18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawki dla dużych chłopców

Jesse.Pinkman • 2021-12-11, 15:58
Niedługo skośni będą już tylko sztuczne bzykać. Jest też i prezentacja działania.

Quassar

2021-12-11, 16:05
Kurde ale ta technologia postępuje pewnie z kilkanaście tysi będzie kosztować i trzeba będzie zbierać z 1-2 lata na taką zabawke ale dla niektórych to może być nadal deal życia bo lepiej stracić 2 lata niż całe życie i pół majątku.

No i z drugiej strony lepiej aby chore zboki jak i księża w swoim domowym zaciszu take zabawki r*chały niż molestowały i gwałciły dzieci jak i młode dziewczyny.

alojz

2021-12-11, 16:16
trza mieć nasrane we łbie żeby to r*chać

ququa

2021-12-11, 16:18
o i to jest technologia ...a nie jakieś misje na marsa



a gotować umie ??

Jesse.Pinkman

2021-12-11, 16:22
alojz napisał/a:

trza mieć nasrane we łbie żeby to r*chać


Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.

Riikko

2021-12-11, 16:26
sztywna jakas, na impreze z taka nie pojdziesz

alojz

2021-12-11, 16:29
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



nasrane we łbie trza mieć, żeby r*chać cokolwiek innego niż kobietę/dziewczynę

janlew

2021-12-11, 16:36
alojz napisał/a:

asrane we łbie trza mieć, żeby r*chać cokolwiek innego niż kobietę/dziewczynę


Twoja ręka miała by zapewne odmienne zdanie w tej sprawie.
Wiadomo że najlepiej jest r*chać własną dziewczynę/partnerkę/żonę, ale jak sytuacja chwilowo nie pozwala, to to jest całkiem udana alternatywa dla walenia konia, kurew czy tanich szmat z klubów.
PS. Jedyny problem dla większości z was, będzie taki ze to nie zabawka za paręnaście, ale za kilkadziesięt tysięcy. Więc zostanie wam kupienie używki, gdzie "niemiec płakał jak oddwał". Czyli jeszcze z 5 turasów po drodze się załapało.
Pewnie się pojawią w przyszłości i wersje z ludzkimi włosami, sklonowaną ludzką skórą itd.

Juzwa

2021-12-11, 16:44
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



Nie wiem czy wiesz, ale takie lalki są również produkowane niestety na wzór dzieci. Żeby r*chać kawał silikonu, trzeba jednak mieć potężnie nasrane we łbie.

~prophetess

2021-12-11, 16:44
Jeśli ta lalka tak skrzeczy to podziękuje, chyba ze można zmienić ustawienia wydawanych dźwięków.. ciekawe ile kosztuje taka przyjemność ;-)

alojz

2021-12-11, 16:56
janlew napisał/a:

Twoja ręka miała by zapewne odmienne zdanie w tej sprawie.
Wiadomo że najlepiej jest r*chać własną dziewczynę/partnerkę/żonę, ale jak sytuacja chwilowo nie pozwala, to to jest całkiem udana alternatywa dla walenia konia, kurew czy tanich szmat z klubów.
PS. Jedyny problem dla większości z was, będzie taki ze to nie zabawka za paręnaście, ale za kilkadziesięt tysięcy. Więc zostanie wam kupienie używki, gdzie "niemiec płakał jak oddwał". Czyli jeszcze z 5 turasów po drodze się załapało.
Pewnie się pojawią w przyszłości i wersje z ludzkimi włosami, sklonowaną ludzką skórą itd.



jeśli bierzesz pod uwagę r*chanie czegoś takiego, to mam dla ciebie przykrą wiadomość - masz kolego nasrane we łbie, czyli jesteś pełnokrwistym sadolem

Bourbonable

2021-12-11, 16:56
Imo dla mnie spoko. Wyjmujesz z szafy i z miejsca jest gotowa. Po wszystkim myjesz i znowu do szafy. Nie kłóci się , nie pyskuje , do papy dasz to nie wypluje.
Interes życia. A samce alfa typu alojz mogą się iść walić na maskę.

mygyry

2021-12-11, 17:20
Używane będą tańsze, tak jak z samotnymi matkami :amused:

janlew

2021-12-11, 17:24
alojz napisał/a:

jeśli bierzesz pod uwagę r*chanie czegoś takiego, to mam dla ciebie przykrą wiadomość - masz kolego nasrane we łbie, czyli jesteś pełnokrwistym sadolem


Jasne że biorę po uwagę. Jak mojej już strzeli z 60-tka, to se kupie działkę na RODos i będę se taką trzymał w szklarni :krejzi:
...do tego czasu, poza robieniem loda, te lalki będą już pomidory sadzić, i trawę kosić