18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach.

T3RMINATOR • 2020-12-20, 19:55
Chyba mu nie leży dzielenie pokoju z młodszym bratem.



14-latek zadźgał ciotkę i ranił młodszego brata.

Kostor

2020-12-20, 23:03
Insaner napisał/a:

Kobieta wychodzi z kluczami w ręce, wycofuje się przy czym gówniak okłada ją nożem. Klucze jej upadają, ona jak idiotka zatrzymuje się i po nie schyla - zostaje dźgnięta w gardło i najprawdopodobniej tu umiera. Na chodniku jest spora kałuża krwi w miejscu upadku. Scena później - idzie POWOLI z dzieciakiem znowu okładana nożem i dociera do bramy. Co to w ogóle jest, jakiś konkurs na film z kategorii "snuff"? Jeśli nie to chyba wszyscy są na tym filmie głęboko upośledzeni.



Scena pozniej to idzie ta co umarla? Wez ty sie pie**olnij w ten pusty leb

Zbysław

2020-12-20, 23:08
Fejk frajerzy:)

Insaner

2020-12-21, 00:18
Kostor napisał/a:

Scena pozniej to idzie ta co umarla? Wez ty sie pie**olnij w ten pusty leb



Tak, scena później idzie ta sama która dostała wcześniej nożem w gardło. Lepiej sam obejrzyj nagranie zanim skomentujesz. Plama krwi na parkingu została, za to ta która idzie z dzieciakiem nie ma rany na szyi.

Kostor

2020-12-21, 00:22
Insaner napisał/a:

Tak, scena później idzie ta sama która dostała wcześniej nożem w gardło. Lepiej sam obejrzyj nagranie zanim skomentujesz. Plama krwi na parkingu została, za to ta która idzie z dzieciakiem nie ma rany na szyi.



Ja pie**ole, jaki ty jestes debil...

kolosasz

2020-12-21, 01:11
DzidaZawodnik napisał/a:

Typowy rurkowiec i przyszły lewak walczący ze zmianami klimatu, żeby dołączyć do grupy takich samych przegrywów i być tam akceptowanym. Potem walka ze wszystkim co lubią ludzie z wysokimi standardami, przez które takie pokraki są wykluczane ze społeczeństwa.
W lewicy jego ostoja
Bezstresowe wychowanie. Przecież to jeszcze dziecko, a tylko prawaki biją dzieci. Widocznie miała coś takiego głęboko zakodowane.



Skąd się biorą prawacy, patrioci, wojownicy walczący z lewactwem? W ostatnim "Magazynie Wyborczej" czytamy:

Cytat:

Przypominam sobie głośny przed kilku laty cykl fotografii „Rycerze” Mileny Banaszewskiej, poświęcony pokojom
kibiców-ultrasów. To zdjęcia bardzo smutne, bo dowodzą codziennej biedy i ścisku, z których może się brać motywowane
frustracją i wściekłością eskapistyczne pragnienie o przemianie w wojownika. Dorośli mężczyźni muszą mieszkać w prawie
dziecięcych pokojach, zajętych w połowie szafą dzieloną przez całą rodzinę, ze szkolnym „zestawem młodzieżowym” albo kolekcją
wystanych mebli z PRL, teraz zastawionych babcinymi pamiątkami. Mają swoją klitkę czy kącik, który ewentualnie mogą
zaznaczyć kibicowskimi wlepkami.


źródło


link do wspomnianych "Rycerzy" :-P

Kostor

2020-12-21, 02:29
" Przypominam sobie głośny przed kilku laty cykl fotografii „Rycerze” Mileny Banaszewskiej, poświęcony pokojom
kibiców-ultrasów. To zdjęcia bardzo smutne, bo dowodzą codziennej biedy i ścisku, z których może się brać motywowane
frustracją i wściekłością eskapistyczne pragnienie o przemianie w wojownika. Dorośli mężczyźni muszą mieszkać w prawie
dziecięcych pokojach, zajętych w połowie szafą dzieloną przez całą rodzinę, ze szkolnym „zestawem młodzieżowym” albo kolekcją
wystanych mebli z PRL, teraz zastawionych babcinymi pamiątkami. Mają swoją klitkę czy kącik, który ewentualnie mogą
zaznaczyć kibicowskimi wlepkami. "

Usunąć kibicowskie wlepki i wypisz, wymaluj typowy lewak

Kamil3l

2020-12-21, 06:21
melzo napisał/a:

nie czytałem, tylko wstawiłem tu pierwszy link, który wyskakuje po wygooglowaniu opisu z tematu. założyłem, że zaraz znajdzie się debil, który zrobi to za mnie

i nie zawiodłeś



weź nie pie**ol. Wyszedłeś na debila.

TorkilKoval

2020-12-21, 09:13
DzidaZawodnik napisał/a:

Typowy rurkowiec i przyszły lewak walczący ze zmianami klimatu, żeby dołączyć do grupy takich samych przegrywów i być tam akceptowanym. Potem walka ze wszystkim co lubią ludzie z wysokimi standardami, przez które takie pokraki są wykluczane ze społeczeństwa.
W lewicy jego ostoja
Bezstresowe wychowanie. Przecież to jeszcze dziecko, a tylko prawaki biją dzieci. Widocznie miała coś takiego głęboko zakodowane.



Coraz bardziej zszokowany jestem niskim poziomem komentarzy na tym portalu. I jeszcze tyle piwek. Masakra. Udało się chociaż zawodówkę skończyć?

betonowy_krokiet

2020-12-21, 11:52
Standardowe nauki wyniesione z prawackiej, popie**olonej rodziny. Zachowanie typowe dl apok***ionych katolików i uczestników marszu wolności.

Adae

2020-12-21, 14:15
betonowy_krokiet napisał/a:

Standardowe nauki wyniesione z prawackiej, popie**olonej rodziny. Zachowanie typowe dl apok***ionych katolików i uczestników marszu wolności.



no nie, no na 100% nie, przypadek jak z filmu sala samobojcow. Maly lamus, ktorego nie wychowywali rodzice, bo piotrus nie moze sie stresowac, a w szkole nie byl gnebiony przez rowiesnikow, bo zly bullying.

Mamy doczynienia z pokoleniem nie tylko ludzi odrealnionych, ale do tego kompletnie zlamusionych, ktorzy nawet nie rozumieja co to bol, wiec nie rozumieja rowniez co sie dzieje, gdy zadaja go innym.

Ja jak komus sprzedaje strzal na jape to wiem, ze nie sa to dla tego kogos wakacje w honolulu.

Dudu

2020-12-22, 12:53
DzidaZawodnik napisał/a:

Typowy rurkowiec i przyszły lewak walczący ze zmianami klimatu, żeby dołączyć do grupy takich samych przegrywów i być tam akceptowanym. Potem walka ze wszystkim co lubią ludzie z wysokimi standardami, przez które takie pokraki są wykluczane ze społeczeństwa.
W lewicy jego ostoja
Bezstresowe wychowanie. Przecież to jeszcze dziecko, a tylko prawaki biją dzieci. Widocznie miała coś takiego głęboko zakodowane.



Jak ja kocham takich matołów , wszędzie się wpie**olą z polityką nie można uznać, że dzieciak był po prostu pie**olnięty lub chory psychicznie tylko od razu lewica=prawica jego ostoja, a sam ze żłoba dla idiotów żresz. Ja pie**olę powinni jakiś psychotest zrobić skoro na prawo jazdy trzeba zdać egzamin to na prawo wyborcze też powinno się zdawać.
Ps: j***ć prawicę i tych krzykaczy z LBGTQWERTYUIOP ch*j wam wszystkim w dupę i na imię.
Myślcie samodzielnie i pilnujcie własnego życia bo teraz każdy lubi się wpie**alać z butami w czyjeś mając burdel u siebie.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich jebniętych pozytywnie WESOŁYCH ŚWIĄT! :mikolaj:

kpold3004

2020-12-22, 13:47
DzidaZawodnik napisał/a:

Typowy rurkowiec i przyszły lewak walczący ze zmianami klimatu, żeby dołączyć do grupy takich samych przegrywów i być tam akceptowanym. Potem walka ze wszystkim co lubią ludzie z wysokimi standardami, przez które takie pokraki są wykluczane ze społeczeństwa.
W lewicy jego ostoja
Bezstresowe wychowanie. Przecież to jeszcze dziecko, a tylko prawaki biją dzieci. Widocznie miała coś takiego głęboko zakodowane.



ale przecież wszyscy psychopaci mieli stresowe wychowanie :D

Ender80

2021-01-01, 15:35
DzidaZawodnik napisał/a:

Typowy rurkowiec i przyszły lewak walczący ze zmianami klimatu, żeby dołączyć do grupy takich samych przegrywów i być tam akceptowanym. Potem walka ze wszystkim co lubią ludzie z wysokimi standardami, przez które takie pokraki są wykluczane ze społeczeństwa.
W lewicy jego ostoja
Bezstresowe wychowanie. Przecież to jeszcze dziecko, a tylko prawaki biją dzieci. Widocznie miała coś takiego głęboko zakodowane.



Nicka to Ci chyba proboszcz wymyślił.