18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach.

T3RMINATOR • 2020-12-20, 19:55
Chyba mu nie leży dzielenie pokoju z młodszym bratem.



14-latek zadźgał ciotkę i ranił młodszego brata.

Halman

2020-12-20, 20:03
Itsoktobewhite napisał/a:

Duplikat panie Hallman XD
Spozniles sie minute


nawet nie minutę, około 20-30 sekund

T3RMINATOR

2020-12-20, 20:06
Halman napisał/a:

nawet nie minutę, około 20-30 sekund



Nawet film dobrze nie wiedziałem jak opisać tak refleks miałem.

Hal łap browara na otarcie łez. :goatse:

A sorry to nie ten gif, tu masz :piwo:

dżonyłojlker

2020-12-20, 20:08
Narobił sobie łebek bigosu. Pewnie będzie szlaban na komputer.

YuukiPL

2020-12-20, 20:11
Sory memory, ale co z kobiety za p*zda, że mu nie przyłożyła ani nie zaczęła się bronić? Upośledzona?

Kutasiarz

2020-12-20, 20:16
Co tu się odpie**ala? Najpierw ją dźga, a później ona wyprowadza dzieciaka a on ją dziobie jeszcze raz?

dżonyłojlker

2020-12-20, 20:18
YuukiPL napisał/a:

Sory memory, ale co z kobiety za p*zda, że mu nie przyłożyła ani nie zaczęła się bronić? Upośledzona?



Myślała, że jak będzie udawać martwą, to da jej spokój, a tu taki ch*j i jeb kosa w szyję :rofl:
Trochę nieporadnie, ale i tak pochwalam.

DzidaZawodnik

2020-12-20, 20:42
Typowy rurkowiec i przyszły lewak walczący ze zmianami klimatu, żeby dołączyć do grupy takich samych przegrywów i być tam akceptowanym. Potem walka ze wszystkim co lubią ludzie z wysokimi standardami, przez które takie pokraki są wykluczane ze społeczeństwa.

W lewicy jego ostoja

YuukiPL napisał/a:

Sory memory, ale co z kobiety za p*zda, że mu nie przyłożyła ani nie zaczęła się bronić? Upośledzona?



Bezstresowe wychowanie. Przecież to jeszcze dziecko, a tylko prawaki biją dzieci. Widocznie miała coś takiego głęboko zakodowane.

Hexagon

2020-12-20, 20:49
baba całkowicie pozbawiona instynktu samozachowawczego

Kłusownik

2020-12-20, 20:59

T3RMINATOR

2020-12-20, 21:10
melzo napisał/a:

to jest akcja z tego artykułu?



Tu coś nie pasuje bo tam zadźgał macochę w kuchni. Nie mam pojęcia

MalcolmX

2020-12-20, 21:10
Hexagon napisał/a:

baba całkowicie pozbawiona instynktu samozachowawczego



Święte słowa. iPhone, iPad, aj, aj, aj, ja, ja, bo ja, bo moje, bo mi się należy, bo moim zdaniem, bo dla mnie, bo mi, ja, ja, ja. Rosną takie lewackie ch*jki bez pokory, bez poczucia wspólnoty, bez znajomości miejsca w szeregu. Naogląda się jeden z drugim głąb talent show , albo innego Wardęgi i myśli, że jak zagra piosenkę Rihanny fujarką, wsadzoną w dupę, to się ustawi na całe życie. Oczywiście, wszystkie jego poglądy, zachcianki i żądania mają priorytet natychmiastowej wykonalności. Dziś jest eko-akywistą i NATYCHMIAST trzeba zamknąć wszystkie kopalnie. Jutro zobaczy news z Australii i NATYCHMIAST TRZEBA uratować wszystkie koale. Jeszcze dzień później wzruszy się norkami i poleci drzeć ryja na pikiecie, żeby NATYCHMIAST zakazać wszelkich hodowli. Rośnie taka sp***olina. Później, wygraj z takim w szachy to Cie będzie chciał zaj***ć tępym nożem w kiblu.

Jeszcze jest czas. Jeszcze są kantówki (z gwoździem), którymi można niejedną zbłąkaną duszyczkę sprowadzić na dobrą drogę, metodą Brazylijską. Jeszcze da się kilku takich uratować, tylko trzeba porządnie napie**alać.

Dupaapud

2020-12-20, 21:18
No dobra, bo się wk***iłem. Co to ma być, że w opisie nie podaje się: gdzie akcja miała miejsce, kiedy, jak się skończyła. Co to za pedalstwo się tu szerzy? Debilne opisy robił fantastico i się moda na to przyjęła. Ani HAL ani tym bardzie SP3RMINAT0R nie macie k***a zdolności literackich. Zatem jak coś wstawiacie, to róbcie to rzetelnie.

Aaasie wk***iłem...

Edit, nie wstawiacie, tylko przeklejacie z innych serwisów! A tam k***a są opisy!

gumofc

2020-12-20, 21:24
MalcolmX napisał/a:

Święte słowa. iPhone, iPad, aj, aj, aj, ja, ja, bo ja, bo moje, bo mi się należy, bo moim zdaniem, bo dla mnie, bo mi, ja, ja, ja. Rosną takie lewackie ch*jki bez pokory, bez poczucia wspólnoty, bez znajomości miejsca w szeregu. Naogląda się jeden z drugim głąb talent show , albo innego Wardęgi i myśli, że jak zagra piosenkę Rihanny fujarką, wsadzoną w dupę, to się ustawi na całe życie. Oczywiście, wszystkie jego poglądy, zachcianki i żądania mają priorytet natychmiastowej wykonalności. Dziś jest eko-akywistą i NATYCHMIAST trzeba zamknąć wszystkie kopalnie. Jutro zobaczy news z Australii i NATYCHMIAST TRZEBA uratować wszystkie koale. Jeszcze dzień później wzruszy się norkami i poleci drzeć ryja na pikiecie, żeby NATYCHMIAST zakazać wszelkich hodowli. Rośnie taka sp***olina. Później wygraj z takim w szachy to Cię później będzie chciał zaj***ć tępym nożem w kiblu.



wikipedia
Paranoja (gr. παράνοια od παρά „poza-, obok” i νόος „myśl, umysł”) – silnie nacechowane poczucie lęku lub strachu przed mniej lub bardziej realnym zagrożeniem, prześladowaniem bądź konspiracją. Z reguły oparta jest na fałszywych bądź niekompletnych informacjach, jednak w niektórych zaburzeniach psychicznych może być do tego stopnia irracjonalna, niepodatna na zdroworozsądkowe argumenty, że definiuje się ją jako urojenie.

Jeszcze jest czas. Jeszcze są psychiatrzy, z którymi można niejedną zbłąkaną duszyczkę sprowadzić na dobrą drogę, metodą medyczną. Jeszcze da się kilku takich uratować, tylko trzeba porządnie leczyć