18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa z kotkiem...

~DMT • 2017-12-04, 09:49
W wykonaniu tureckiego żołnierza...


Babiczko

2017-12-04, 17:30
Mam nadzieję, że Kurdowie zrobią mu z dupy jesień średniowiecza

Jo...........23

2017-12-04, 17:48
zwierzak30 napisał/a:

Rok z mojego marnego życia oddałbym żeby mieć tą k***ę na własność,choćby na tydzień. Bardzo,ale to Bardzo nie lubię takich akcji. Śmierci w męczarniach Ci życzę.



Jakby już mało oberwal od kebaba.

St...........on

2017-12-04, 17:52
janlew napisał/a:

Człowiekiem czyni stosunek do bliźnich, a nie do zwierząt. Może dla nich sierściuch to jak szczur.
Hitler kochał zwierzątka, otwierał kliniki nauki psów ludzkiej mowy i był weganinem. Ludźmi natomiast palił w piecu.

PS. Zawsze lałem z durnych Azjatów że traktują krowy jako obiekt czci i miłości, pogryzając sobie spokojnie psie mięso. Ostatnio się zorientowałem że Europa niestety dziczeje w podobny sposób.
Europejczycy traktują koty i psy jako obiekt czci i miłości, pogryzając sobie spokojnie krowie mięso. Gorzej jest nawet niż u Azjatów. Chore pojeby potrafią nazywać bydło i nierogacizne członkiem rodziny, spać z nim w łóżku i lizać się po mordach. Popie**olona banda zoofili.
PS2. Mówimy o ludziach dorosłych. W przypadku dzieci nawet miłość do plastikowej lalki jest względnie akceptowalna, a więc i do sierściuchów. Ale k***a mać dorosły człowiek ?!



Jeśli chodzi o wójka Adolfa, to za to ma szacun u mnie, bo zwierzak zabije zwierzaka aby jeść, bronić terytorium, samicy nie jak sp***olony gatunek ludzki dla zabawy. I dlatego jestem za samozagładą ludzkości. Tylko rodzaj ludzki zabija w imię surowców, wymyślonych bożków,dobrobytu i zabawy, nie aby przetrwać. Z resztą obserwując działania ze skali globalnej, wszystko zmierza do jednego punktu... tam gdzie zaczynaliśmy, czyli... w jaskiniach. A.Einstein-"Nie wiem jaka broń bedzie użyta w 3 wojnie światowej, ale wiem, że 4 będzie na kije"...

Kosmodysk

2017-12-04, 18:36
Nie mógł kota załapać za przednie i tylne łapy, energicznie go rozciągnąć i puścić? Słyszałem pewne teorie, ale jeszcze nigdy nie widziałem ;-D

Enough

2017-12-04, 20:08
Przesłane zgłoszenie do ambasady Turcji. W materiale jest na tyle dużo poszlak, że na pewno odnajdą tego żołnierza i go srogo ukarzą :lubieplacki:


Xs...........33

2017-12-04, 20:17
Chciałbym zobaczyć jak po nim skaczą...
Po koteczku oczywiście

EdmundKemper

2017-12-04, 20:47
Reszta tych cipek nie mogła go opanować?

Jo...........23

2017-12-04, 21:02
alexandrus napisał/a:


Jeśli chodzi o wójka Adolfa, to za to ma szacun u mnie, bo zwierzak zabije zwierzaka aby jeść, bronić terytorium, samicy nie jak sp***olony gatunek ludzki dla zabawy... .




Założę się, że na tym forum znajdzie się co najmniej kilka osób, które widziały jak np. kot bawił się żywą myszą, ryjówką czy ptakiem i wcale nie zamierzał go zjeść. Potem wypuścił lub zabił, ale nie zeżarł.
Podobnie z psami. Szczury, łasice, KOTY, ptaki - to częste ofiary psów, które często zabijają dla sportu.
Kuna w gołębniku czy kurniku potrafi jednej nocy zabić 50 ptaków, a zeżre jednego.

Tylko kompletny IGNORANT lub głupi bezmyślny lewak powtarza takie bzdury jak ty.
Prawie KAŻDY drapieżnik zabija inne drapieżniki w swoim łowisku i jeżeli może, zabija też ich młode - likwidując konkurencję pokarmową.
Lwy zabijają hieny i odwrotnie, lwy zabijają gepardy.
Bawoły afrykańskie, gdy tylko nadarzy się okazja, zadeptują małe lwiątka. A jak się uda to i dorosłe lwy.
Nawet głupie krety wiosną walczą na śmierć i życie.


Teraz proszę napisać : "Przepraszam, napisałem głupotę".

klansman

2017-12-04, 21:09
Twardziel, wykończył kota. Medal pewnie dostanie.

elfis

2017-12-04, 21:25
sadol, empatia
już prędzej uwierzę w logikę kobiecą

Machol

2017-12-04, 21:37
Kotek się uczepił i dostał wpie**ol. A mógł już dawno zacząć sp***alać...

tigerqaz

2017-12-04, 21:53
Kotecek dlapnął twaldziela. Twaldziela to zascypało i się zdenelwował. Więc musiał pokazać jakim jest macho i pozbył się zagrożenia... :D

yebut

2017-12-04, 22:20
I dobrze j***nemu sierściuchowi, niech wie kto jest Panem. Inaczej te chodzące kulki gówna się nie nauczą. jeszcze głodówka kilkudniowa by się przydała ;)

Halogen131

2017-12-05, 00:22
Łał yebut ale z Ciebie badass. Pewnie jesteś jednym z tych sfrustrowanych dzieciaków, co wyrywały pająkom odnóża i siedziały w kącie, zaglądając lalkom pod spódniczki, nie?

UnaX6

2017-12-05, 00:29
E tam, ładnie mu zaj***ł z laczka :D