18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach.

T3RMINATOR • 2020-12-20, 19:55
Chyba mu nie leży dzielenie pokoju z młodszym bratem.



14-latek zadźgał ciotkę i ranił młodszego brata.

Cryo

2020-12-20, 21:28
Teraz zagadka. Z czyich pieniędzy idzie utrzymywanie takich śmieci w więzieniach i szpitalach?

zenek111

2020-12-20, 21:31
melzo napisał/a:

to jest akcja z tego artykułu?



Jakbyś chociaż przeczytał ten artykuł to byś wiedział, że brat miał 18 lat więc tu musiałby być karłem.

fikuswdoniczce

2020-12-20, 21:32
Ma ktoś dostęp do materiału bez tego ch*jowego montażu?

melzo

2020-12-20, 21:39
zenek111 napisał/a:

Jakbyś chociaż przeczytał ten artykuł to byś wiedział, że brat miał 18 lat więc tu musiałby być karłem.




nie czytałem, tylko wstawiłem tu pierwszy link, który wyskakuje po wygooglowaniu opisu z tematu. założyłem, że zaraz znajdzie się debil, który zrobi to za mnie

i nie zawiodłeś :-P

T3RMINATOR

2020-12-20, 21:39
Dupaapud napisał/a:

No dobra, bo się wk***iłem. Co to ma być, że w opisie nie podaje się: gdzie akcja miała miejsce, kiedy, jak się skończyła. Co to za pedalstwo się tu szerzy? Debilne opisy robił fantastico i się moda na to przyjęła. Ani HAL ani tym bardzie SP3RMINAT0R nie macie k***a zdolności literackich. Zatem jak coś wstawiacie, to róbcie to rzetelnie.
Aaasie wk***iłem...
Edit, nie wstawiacie, tylko przeklejacie z innych serwisów! A tam k***a są opisy!



Zwal se gruchę będzie Ci lżej. Nie k***a nie było k***a opisu bo k***a dawno by tu był k***a opis k***a deklu jeden!!!

andreas608

2020-12-20, 21:49
Zaraz coś tu jest nie tak, baba pada on ja dźga a za chwilę ona wychodzi z dzieciakiem ale na chodniku widoczna jest plama zakładam że krwi. Więc co podniosła się i poszła po młodego?

Igorek95

2020-12-20, 21:50
Śmieszy mnie trochę Wasze pie**olamento o bezstresowym wychowaniu. Tez uważam że takie wychowanie tworzy nieporadne p*zdy życiowe i cwaniaków których weryfikuje dorosłość, ale przypadek z tego tematu to już zdrowy pojeb, psychopata, świr, a nie dzieciak który klapsa nie dostał nigdy ;-)

Zygmundo

2020-12-20, 21:55
Nikt tego nie napisał, no to może ja.
Co te gry robią z dziećmi?

andrzejrobert75

2020-12-20, 21:57
Gmork napisał/a:

Narobił sobie łebek bigosu. Pewnie będzie szlaban na komputer.



Pewnie cyberpunka dostal,i nie byl zadowolony.

Noemi1998

2020-12-20, 22:10
bluza YNC zoobowiązuje !

od samego początku nie pasuje Mi ta ch*jowo zamontowana klimatyzacja...

Kepeszek

2020-12-20, 22:12
O k***A! To jest świetny materiał! Wyobraźcie sobie taką sytuację w waszych domowych realiach... Aż gęsia skórka wypie**ala. Wow.

Insaner

2020-12-20, 22:37
Kobieta wychodzi z kluczami w ręce, wycofuje się przy czym gówniak okłada ją nożem. Klucze jej upadają, ona jak idiotka zatrzymuje się i po nie schyla - zostaje dźgnięta w gardło i najprawdopodobniej tu umiera. Na chodniku jest spora kałuża krwi w miejscu upadku. Scena później - idzie POWOLI z dzieciakiem znowu okładana nożem i dociera do bramy. Co to w ogóle jest, jakiś konkurs na film z kategorii "snuff"? Jeśli nie to chyba wszyscy są na tym filmie głęboko upośledzeni.

Rebeliant

2020-12-20, 22:37
Brak opisu, a film troszeczkę jebie fejkiem.