18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z partyzanta na zawias / Terminator 2

Nikt_nie • 2022-08-18, 13:16
Materiał własny, cios z partyzanta na zawias żuchwy.

j***ć patologię 500+ , bo to z nimi była potyczka.

Godzinę po zdarzeniu. Wydawało się że nie jest tak źle, ból umiarkowany.



Dzień następny, jakieś 10 h później. Ból wyjebisty, spożywanie pokarmu zajebiście utrudnione :P





Sytuacja z przed miesiąca, aktualnie stan mordy wrócił do normy, niestety pozostała mi niedoczulica w obrębie policzka, wargi i górnej części dziąseł ze strony uderzonej.

Podszedłem do sklepu nocnego w celu zakupienia browca na dobry sen. Na Rybnickiej w Gliwicach jest Krakus, nocny, otwarty codziennie oprócz Zielonych Świątków i wigilii 18-20 :P

Wskoczyłem na schodki i podbiłem do okienka, w ten usłyszałem od 2 kolesi:
" Eeee, dorzuć się na browara wariacie"

Ja na to: "że płacę telefonem, a nawet gdyby to i tak bym wam nic nie kupił"

2k: bo?

Ja: bo trza sobie zarobić na przyjemności.

Potem była szarpanina, przepychanki i cios z zza pleców na skroń, okazało się że 3ci był się odlać czy kiedykolwiek ch*j.

Cios ustałem, także był czas na rewanż, wyj***łem pierwszemu lepszemu ze łba i poprawiłem strzałem. Jak się wyj***ł to zawinąłem wrotki w stronę domu.

Kałdi

2022-08-18, 13:20
Morda przepita

edek_kotek

2022-08-18, 13:37
Przypie**alałeś się do beneficjentów programu prorodzinnego 500+ że nie chcą pracować, no to ci wytłumaczyli jaki mają stosunek do uczciwej pracy ;-)

Erqti

2022-08-18, 14:01
mam nadzieje że podobne "frycowe" otrzymywać będziesz regularnie.

HejterSadola

2022-08-18, 14:10
Za darmo się nie dostaje, nawet od patologii.

discoteq

2022-08-18, 15:00
Nikt_nie napisał/a:

Materiał własny, cios z partyzanta


Ale tak na serio to po co to wstawiłeś? Szukałeś Tu współczucia? To chyba nie jest dobra strona do tego, nie uważasz?
Nigdy w łeb nie dostałeś wcześniej? Po co się żalić, że się strzała wyłapało? Jeśli już tak bardzo ubolewasz Nad tym, że ktoś Ci wyj***ł, że było to kilku na jednego, to też zbierz kilku i rób swoje zamiast płakać, bo ten płacz nic Ci nie da. A jeśli dostałeś po ryju, i nic z tym nie robisz, to nijak Ci pomóc nie można.

Nikt_nie

2022-08-18, 15:05
discoteq napisał/a:

Ale tak na serio to po co to wstawiłeś? Szukałeś Tu współczucia? To chyba nie jest dobra strona do tego, nie uważasz?
Nigdy w łeb nie dostałeś wcześniej? Po co się żalić, że się strzała wyłapało? Jeśli już tak bardzo ubolewasz Nad tym, że ktoś Ci wyj***ł, że było to kilku na jednego, to też zbierz kilku i rób swoje zamiast płakać, bo ten płacz nic Ci nie da. A jeśli dostałeś po ryju, i nic z tym nie robisz, to nijak Ci pomóc nie można.



Przeca to sadistic, ludzie wstawiają zdjęcia i opisy złamanych rąk czy palców, to uznałem że przekrwione oko też się nadal, a że tak zalanego oka jeszcze u nikogo nie widziałem, to uznałem że może to być ciekawe dla kogoś.

Nic więcej kolego.

A patusy się jeszcze trafią, nie widzą że mieszkam 100 m od tego sklepu, mordy pamiętam gdyż pijany nie byłem, także jakoś się sami trafią :) nic tylko czekać :)

skywalker75

2022-08-18, 15:10
edek_kotek napisał/a:

Przypie**alałeś się do beneficjentów programu prorodzinnego 500+ że nie chcą pracować, no to ci wytłumaczyli jaki mają stosunek do uczciwej pracy



Wszyscy tu nagminnie używają słów patusy500+ czy to jakaś akcja pani Lubnauer, albo młodzieżówki PO żeby nam zniechęcić ten program ? Chciałem zauważyć że bezrobocie mamy najniższe od 30 lat więc nie bardzo wiem skąd bierzesz te info o tym że nie chce się większości młodych Polaków pracować

:roll:

howke

2022-08-18, 15:34
Myślałem, że to kulturalny portal… a tu się tak ludzie wyzywają :lol:

Swoją drogą jak se pierdłeś i ci pękła kicha a chcesz zamieścić zdjęcie to wymyśl jakąś ciekawą nowelkę bo będziesz zwyzywamy od pedałów :lol:

PIs

2022-08-18, 16:10
Ale chwalisz się przed całą Polską, że dostałeś w p*zde :-D

ch...........ik

2022-08-18, 16:12
Piwko za materiał własny

d-_-bE.Prigozhin61

2022-08-18, 17:46
Haha że jednak są idioci w społeczeństwie którzy dalej twierdzą że da się utrzymać dziecko za 500pln

OrbitalAcid

2022-08-18, 18:09
Zapamiętałeś chociaż mordy aby wziąć odwet?

Karboksylator

2022-08-18, 18:10
będziesz miał mordkę podobną do avatara:)