18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z partyzanta na zawias / Terminator 2

Nikt_nie • 2022-08-18, 13:16
Materiał własny, cios z partyzanta na zawias żuchwy.

j***ć patologię 500+ , bo to z nimi była potyczka.

Godzinę po zdarzeniu. Wydawało się że nie jest tak źle, ból umiarkowany.



Dzień następny, jakieś 10 h później. Ból wyjebisty, spożywanie pokarmu zajebiście utrudnione :P





Sytuacja z przed miesiąca, aktualnie stan mordy wrócił do normy, niestety pozostała mi niedoczulica w obrębie policzka, wargi i górnej części dziąseł ze strony uderzonej.

Podszedłem do sklepu nocnego w celu zakupienia browca na dobry sen. Na Rybnickiej w Gliwicach jest Krakus, nocny, otwarty codziennie oprócz Zielonych Świątków i wigilii 18-20 :P

Wskoczyłem na schodki i podbiłem do okienka, w ten usłyszałem od 2 kolesi:
" Eeee, dorzuć się na browara wariacie"

Ja na to: "że płacę telefonem, a nawet gdyby to i tak bym wam nic nie kupił"

2k: bo?

Ja: bo trza sobie zarobić na przyjemności.

Potem była szarpanina, przepychanki i cios z zza pleców na skroń, okazało się że 3ci był się odlać czy kiedykolwiek ch*j.

Cios ustałem, także był czas na rewanż, wyj***łem pierwszemu lepszemu ze łba i poprawiłem strzałem. Jak się wyj***ł to zawinąłem wrotki w stronę domu.

miedzianek

2022-08-18, 18:44
byles na przeswietleniu? przy braku czucia musial zostac uszkodzonyt nerw, kwestia, czy przez kosc przycisniety, czy co

tak czy siak wspolczuje, ja od 2 lat mam niedoczulice w lewej czesci twarzy(wlacznie z dziaslami) po wypadku w pracy(pekniecie kosci jarzmowej i skroniowej), zeby pekaja jak szalone(wszystko mi sie przesunelo po wypadku i zeby naciskaja jeden na drugi), krzywy zgryz, strzelanie w stawie skroniowym. Mialem plytke tytanowa wstawiona, ale wyjeli, bo non stop mi puchlo, stany zapalne, bol...

Nikt_nie

2022-08-18, 20:16
miedzianek napisał/a:

byles na przeswietleniu? przy braku czucia musial zostac uszkodzonyt nerw, kwestia, czy przez kosc przycisniety, czy co
tak czy siak wspolczuje, ja od 2 lat mam niedoczulice w lewej czesci twarzy(wlacznie z dziaslami) po wypadku w pracy(pekniecie kosci jarzmowej i skroniowej), zeby pekaja jak szalone(wszystko mi sie przesunelo po wypadku i zeby naciskaja jeden na drugi), krzywy zgryz, strzelanie w stawie skroniowym. Mialem plytke tytanowa wstawiona, ale wyjeli, bo non stop mi puchlo, stany zapalne, bol...



Prześwietlenie czyste, na szczęście mam twardy ryj i czachę, piłem dużo mleka xD opuchlizna naciska na nerw, także czucie powinno wrócić, ale na 100% to już raczej nie :/ szkoda :/

OrbitalAcid napisał/a:

Zapamiętałeś chociaż mordy aby wziąć odwet?



Mordy zapamiętane, najlepsze jest to że znam tych młodzianów z widzenia xD chłopaczki po 20 kilka lat. Za stary jestem na szukanie, ale jaki się trafią to będzie wixa :P , ale z drugiej strony to wyjebie takiemu gnojowi na łeb i wina będzie po mojej stronie w razie zgłoszenia na psy :/ , ehhh patowa sytuacja :/ ubijesz gówno , a pierdzieć się będzie jak za człowieka.

Kiedyś się trafią, mam nadzieję że pod osłoną nocy

konrad...

2022-08-18, 20:25
Nie chcę być wróżbita Maciej , ale masz złamana kość jarzmową 8-) idź na rentgen bo masz już pewnie zrosty i na operacji się nie obejdzie :-o

Xanax777

2022-08-18, 20:27
skywalker75 napisał/a:

Wszyscy tu nagminnie używają słów patusy500+ czy to jakaś akcja pani Lubnauer, albo młodzieżówki PO żeby nam zniechęcić ten program ? Chciałem zauważyć że bezrobocie mamy najniższe od 30 lat więc nie bardzo wiem skąd bierzesz te info o tym że nie chce się większości młodych Polaków pracować



Idź się pie**olić idioto

Nikt_nie

2022-08-18, 20:38
konrad... napisał/a:

Nie chcę być wróżbita Maciej , ale masz złamana kość jarzmową idź na rentgen bo masz już pewnie zrosty i na operacji się nie obejdzie



Pisałem już kolego że byłem na prześwietleniu, kości czyste i bez ubytków.

Zawias obity w ch*j, prawdopodobnie szczeka wypadła i wróciła na miejsce. Całość trochę jeszcze chrupie i czuje że ruchomość jest lekko ograniczona. Czucie w porównaniu z tym co było to tyko 10% braku czucia, więc całkiem spoko, zgryz prawidłowy.

Od czasu do czasu swędzi mnie ryj, ale to oznaki gojenia i tworzenia nowych połączeń nerwowych czy coś tam.

konrad... napisał/a:

Nie chcę być wróżbita Maciej , ale masz złamana kość jarzmową idź na rentgen bo masz już pewnie zrosty i na operacji się nie obejdzie



P. S.

Wszystko działa jak powinno, brak problemu z przeżuwaniem, mordę mogę otworzyć na 100%, wydaje mi się że trochę panikujesz :P

Dzięki za troskę :P

Sraj1

2022-08-18, 20:43
Nikt_nie napisał/a:


A patusy się jeszcze trafią, nie widzą że mieszkam 100 m od tego sklepu, mordy pamiętam gdyż pijany nie byłem, także jakoś się sami trafią nic tylko czekać



To czekamy aż ich tu wstawisz rozj***nych. Nie zawiedź nas.

Pijanystary

2022-08-18, 20:45
Widzisz mój nick nie jest przypadkowy, w zwasku z tym znam wiele historii... Poprostu powiedz ze naj***ny zleciałes że schodów albo że podbijałeś stylem pijanego mistrza serce jakiejś zajętej niewiasy i dostałeś fioletowa kartkę. Poprostu prawdę.

Aha i jako że mój nick nie jest przypadkowy to pragnę cie poinformowac że picie ,,na sen" jest podstawowym objawem alkocholizmu także w Gliwicach na Rybnickiej patusy500+ próbowały skroić jakiegos alkusa... taka historia

Nikt_nie

2022-08-18, 20:50
Kibol83 napisał/a:

To czekamy aż ich tu wstawisz rozj***nych. Nie zawiedź nas.



Postaram się nie zawieść :P , ale sam na siebie nie doniosę wstawiając tu takie treści.

TPWC

Pijanystary napisał/a:

Widzisz mój nick nie jest przypadkowy, w zwasku z tym znam wiele historii... Poprostu powiedz ze naj***ny zleciałes że schodów albo że podbijałeś stylem pijanego mistrza serce jakiejś zajętej niewiasy i dostałeś fioletowa kartkę. Poprostu prawdę.
Aha i jako że mój nick nie jest przypadkowy to pragnę cie poinformowac że picie ,,na sen" jest podstawowym objawem alkocholizmu także w Gliwicach na Rybnickiej patusy500+ próbowały skroić jakiegos alkusa... taka historia



Prawda w opisie kolego.

Może i masz rację z tym piwem, ale myślę że raz na ruski rok piwo przed snem i z chęci wypicia go to nie jest przejaw alkoholizmu :/ no chyba że codziennie, a to kolego był wyskok jednorazowy.

Pijanystary napisał/a:

Widzisz mój nick nie jest przypadkowy, w zwasku z tym znam wiele historii... Poprostu powiedz ze naj***ny zleciałes że schodów albo że podbijałeś stylem pijanego mistrza serce jakiejś zajętej niewiasy i dostałeś fioletowa kartkę. Poprostu prawdę.
Aha i jako że mój nick nie jest przypadkowy to pragnę cie poinformowac że picie ,,na sen" jest podstawowym objawem alkocholizmu także w Gliwicach na Rybnickiej patusy500+ próbowały skroić jakiegos alkusa... taka historia



zaciekawiłeś mnie tym "nie przypadkowym" nikiem, rozwiniesz wątek??

p47

2022-08-18, 20:55
500+ to teraz ma dopiero ze 3 lata. p*zda jestes i ci dzieciak pilka zaj***l w ryj przyznaj sie

Nikt_nie

2022-08-18, 21:00
p47 napisał/a:

500+ to teraz ma dopiero ze 3 lata. p*zda jestes i ci dzieciak pilka zaj***l w ryj przyznaj sie



Tak, nakryłeś mnie Sherlocku.

Stivnesh

2022-08-18, 21:07
Nie zesraj sie p*zdo

zuraw2011

2022-08-18, 21:07
Jak byłem młodszy to też bym się do nich stawiał.
Z wiekiem zrozumiałem że trzeba odpuszczać bo któryś z tych baranów mógł mieć nóż albo kopyto, zginąć za 2zl i osierosic dzieci bez sensu.
A to że jakiś menel nazwie mnie leszczem zlewam bo opinia takich gamoni dla mnie nic nie znaczy.

Pijanystary

2022-08-18, 21:13
Nikt_nie napisał/a:

Postaram się nie zawieść , ale sam na siebie nie doniosę wstawiając tu takie treści.
TPWC
Prawda w opisie kolego.
Może i masz rację z tym piwem, ale myślę że raz na ruski rok piwo przed snem i z chęci wypicia go to nie jest przejaw alkoholizmu :/ no chyba że codziennie, a to kolego był wyskok jednorazowy.
zaciekawiłeś mnie tym "nie przypadkowym" nikiem, rozwiniesz wątek??




A co tu rozwijać, poprostu alkocholik jakich miliony w tym kraju tylko taki który nie pije bo jeśli zacznie to będzie miał takie historie jak twoja. Koniec wątku

discoteq napisał/a:

Ale tak na serio to po co to wstawiłeś? Szukałeś Tu współczucia? To chyba nie jest dobra strona do tego, nie uważasz?
Nigdy w łeb nie dostałeś wcześniej? Po co się żalić, że się strzała wyłapało? Jeśli już tak bardzo ubolewasz Nad tym, że ktoś Ci wyj***ł, że było to kilku na jednego, to też zbierz kilku i rób swoje zamiast płakać, bo ten płacz nic Ci nie da. A jeśli dostałeś po ryju, i nic z tym nie robisz, to nijak Ci pomóc nie można.



Ałaaaaaa ale żeś mu Pan powiedział.

Las1989

2022-08-18, 21:32
Tak tak chojraku ty bys tak wyskoczyl w nocy do 2 typow :-P :-P :-P :-P wpie**ol dostales i tyle :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: