsunami zwanego potocznie poprawnością polityczną.



k***a jaka piękna przemowa- piwko dla ciebie

bilabong

2019-11-25, 17:33
Tak zwana Dupeta.

ProVVe

2019-11-25, 17:48
poligon6 napisał/a:

Lubie takie pie**ololo. W GB po uznaniu ideologi LPGRTVAGD, za obowiazujaca religie, od razu zwiekszyła sie populacja transów i innych zboczków. Jeżeli dziecko w wieku przedszkolnym uzna będąc chłopcem że chce byc dziewczynką to zj***ni psycholodzy zachęcaja je do tego zamiast poczekac. Dziecko utrzymywane w przekonaniu że tak jest idzie na operacje w wieku 16 lat, albo zj***ny rodzic wywozi je za granice i wczesniej dokonujer operacji i potem nagle robi sie trageedia jak dziecku sie odwidziało.
Wiec nie wiem czy bedziesz ssał bile czy nie, ale osoby przyuczane do tego że jest to "normalne", moga zacząć ssać.



Takich rodziców trzeba pytać "Czy jak dziecko będzie chciało sobie skoczyć na głupi łeb z 10 piętra tez pozwolisz?". Dzieci trzeba wychować i te pedalskie k***y z rtvagdlpg+benzynka zdają sobie sprawę, że te mlode umysły można kształtować jak sie chce. Hose88 dobrze gadał i trzeba swoich synów wychować na facetów prawdziwych jak nasi ojcowie nas wychowali. Ma być chłop mentalnie i fizycznie. Nie jestem wstanie opisać jak mnie wk***ia wciskanie tego ścierwa do szkół... Jesli usłyszałbym o takiej propagandzie pedalskiej wjazd do dyrekcji z miejsca.