18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawki dla dużych chłopców

Jesse.Pinkman • 2021-12-11, 15:58
Niedługo skośni będą już tylko sztuczne bzykać. Jest też i prezentacja działania.

Quassar

2021-12-11, 21:40
Touch_Of_Madness napisał/a:

Słyszałeś o tinderze ? Może inaczej to wygląda w mniejszych miejscowościach , ale w Warszawie to jedna wielka r*chalnia.



Ty chyba nie myślisz że tinder miał służyć czemuś innemu niż ogłoszenia matrymonialne :P

pentlik

2021-12-11, 21:51
janlew napisał/a:

O jest coś podobnego, 25.000zł bida wersja, 60.000zł na wypasie. A są pewnie droższe:



symulacja zakupu wyniosła 10 449 USD

marcino_zly

2021-12-11, 22:53
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



Bogaty jesteś kuuurde .
Do tego biedny .
r*chaj.

olo_witek

2021-12-12, 00:52
teraz czekąć jak zrobią w cipie rozdrabiarkę ,,,,,,,, obejrzał bym efekt po włożeniu

Touch_Of_Madness napisał/a:

Słyszałeś o tinderze ? Może inaczej to wygląda w mniejszych miejscowościach , ale w Warszawie to jedna wielka r*chalnia.



tinder nie tinder jak ci grzyby i ine nie straszne

atomboy

2021-12-12, 01:38
wydaje mi się, że to kwestia może dekady, gdzie te zabaweczki będą jak wyposażenie domu w mikrofalówkę. W sumie to chyba dobre rozwiązanie.

Gdzieś widziałem taką mocniej zaawansowaną robo szparę, potrafiła pogadać i zwalić nabywcy gruchę. Pamiętam, że cena była jakaś porąbana ale nabywcy się znajdą na pewno. A co do samoświadomości to jeszcze bardzo daleko i to stopniowo będzie a nie cyk i już. Algorytmy uczące się coraz częściej dochodzą do wniosków, które nie odpowiadają twórcom. Jak chociażby pejsbukowy rasista :D .

Raczej nie za naszego życia ale jesteśmy już bardzo blisko czasów kiedy robotyka będzie tak wszechobecna jak żul pod sklepem .

Pralpunkt

2021-12-12, 02:30
Jednak lepiej pójść wyrwać dupeczke na mieście...zawsze to zdobyczne a nie kupione..
Tak czasami wracasz z niczym
Tak czasami wracasz nad ranem po r*chaniu
Tak czasami wracas z syfem ..no cóż
Tak czasami to nie jest królowa balu ...grunt że nie król!!!

janlew

2021-12-12, 10:09
Pralpunkt napisał/a:

Jednak lepiej pójść wyrwać dupeczke na mieście...zawsze to zdobyczne a nie kupione..
Tak czasami wracas z syfem ..no cóż


Pewnie że najlepiej mieć własną kurkę na rosół...
...ale wolisz sam upolować miejskiego gołębia , niż kupić kurę w markecie? Bo zdobyczny i grunt że nie szczur?

Big_Tick

2021-12-12, 10:41
Koleszka pyta gdzie mozna to kupic

crackit

2021-12-12, 11:22
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



Dokładnie - na dodatek podejrzewam, że wyjdzie taniej i po nie musisz się przytulać czy tam z nią gadać... w sumie same plusy...

Polacco Sivusco

2021-12-12, 13:24
gdzieś w tle mały dramat- słychać skomlenie zazrosnego psa. juz nie bedzie posuwany a nawet to polubił

ellsworth

2021-12-12, 17:01
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



No właśnie, gdyby to produkowali w "wieku" dzieciaka to przynajmniej miałoby jakiś sens. Zamiast za dzieci, to by się zabrali za lalki, ale po ch*ja takie coś produkować z dorosłą babą, skoro takich jest na pęczki na każdym kroku??

esa

2021-12-12, 18:22
może i odczujesz lekki dyskomfort ale alimenty ci nie grożą

Szarik

2021-12-12, 22:15
Touch_Of_Madness napisał/a:

Słyszałeś o tinderze ? Może inaczej to wygląda w mniejszych miejscowościach , ale w Warszawie to jedna wielka r*chalnia.



W sumie coś tam słyszałem, ale nie praktykowałem bo myślałem, że to portal stricte matrymonialny. Długo trzeba nawijać makaron na uszy? Czy walić konkrety jak do szmat z odlotów, bo juz rokse niestety zamknęli.

Stefansuchar

2021-12-14, 00:54
Jak byś zamówił sranie na klatę to da radę?
Kolega pyta;*