18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za co nienawidzę polskiego internetu - GrizzMK

markkers • 2011-08-25, 01:03
GrizzMK opowiada o polskim internecie. Pada też nazwa naszej strony ;)



Oberwało się Niekrytemu Krytykowi :P

Novik

2011-08-26, 01:06
Prawda może i mówi dobrze ale jak się nie podoba to wyłącz neta wyjedz k***a do afryki tam nie ma netu kompa ani Polakow

buoba

2011-08-26, 01:15
ksio napisał/a:



Nie wiem czemu blogi kojarzą mi sie ze zwariowanymi nastolatkami które mają lat... hmmm trzynaście? Bo nastolatką tez jest dziewiętnastolatka a ta już ma jakieś zalążki logicznego myślenia. Ale mniejsza o to, chętnie poczytamy Twojego bloga :)

Krytykujesz typa za to ze nagrał filmik o ludziach takich jak Ty, a sam popierasz jego poglądy i zgrywasz wielkiego mądrale . :shock:

yci yci hipokryci ;]



Sądząc po treści twoich ostatnich postów właśnie dokonałeś starannej analizy swojej osoby. Nic nie wnosisz do tego portalu, a zgrywasz wędrownego mędrcę.

Krytyka dotyczy zaśmiecania internetu jakimiś beznadziejnie wykonanymi filmikami o zerowym przesłaniu. Gościu mówi po prostu o zauważalnym fakcie i nie zaprzeczam, że ów fakt nie jest fikcją.

Tymczasem zapraszam ciebie do rozwiązania próbnych testów gimnazjalnych z części humanistycznej, z pewnością przydadzą ci się w tym roku szkolnym. A jeśli nawet nie to nauczysz się chociaż czytania ze zrozumieniem.

dupaCyckDupa

2011-08-26, 02:02
jak Ci k***a internet nie odpowiada to logout, disconnect i wypie**alaj.
mnie wk***ia tvn, polshit -> nie oglądam
proste.

M4...........ek

2011-08-26, 02:03
Hahahah.. CO ZA koleś, uważa on ,że wszystko "na czasie" w necie jest ZŁEE i żałosne.. a tak na prawdę sam naśladuje "DAMIANERO" .. ahahahah

ksio

2011-08-26, 10:25
@bouba

Starasz sie pisac mądrze ale piszesz takie bzdury, że przeczytałem co napisałes tylko do połowy i mnie w żadnym stopniu to nie dotknęło, wiec wysil swoj mały móżdżek troche bardziej. HEJOOOOO ;-)

markkers

2011-08-26, 12:13
Papa, co Ty taki konfident? :D odpuść bezmózgowi

buoba

2011-08-26, 16:04
ksio napisał/a:

@bouba

Starasz sie pisac mądrze ale piszesz takie bzdury, że przeczytałem co napisałes tylko do połowy i mnie w żadnym stopniu to nie dotknęło, wiec wysil swoj mały móżdżek troche bardziej. HEJOOOOO ;-)



Mnie tym bardziej nie rusza co tam sobie gadasz, wręcz bawi mnie jak ktoś taki jak ty stara się zgrywać mędrca, a po paru postach ujawnia się jako pospolity napinacz. Gratulacje

Uriz

2011-08-27, 01:26
Cytat:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą



Koleś wyraził swoją opinię na temat internetu, nie ukrywając, że sam ma w tym udział, czego nie boi się przyznać, a gimbusy( 'gimbusostwo' to nie wiek, tylko stan umysłu) poczuły się urażone krytyką i zamiast przemilczeć negatywną opinię, to wolą się zrelaksować bluzgając w internecie, jakie to... polskie.

Da...........el

2011-08-29, 02:54
Narzekacie że koleś narzeka na poziom internetu i nie odłączy sobie kabla zamiast narzekać - żałosne.

Równie dobrze wy moglibyście odłączyć kabelek od neta i nie oglądać tego typu filmów. Albo przynajmniej zamknąć filmik i iść dalej, szukać tego co was interesuje, zamiast narzekać. W tej chwili zachowujecie się nie lepiej niż GrizzMK na którego tak narzekacie. Jesteście hipokrytami.