18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z policją bezpieczniej.

~Angel • 2019-11-04, 14:10
Knurów. Przystanek Cegielnia.



Wg informacji z FB mężczyzna zmarł

Wiewór

2019-11-04, 20:22
Goldmann napisał/a:

Pasuje do ciebie



Nie wiedziałem, że krytykowanie policji to jp chwdp itp

longfly

2019-11-04, 21:14
nalany zul wywrocil sie o wlasne nogi ale juz zjazd prawilnych przyglupow co tak bardzo sa jp na pol procent... co za plankton umyslowy

Cryo

2019-11-04, 21:22
U nas milicjant nie ma myśleć tylko wystawiać mandaty za byle gówno. Nie znam mądrego policjanta - same głąby. Specjalnie takich szukają.

TorkilKoval

2019-11-04, 21:50
Wiewór napisał/a:

W dzisiejszych czasach do polskie policji przyjmują takich idiotów, że trzeba było zaktualizować żart z komuny.
Dlaczego policjanci chodzą trójkami?
Bo pierwszy potrafi czytać, drugi pisać a trzeci pilnuje intelektualistów.



W dzisiejszej policji brakuje ludzi, w samej Warszawie w prewencji ponad 1500 osób. Przyjmują każdego kto chce pracować.

Siberian_Meat_Grinder

2019-11-04, 22:25
muflonpl napisał/a:

Funkcjonariusze podkreślają, że to na nich spoczywa odpowiedzialność za osobę zatrzymaną.



Zatrzymanie jest czynnością procesową i w tym wypadku nie był podstaw do zatrzymania, więc i zatrzymania nie było. Tu możemy mówić jedynie o tzw. "doprowadzeniu" - w tym przypadku do Izby Wytrzeźwień, choć i też może być różnie, bo nie zastosowano przy tym żadnych ŚPB (kajdanki, dźwignie transportowe itp). Osobiście tłumaczyłbym się, że przyprowadziłem żula pod busa, żeby ustalić jego tożsamość.

pankruk

2019-11-04, 22:45
hanney napisał/a:

Ojej, szkoda pijaczyny, nie? Taki dobry chłopak był, pracowity, pewnie nie brał żadnego zasiłku, pewnie nie lądował na SORze wydłużając kolejkę madkom z bombelkami, pewnie płacił podatki, miał dobrze wychowane dzieci, pewnie żył praworządnie, zapewne był przedsiębiorcą, który lokalnej społeczności zapewniał pracę i rozwój kulturowy oraz osobisty.
Hipokryci.



Tutaj nie chodzi panie księgowy o to, że pijak czy nie pijak tylko o to, że w wyniku błędy funkcjonariuszy zginął człowiek. Każdy może się w życiu pogubić, wpaść w nałóg i któregoś dnia starać się zmienić swoje życie i wyjść na prostą. Życie to nie pie**olona faktura kalkulatorze podatków i wartości dodanej od każdego wdechu i wydechu.

hanney

2019-11-04, 23:30
kienzler napisał/a:

Tutaj nie chodzi panie księgowy o to, że pijak czy nie pijak tylko o to, że w wyniku błędy funkcjonariuszy zginął człowiek. Każdy może się w życiu pogubić, wpaść w nałóg i któregoś dnia starać się zmienić swoje życie i wyjść na prostą. Życie to nie pie**olona faktura kalkulatorze podatków i wartości dodanej od każdego wdechu i wydechu.



Jako, że jestem żydem, to przytoczę pewne stare żydowskie przysłowie "chcieć to można pierdzieć pod pierzyną, a robić to co innego".

Zegar tyka, tik i tak. Miał czas to zrobić do dnia poprzedniego. Nie zrobił tego? Każdy jest kowalem swojego losu, on wybrał życie męta, więc i umarł jak męt, dlaczego? Bo stężenie etanolu w jego krwi zaburzyło jego receptory równowagi w tzw. błędniku i robaku - takie coś nie dzieje się przy 1 czy dwóch promilach, szczególnie, że raczej nie był to jego pierwszy raz, a więc i układ MEOS był odpowiednio rozbudowany, także stawiałbym nawet na 3-4 promile.

Co roku umierają tysiące dzieci z powodu nowotworów, na które nigdy same nie zapracowały, ich szkoda. Tego starego, śmierdzącego pijaka, który miał całe życie ażeby cokolwiek z siebie zrobić pożytecznego dla świata, swojego otoczenia i rodziny nie.

skrrt

2019-11-05, 00:50
A może typ by żył , dyby po tym jebnięciu , od razu go tak energicznie nie sadzali do pionu ( bo przypał ze lezy )
Przy urazach głowy zabezpiecza sie odcinek szyjny , nie odchyla głowy zbyt mocno i gwałtwonie przy udrażnianiu dróg oddechowych

Obejrzałem 2x i nie jestem pewny czy widzieli końcową faze upadku ,ale widzieli na tyle żeby wiedziec ,iż musiał pie**olnąć dyńką .. a do tego światło mu zgasło tak o .. w sekunde .Ten menelix na ich miejscu pewnie poderzewałby że tak poszkodowanego nie sadzamy w pierwszej kolejnosci na sztorc.
Nie wiem kogo tam wina , ale gdyby zajmowala sie tym miejska a oni z braku zajęcia nie haltowaliby tego pijaczka , nie byloby tematu. Ale z innego pkt widzenia panowie ogarneli łacha który napie**alał starą , szczał pod drzewem , albo zaczepiał i chlał w parku .... już nie będzie :D


Bosheszczye

2019-11-05, 07:05
Rannhide napisał/a:

Podejmując interwencję i prowadząc go byli moim zdaniem za niego odpowiedzialni.



Każdego pociągnąć do wszystkiego to nie wyjdziemy z tej komuny...

martinkane

2019-11-05, 09:28
Psy zabiły Pana żula i tyle w temacie.

Wiewór

2019-11-05, 10:32
Nie wiem k***a może ja jestem jakiś dziwny, może procedury tego nie nakazują ale z czystej ludzkiej empatii i nawet troski o swój interes (żeby nie było, że moja wina), na miejscu tego psa, jakbym prowadził do suki gościa naj***nego jak stonka po opryskach to bym go trzymał z fraki, żeby nie wyj***ł.

Na bycie kretynem chyba nie ma paragrafu.

ziajos

2019-11-05, 11:33
Ogólnie to pie**olicie jak potłuczeni.

Jak wrzucane są zdjęcia z rozwalenia dindunafina z nożem w USA: "bardzo k***a dobrze! tak powinna działać policja!"
Jakiś menel w Polszy się wyj***ł i zdechł: "Kogo k***a przyjmują do policji?! Powinni byli go asekurować!".

Jesteście zwyczajnie zj***ni.
Może jeszcze mieli go na rękach wnieść do tej suki?!

Byku35

2019-11-05, 14:45
Angel napisał/a:

Źródło facebook - profil osoby prywatnej więc podać nie mogę.



nie pie**ol bo z wykopu podj***łeś

a ten Knurów to jest w Świnoujściu?

~Angel

2019-11-05, 14:58
Byku35 napisał/a:

nie pie**ol bo z wykopu podj***łeś

a ten Knurów to jest w Świnoujściu?



Po pierwsze nie wchodzę na wykop ani żadne inne polskie strony tego typu.

Po drugie sprawdziłem i specjalnie dla ciebie wszedłem i sprawdziłem datę dodania tam tematu



A tutaj wrzuciłem ponad 24 godziny temu.

Po trzecie:



Więc swoje teorie możesz schować sobie w swój odbycik.

Byku35

2019-11-05, 17:30
Angel napisał/a:

Po pierwsze nie wchodzę na wykop ani żadne inne polskie strony tego typu.
Po drugie sprawdziłem i specjalnie dla ciebie wszedłem i sprawdziłem datę dodania tam tematu
A tutaj wrzuciłem ponad 24 godziny temu.
Po trzecie:
Więc swoje teorie możesz schować sobie w swój odbycik.



wiedziałem że sprawdzisz datę :) mam Cię oszustku ty
siedzący na wykopie cały dzień