18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za co nienawidzę polskiego internetu - GrizzMK

markkers • 2011-08-25, 01:03
GrizzMK opowiada o polskim internecie. Pada też nazwa naszej strony ;)



Oberwało się Niekrytemu Krytykowi :P

pr...........as

2011-08-25, 02:12
Zwykły geek chce się znowu wylansować... ale fakt jest taki, że nie tylko w u nas ale cały net opanowany jest przez plastikowe gówno robione przez idiotów dla idiotów. Pozdrawiam, dziękuję dobranoc :P

buoba

2011-08-25, 02:17
Ja nienawidzę internetu właśnie za takie filmiki, gdzie ktoś bierze kamerkę przed mordę, włącza ją i myśli, że jest Sokratesem XXI wieku i wszyscy którzy ujrzą jego lica rozpływają się z zachwytu. Zamiast wrzucać takie pierdoły na youtube'a nie lepiej pisać o swoich filozofiach i wywodach o niewiadomo czym na swoim prywatnym blogu?

Co do tematu: każdy portal w miarę rozrastania się traci swoją oryginalną atmosferę, czy to będzie sadistic, nk czy demoty. Zamiast zrzeszać ludzi o podobnych poglądach robi się kompletny burdel.

The Butcher

2011-08-25, 02:26
Internet jest spoko, na ch*j wchodzi na te strony? :wtf:

MiG7

2011-08-25, 03:26
Jak cos nie pasi to kable poucinac -.-

Samilo

2011-08-25, 06:55
Akurat Niekrytemu to on by mógł obciągać lachę...

TheSadiztik

2011-08-25, 07:11
Nie ma to jak jechać po kimś, że siedzi ciągle w domu gdy samemu siedzi się w domu i nagrywa ch*jowe filmiki jak ten właśnie, odetnijcie mu internet.

Ppetel

2011-08-25, 08:17
Zgadzam się w 100% po prostu krew zalewa człowieka gdy widzi cały tą spedaloną rzeczywistość mediów oraz poziom stron demotywatorów itp

Działanie większości serwisów odbywa się w 5 etapach:
1. Rozwój (znalezienie pierwszych fanów)
2. Zdobycie elity która naprawdę się tym interesuje
3. Dorwanie się do tego tzw "Elity osiedlowej" lub innego gówna z IQ Ameby
4. Upadek serwisu (odejście elity z pkt.2)
5. Istnienie w stanie dzisiejszym (NK demotywatory.pl i wiele wiele innych)

spiepszaj_dzbanie

2011-08-25, 09:44
gówno mnie obchodzą wywody jakiegoś dziada, spójrzcie na niego - z takim ryjem tylko pod sklep

Rama

2011-08-25, 10:22
Polski internet zalała teraz fala vlog'ów , każdy pie**oli ile się da i żebrze o tego zasranego "suba" , a tak w ogóle to polskie społeczeństwo korzystające z demotywatorów , komiksów , nk i innych tego typu pierdół ma niższe IQ od kaktusa na pustyni Mojave.

wubepe

2011-08-25, 10:22
MiG7 napisał/a:

Jak cos nie pasi to kable poucinac -.-



Dokładnie. Niech odłaczy kabel, jak sie pedzlowi nie podoba. pie**oli, że jest wk***iony na to co widzi w necie, ale to swiadczy wyłacznie o tym jakie strony odwiedza. Nagrywa filmiki, na ktorych zali sie polsce na to jak mu źle, dołaczajac tym samym do tego samego grona, na które sam narzekał... :ok:

ksio

2011-08-25, 10:53
buoba napisał/a:

Ja nienawidzę internetu właśnie za takie filmiki, gdzie ktoś bierze kamerkę przed mordę, włącza ją i myśli, że jest Sokratesem XXI wieku i wszyscy którzy ujrzą jego lica rozpływają się z zachwytu. Zamiast wrzucać takie pierdoły na youtube'a nie lepiej pisać o swoich filozofiach i wywodach o niewiadomo czym na swoim prywatnym blogu?

Co do tematu: każdy portal w miarę rozrastania się traci swoją oryginalną atmosferę, czy to będzie sadistic, nk czy demoty. Zamiast zrzeszać ludzi o podobnych poglądach robi się kompletny burdel.



Nie wiem czemu blogi kojarzą mi sie ze zwariowanymi nastolatkami które mają lat... hmmm trzynaście? Bo nastolatką tez jest dziewiętnastolatka a ta już ma jakieś zalążki logicznego myślenia. Ale mniejsza o to, chętnie poczytamy Twojego bloga :)

Krytykujesz typa za to ze nagrał filmik o ludziach takich jak Ty, a sam popierasz jego poglądy i zgrywasz wielkiego mądrale . :shock:

yci yci hipokryci ;]

Towdi

2011-08-25, 12:42
Są ambitne strony i ambitni ludzie na poziomie. A, że nie potrafi ich znaleść, to świadczy tylko źle o nim, a nie o całej społeczności internetowej.

Typowa mentalność Polaka, siedzieć i narzekać.

wubepe

2011-08-25, 12:49
Papa Smerf napisał/a:




Nienawidzę sk***ysynów piszących "jak się nie podoba to to i to".

Nie k***a, jak się coś nie podoba to nalezy walczyć by to zmienić, ale to tylko pokazuje dlaczego mieszkamy w takim ch*jowym państwie z taką ch*jową władzą. Bo mamy ch*jowych obywateli a rosną jeszcze bardziej ch*jowi, pozdrawiam gimbusów.



Tylko nie sk***ysynów. Cały internet i nie tylko w polsce jest pełen pajaców, szlamu i innego syfu (w polsce tego nie wymyslono, tylko to do nas przyszlo). Żyjemy w czasach, w których każdy może niby robić to co sie mu podoba - pokazywać syf w necie też. Wiec jak Ci sie cos nie podoba to nie odwiedzasz, nie oglądasz i masz w dupie (co z nimi zrobisz? wystrzelasz?!).
Na szczęscie znajdzie się w internecie również mase wartosiowych rzeczy.

Ppetel

2011-08-25, 13:11
Papa Smerf napisał/a:

Siedzę na sporej ilości zagranicznych stron i jak ktoś jest pajacem to jest albo z polski albo z rosji.



Zgadzam się w 100%

a na dodatek mogę stwierdzić, iż będzie jeszcze gorzej jak takie coś dorośnie
Cyt:
"Z młodych debili wyrosną starzy popie**oleni"