18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za co nienawidzę polskiego internetu - GrizzMK

markkers • 2011-08-25, 01:03
GrizzMK opowiada o polskim internecie. Pada też nazwa naszej strony ;)



Oberwało się Niekrytemu Krytykowi :P

bleblebetor

2011-08-25, 14:39
Niech swoją wlasną stronę założy

bananwszyscy

2011-08-25, 14:44
Krytykuje te ala "gwiazdy internetu" a sam z siebie taką robi (jakoś w ch*j przypomina mi niekrytego krytyka) xD

Trepanatio

2011-08-25, 14:44
Pewnie że internrt jest pełen ch*jni i gówna, a kto go broni nie jest wyżej niż najgorsze gówno z internetu. A i dla niektórych ciekawostka :D
Stwierdzono że istnieje życie bez kompa i internetu, i wcale nie jest gorsze od tego z internetem

Su...........cz

2011-08-25, 14:48
Vlogerzy to kolejne ogniwo, więc drogi pajacu z filmiku, wymień tam też swoje żałosne pie**olenie ;)

Robisz dokładnie to samo co ta banda kretynów, myślisz, że nakręcisz byle ścierwo, by się wypromować, a potem to już możesz moralizować ile wlezie... j***ny hipokryta, takich to u nas na pewno nie zabraknie nigdy (sam też czasami bywam) ;)

Corey_09

2011-08-25, 15:26
buoba napisał/a:

Ja nienawidzę internetu właśnie za takie filmiki, gdzie ktoś bierze kamerkę przed mordę, włącza ją i myśli, że jest Sokratesem XXI wieku i wszyscy którzy ujrzą jego lica rozpływają się z zachwytu. Zamiast wrzucać takie pierdoły na youtube'a nie lepiej pisać o swoich filozofiach i wywodach o niewiadomo czym na swoim prywatnym blogu?

Co do tematu: każdy portal w miarę rozrastania się traci swoją oryginalną atmosferę, czy to będzie sadistic, nk czy demoty. Zamiast zrzeszać ludzi o podobnych poglądach robi się kompletny burdel.




Gdyby się dało dostałbyś ode mnie kratę browca.

skobel

2011-08-25, 15:42
Skoro nie lubisz to co tu robisz ? Spadaj na japoński internet tam się dokształcisz !!! A jak wrócisz to polskiego nie odpalaj bo go jeszcze bardziej sp***olisz.
Najłatwiej tak typowo o polsku nasrać w gniazdo i się cieszyć że śmierdzi .

To co tu robisz ????
Co za palant, zrób coś ciekawego sam a potem się wymądrzaj.

lith

2011-08-25, 16:00
Super r*chacz napisał/a:

Vlogerzy to kolejne ogniwo, więc drogi pajacu z filmiku, wymień tam też swoje żałosne pie**olenie



...no przecież wymienił- patrz 1:39...

A tak to zgadzam się z Ppetelem... i wkurza mnie to, że sadol coraz wyraźniej leci w stronę punktu 3. i ch*ja można niestety na to poradzić :/

ian24

2011-08-25, 16:02
dziękujemy za opinię , wypie**alaj na cygański internet . Możesz dostać się tam dzięki uprzejmości rumuńskiego programu kosmicznego .

konował

2011-08-25, 16:48
Jak ktoś chce dowodów dlaczego sadistic stracił swoją magie (tak jest prędzej czy później z każdą stroną) popatrzcie na takiego ian24 i debila który dał mu piwo. Bluzga na lewo i na prawo myśląc ,,O k***a groźny jestem dajcie mi piwa ale tylko wirtualnego bo mnie mama zbije".

adamov

2011-08-25, 17:24
a ja powiem tak:

po prostu ludzie są uzależnieni od internetu dlatego teraz narzekają bo ciągle chcą czegoś nowego...
Dawniej wyłaziło się na dwór grało w gałę i ogółem bawiło się w piaskownicy za młodu.. teraz dzieci wyłażą na dwór i udawają jakichś orków czy jakichś tam pie*dolonych skrzatów z jakich niedorobionych gier....
ehh.. żal patrzeć na to co się dzieje, lecz nie da się nic zrobić :/

Dobrze, że jeszcze są ludzie z roczników 70,80,90 oni jeszcze mogą uratować i przekazywać wiedzę co się kiedyś robiło na placu zabaw i co aby zabić nudę.. pokolenie 2000+ już niestety nie da się praktycznie ocalić...

witul

2011-08-25, 18:01
buoba napisał/a:

Ja nienawidzę internetu właśnie za takie filmiki, gdzie ktoś bierze kamerkę przed mordę, włącza ją i myśli, że jest Sokratesem XXI wieku i wszyscy którzy ujrzą jego lica rozpływają się z zachwytu. Zamiast wrzucać takie pierdoły na youtube'a nie lepiej pisać o swoich filozofiach i wywodach o niewiadomo czym na swoim prywatnym blogu?

Co do tematu: każdy portal w miarę rozrastania się traci swoją oryginalną atmosferę, czy to będzie sadistic, nk czy demoty. Zamiast zrzeszać ludzi o podobnych poglądach robi się kompletny burdel.



Sadistica oglądam od niedawna (tak mysle) ale wydaje mi się, że się trzyma w klimacie. To chyba zależy od moderatorów. Tam gdzie ich nie ma jest bród smród i ubóstwo.
Co do niekrytego krytyka - na początku był niezły moim zdaniem, teraz już mniej chętnie tam wchodzę (szczególnie że komentarze to głównie spam). Jak to śpiewał Markowski, "trzeba wiedzieć kiedy...". Dakann jest naprawdę niezły, piątki i inne produkcje można oglądać z zaciekawieniem a nie znudzeniem. Tyle ode mnie, (nie)normalnego internauty.
A co do IQ pelargonii to koleś ma niestety dużo racji.

Ba...........lu

2011-08-25, 18:01
Pewnie usunął już konto na sadolku :amused:

max1522

2011-08-25, 23:53
Taka moda że jeden bedzie bardziej krytykował drugiego i bedzie jeszcze bardziej zajebisty