18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy w męskiej toalecie

naitsyrk • 2019-11-25, 13:02
Legenda głosi, że akcja miał miejsce w jednym z Krakowskich klubów :idzwch*j:


Hose88

2019-11-25, 18:24
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:



Jebie Ci gejem, bo zes dobrze mordy nie wytarl od ssania ch*jow na Centralnym, ale mnie nie mieszaj w swoje ideolgie i zabawy. Pisalem do normalnej części spoleczenstwa na Sadisticu, a do takich jak Ty nie mam nic, zwlaszcza szacunku.

htp

2019-11-25, 20:01
A to nie Zakościelny?

Mors_Nigra

2019-11-25, 21:37
Jak kogoś obchodzi co dwóch ludzi robi ze sobą w kiblu czy jakimikolwiek zamkniętymi drzwiami, to takiego kogoś trzeba uspokoić ołowiem, i wrzucić do jednego dołu ze wszystkimi ekstremistami politycznymi, religijnymi i innymi i zalać betonem.

kry.ha

2019-11-25, 22:04




Hose88 napisał/a:

To, że większość wsadzi sobie piórko w dupę i będzie udawać postępowość i nowoczesność, nie znaczy, że nie ostaną się jeszcze tacy ludzie jak poligon6, ja i paru innych stąd normalnych chłopów, którzy powiedzą "No k***a nie!"
Swojego syna wychowam na wzór, jaki wychowywał mnie mój ojciec i nie pozwolę mu stać się zniewieściałą p*zdą w rurkach, z toną żelu na pedalskiej fryzurce z ręką jak bociania pięta. Bo to, że zachód już ma ogromny deficyt mężczyzn, a w nadmiarze lalusiowatych gogusiów, to sprawa zachodu, ale w naszym kraju też dobrze się nie dzieje, a zaraza "postępowości" rozprzestrzenia się szybciej od wirusa HIV w Harlemowskim burdelu. Ja, Ty i każdy normalny mężczyzna powinien dołożyć wszelkich starań, aby jeśli nie w naszej teraźniejszości, to chociaż w przyszłości zapewnić temu biednemu krajowi kogoś, kto oprze się temu gównianemu tsunami zwanego potocznie poprawnością polityczną.



Bardziej pedalscy od tych pedałów są wielcy samcy alfa sadola. Sam nie chodzę w rurkach ale ch*j mają rurki do bycia p*zdą czy pedałem? Wiesz kto ma rękę jak bociania pięta? Taki Nate Diaz na przykład. Najbardziej męscy są narcyzi z siłki co se z kolegami walą 50 zdjęć do lustra na każdym treningu. Kłują dupę po to żeby fajnie wyglądać, no w ch*j męskie. Nie bronię zniewieściałych cip, co to faktycznie chodzą ubrani jak baba, malują mordy i noszą torebki ale nazywanie wąskich spodni pedalskimi czy nazywanie chudego faceta p*zdą jest zj***ne. Polecam przejść się na trening MMA czy boksu tajskiego. Tam jest pełno takich, od których możesz mieć i dwa razy większą łapę, a dostałbyś wpie**ol w 5 sekund.

naitsyrk

2019-11-25, 22:14
bbkacprzyk napisał/a:

W jednym z krakowsich klubów? - pewnie w Wiśle Kraków bo to klub dla pedałów



Trudno się nie zgodzić

:-)

dżonyłojlker

2019-11-25, 22:38
kry.ha napisał/a:

Bardziej pedalscy od tych pedałów są wielcy samcy alfa sadola. Sam nie chodzę w rurkach ale ch*j mają rurki do bycia p*zdą czy pedałem? Wiesz kto ma rękę jak bociania pięta? Taki Nate Diaz na przykład. Najbardziej męscy są narcyzi z siłki co se z kolegami walą 50 zdjęć do lustra na każdym treningu. Kłują dupę po to żeby fajnie wyglądać, no w ch*j męskie. Nie bronię zniewieściałych cip, co to faktycznie chodzą ubrani jak baba, malują mordy i noszą torebki ale nazywanie wąskich spodni pedalskimi czy nazywanie chudego faceta p*zdą jest zj***ne. Polecam przejść się na trening MMA czy boksu tajskiego. Tam jest pełno takich, od których możesz mieć i dwa razy większą łapę, a dostałbyś wpie**ol w 5 sekund.



Masz ode mnie piwko przyjacielu, bo uśmiałem się do łez (dosłownie). Jutro rano też to sobie przeczytam żeby mieć dobry humor.

pSTANLEY

2019-11-25, 23:34
patitati napisał/a:

Zaściankowe myślenie, trzeba się przyzwyczajać, to są właśnie nowocześni mężczyźni - niedługo wszyscy będziemy tak robić. Zaczęło się niewinnie od krótkich skarpeteczek, potem spodnie (czyt. rajtuzy), koszulki z dekoltem, damskie fryzury, torby na ramieniu, niektórzy już malują mordy. Teraz czas wylizać kumplowi dupę, niech żyją zniewieściałe cioty i środowiska LPG.



Ale od LPG to się odpie**ol. To dobre i tanie paliwo.

bercisko

2019-11-26, 00:28
Ale żeby tak jęzorem po Oku Demona?

krzychuk14

2019-11-26, 00:56
Przecież to Maciej Zakościelny, widzę lubi kakaowe oko :D

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-26, 01:12
Hose88 napisał/a:

Jebie Ci gejem, bo zes dobrze mordy nie wytarl od ssania ch*jow na Centralnym, ale mnie nie mieszaj w swoje ideolgie i zabawy. Pisalem do normalnej części spoleczenstwa na Sadisticu, a do takich jak Ty nie mam nic, zwlaszcza szacunku.



Bo mi w ch*j zależy na szacunku kryptogeja

:lol:

Pociągałeś już koledze dzisiaj,bo cię nowa ideologia ukształtowała?

raistpol

2019-11-26, 07:07
a to nie Zakościelny? :D

Aiten

2019-11-26, 13:15
Może papier się skończył i trzeba sobie radzić. Od razu oceniacie, że pedały

ProVVe

2019-11-26, 20:03
kry.ha napisał/a:

Polecam przejść się na trening MMA czy boksu tajskiego. Tam jest pełno takich, od których możesz mieć i dwa razy większą łapę, a dostałbyś wpie**ol w 5 sekund.



Czyli chcesz mi powiedzieć, że kategoria wagowa to lipa i powinni wszyscy się napie**alać w jednej? Badania o sile ciosu i wytrzymałości tez są czarna magią i masa+odpowiednie mięśnie sa gówno warte? Chcesz mi powiedzieć, że Buakaw Banchamek to j***ny ogryzek, który omija siłownię jak każdy kto ćwiczy napie**alanie (zobacz sobie jego filmy z treningu i siłowni)? Skończ pie**olić... Na boksie zawsze jest budowa siły lub masy jak w każdym sporcie... Nie będę już mówił o tym, że każdemu tu chodziło o bycie facetem (jakbys umiał czytać ze zrozumieniem) czyli dobra jak mówiłem mentalność i wygląd (sport jakikolwiek rozwojowy chociażby rugby)

Das90

2019-11-27, 10:38
Czy tylko mi typ wygląd na Macka Zakościelnego?

Folur

2020-02-25, 04:10
Mi tak kolega lizał i było to bardzo przyjemne. Dlaczego wiec ma to byc odbierane jako „złe” skoro sprawia przyjemność?