18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z partyzanta na zawias / Terminator 2

Nikt_nie • 2022-08-18, 13:16
Materiał własny, cios z partyzanta na zawias żuchwy.

j***ć patologię 500+ , bo to z nimi była potyczka.

Godzinę po zdarzeniu. Wydawało się że nie jest tak źle, ból umiarkowany.



Dzień następny, jakieś 10 h później. Ból wyjebisty, spożywanie pokarmu zajebiście utrudnione :P





Sytuacja z przed miesiąca, aktualnie stan mordy wrócił do normy, niestety pozostała mi niedoczulica w obrębie policzka, wargi i górnej części dziąseł ze strony uderzonej.

Podszedłem do sklepu nocnego w celu zakupienia browca na dobry sen. Na Rybnickiej w Gliwicach jest Krakus, nocny, otwarty codziennie oprócz Zielonych Świątków i wigilii 18-20 :P

Wskoczyłem na schodki i podbiłem do okienka, w ten usłyszałem od 2 kolesi:
" Eeee, dorzuć się na browara wariacie"

Ja na to: "że płacę telefonem, a nawet gdyby to i tak bym wam nic nie kupił"

2k: bo?

Ja: bo trza sobie zarobić na przyjemności.

Potem była szarpanina, przepychanki i cios z zza pleców na skroń, okazało się że 3ci był się odlać czy kiedykolwiek ch*j.

Cios ustałem, także był czas na rewanż, wyj***łem pierwszemu lepszemu ze łba i poprawiłem strzałem. Jak się wyj***ł to zawinąłem wrotki w stronę domu.

bukakin

2022-08-18, 21:41
nie pokazałeś jakiej jesteś postury .bo jak masz 60 kilo to zalatwi cię prawie każdy menel.

krzysieks997

2022-08-18, 21:47
Kolejny beneficjent
Erqti napisał/a:

mam nadzieje że podobne "frycowe" otrzymywać będziesz regularnie.


SlimShady

2022-08-18, 22:38
Czyli było ich trzech, uderzyli pierwsi, obili Ci oko, ale i tak dostali większy wpie**ol xD no ja nie wiem kto spotkał beneficjenta 500+ :lol:

Nikt_nie

2022-08-18, 23:16
SlimShady napisał/a:

Czyli było ich trzech, uderzyli pierwsi, obili Ci oko, ale i tak dostali większy wpie**ol xD no ja nie wiem kto spotkał beneficjenta 500+



Jaki większy wpie**ol, skupiłem się na jednym i pobiegłem.

Obili mi skroń, staw, na oko poszedł krwiak, partyzant od tyłu, hemoglobina, taka sytuacja.

bukakin napisał/a:

nie pokazałeś jakiej jesteś postury .bo jak masz 60 kilo to zalatwi cię prawie każdy menel.



105kg

miedzianek

2022-08-18, 23:51
Nikt_nie napisał/a:

Prześwietlenie czyste, na szczęście mam twardy ryj i czachę, piłem dużo mleka xD opuchlizna naciska na nerw, także czucie powinno wrócić, ale na 100% to już raczej nie :/ szkoda :/




Masz szczescie, u mnie lekarze powiedzieli, ze jak po roku sie nerw nie zregenerowal to do konca zycia brak czucia. ch*jowe uczucie

U mnie byla jarzmowa i skroniowa peknieta, jarzmowa przesunieta, plytki tytanowe mialy pomoc w nastawieniu, dupa, bo po operacji zacisnalem zeby niechcacy i cos trzasnelo i zaczely sie problemy z stanami zapalnymi, opuchliznami non stop itp. Teraz pod palcem czuje jarzmowa, ze jest jakis ubytek i lekkie przesuniecie, ale lekarze mowia, ze nic sie z tym nie zrobi juz. Zdrowiej!

PS. Na nerw polecam masaze twarzy palcami, lekarz mi zalecal, podobnoz pomaga w regeneracji jakos tak

@EDIT
Zapomnialem dodac-dodatkowo zatoki mi uszkodzilo po tym wypadku, mialem mase skrzepow, pbezposrednio po wypadku jak nosa wydmuchac chcialem to krew poszla az pod powieki i napuchlem caly+obfite krwawienie z nosa :D

Nikt_nie

2022-08-19, 08:43
miedzianek napisał/a:

Masz szczescie, u mnie lekarze powiedzieli, ze jak po roku sie nerw nie zregenerowal to do konca zycia brak czucia. ch*jowe uczucie
U mnie byla jarzmowa i skroniowa peknieta, jarzmowa przesunieta, plytki tytanowe mialy pomoc w nastawieniu, dupa, bo po operacji zacisnalem zeby niechcacy i cos trzasnelo i zaczely sie problemy z stanami zapalnymi, opuchliznami non stop itp. Teraz pod palcem czuje jarzmowa, ze jest jakis ubytek i lekkie przesuniecie, ale lekarze mowia, ze nic sie z tym nie zrobi juz. Zdrowiej!
PS. Na nerw polecam masaze twarzy palcami, lekarz mi zalecal, podobnoz pomaga w regeneracji jakos tak
@EDIT
Zapomnialem dodac-dodatkowo zatoki mi uszkodzilo po tym wypadku, mialem mase skrzepow, pbezposrednio po wypadku jak nosa wydmuchac chcialem to krew poszla az pod powieki i napuchlem caly+obfite krwawienie z nosa



Uuuu, no to tak źle to nie mam. Fakt, skrzepami to z tydzień smarkałem :/ , ale jest git.

Zostało chrupanie w stawie, trochę ograniczona ruchomość i ta j***na nuedoczulica.


Hehe, a ja zapomniałem dodać że piwo zostało kupione i nawet dobiegłem z nim do domu xD

miedzianek napisał/a:

Masz szczescie, u mnie lekarze powiedzieli, ze jak po roku sie nerw nie zregenerowal to do konca zycia brak czucia. ch*jowe uczucie
U mnie byla jarzmowa i skroniowa peknieta, jarzmowa przesunieta, plytki tytanowe mialy pomoc w nastawieniu, dupa, bo po operacji zacisnalem zeby niechcacy i cos trzasnelo i zaczely sie problemy z stanami zapalnymi, opuchliznami non stop itp. Teraz pod palcem czuje jarzmowa, ze jest jakis ubytek i lekkie przesuniecie, ale lekarze mowia, ze nic sie z tym nie zrobi juz. Zdrowiej!
PS. Na nerw polecam masaze twarzy palcami, lekarz mi zalecal, podobnoz pomaga w regeneracji jakos tak
@EDIT
Zapomnialem dodac-dodatkowo zatoki mi uszkodzilo po tym wypadku, mialem mase skrzepow, pbezposrednio po wypadku jak nosa wydmuchac chcialem to krew poszla az pod powieki i napuchlem caly+obfite krwawienie z nosa



P. S. 2

Rehabilituje się z YouTube, lekarz praktycznie powiedzial ze nie ma złamania to nie ma problemu... Zjeb...

Fakt, masaże pomagają, z dnia na dzień czuje różnice w czuciu, ale taka "kulka" na wardze pozostaje bez zmian :/ mogę sobie to miejsce igła przebić i nic :/

tak, sprawdzałem, jak zobaczyłem że szpilka się wbiła i nic nie czuje to aż mi nogi zmiękły :P

mindfuck jak 150

gixi

2022-08-19, 17:19
skywalker75 napisał/a:

Wszyscy tu nagminnie używają słów patusy500+ czy to jakaś akcja pani Lubnauer, albo młodzieżówki PO żeby nam zniechęcić ten program ? Chciałem zauważyć że bezrobocie mamy najniższe od 30 lat więc nie bardzo wiem skąd bierzesz te info o tym że nie chce się większości młodych Polaków pracować



Chciałam zauważyć, że nieznana jest prawdziwa stopa bezrobocia.
Co roku od lat zaniża się statystyki poprzez wykreślanie bezrobotnych z listy (również bez ich wiedzy i ostrzeżenia), wymuszanie skreślenia przez samych zarejestrowanych (np. jak sama się pani wykreśli to mam namiar na... albo możliwe jest szkolenie z...) a także BRAK DOSTĘPU do urzędów pracy (jak i innych) z powodu "pandemii kataru".
Jak mój chłop stracił pracę z powodu cięć bo "jedyna istniejąca choroba" zamknęła branżę był problem właśnie z zarejestrowaniem go jako bezrobotny - jego bank nie dawał profilu zaufanego, a do żadnego pie**olonego urzędu nie można było się dostać.
Teraz może się dostaniesz... ale pierwszeństwo ma "nasza brać" ze wschodu, również w szkołach, nawet j***nym darmowym kursie na prawo jazdy, który przysługuje w niektórych szkołach - k***a nie ma, w samym Toruniu masa dzieciaków nie mogła skorzystać z tego, z czego mogłaby rok wcześniej, bo ukry mają pierwszeństwo.
Zarówno pis jak i po jebią nas równo

ZlyMike

2022-08-19, 17:20
Bez obrazy lecz jak ktoś wyżej napisał za darmo w ryj się nie dostaje. Ja rozumiem, że honor bierze górę ale ewidentnie ich sprowokowałeś. Unikanie konfrontacji to nie oznaką bycia p*zdą, tylko zdrowego rozsądku. Jedno niefortunne uderzenie i mogłeś nawet nie wstawić żadnego zdjęcia ani więcej nie wejść na sadola i nie napic się piwka na sen. W opisie sam przedstawiłeś powód, dla którego dostałeś w ryjca. Jednak mimo wszystko życzę dużo zdrowia.

tomeksg

2022-08-19, 19:44
Też dostałem wpie**ol w Gliwicach, pozdrawiam :)

Angevil

2022-08-19, 20:01
Erqti napisał/a:

mam nadzieje że podobne "frycowe" otrzymywać będziesz regularnie.



Ej ty k***a debilu głupi :lol:

support3

2022-08-20, 03:20
skywalker75 napisał/a:

Wszyscy tu nagminnie używają słów patusy500+ czy to jakaś akcja pani Lubnauer, albo młodzieżówki PO żeby nam zniechęcić ten program ? Chciałem zauważyć że bezrobocie mamy najniższe od 30 lat więc nie bardzo wiem skąd bierzesz te info o tym że nie chce się większości młodych Polaków pracować



Zrób pożytek dla tego kraju i przed wyborami pie**olnij sobie w łeb - j***ne pisowskie debile, wszędzie ich pełno

gabriel0

2022-08-20, 21:43
Jest sporo kolegów zza buga, którzy chętnie za kilka flaszek rozpie**olą nie jednemu ryj. Musisz tylko poszukać. Po co samemu się angażować.