18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu "Zachód ora ciapatych"

azerbejdzanification • 2013-03-17, 11:05
Chłopaki nak***iają w afgańską wioskę.
Za 30 lat nie będą musieli wyjeżdzać z Europy,żeby móc sobie ponapie**alać do muzułmana w wiosce.


HariDee

2013-03-17, 20:42
k***a mialem to wstawic, ale w porownaniu do innych filmikow tego typa pomyslalem ze w tym akurat nie ma zbyt duzo akcji, i odpuscilem wstawiania.. a tu bum jakas lajza to wstawila tylko poty aby nabic sobie piw.
Ja prdl saidstic schodzi na psy.

Ji^HaD

2013-03-17, 21:34
Black Pitt napisał/a:

Mój wujek jest maszynistą i już 3 osoby (przez 30 lat pracy) "zabił" więc nie musiz mi mówić.



a co ty k***a o tym wiesz ze nie trzeba ci o tym nic gadac , przezyles to ?

azerbejdzanification

2013-03-18, 00:03
HariDee napisał/a:

k***a mialem to wstawic, ale w porownaniu do innych filmikow tego typa pomyslalem ze w tym akurat nie ma zbyt duzo akcji, i odpuscilem wstawiania....Ja prdl saidstic schodzi na psy



Życie czasami daje po dupie,co?

HariDee napisał/a:

a tu bum jakas lajza to wstawila tylko poty aby nabic sobie piw



Po niczym innym pała nie staje tak jak po dużej dawce wystawionych piw.

kials

2013-03-18, 00:45
Ale wy pie**olicie! Wojna w tych czasach to biznes, nic więcej... i jakim k***a prawem ktoś tu porównuje naszych polskich bohaterów dzięki którym możemy mówić po polsku do psiamać j***nych hamerykańców i naszych żołnierzy którzy jadą na misje żeby sie dorobić?

Black Pitt

2013-03-18, 07:37
bloodwar napisał/a:

@Black Pitt Mój wujek jest maszynistą i już 3 osoby (przez 30 lat pracy) "zabił" więc nie musiz mi mówić.

A po ch*j się pchają? Trudno jest mi zrozumieć debili którzy pod Grunwaldem, w Powstaniu Listopadowym, na froncie I czy II WŚ oddali coś najcenniejszego co ma każdy człowiek - WŁASNE ŻYCIE - za jakąś bzdurną i umowną ideę jak "Państwo" (...)



Czy to nie aby główny cel powołania sił zbrojnych?
Obrona własnego kraju, plemienia wzbudza szacunek, ba jednoczy nawet wiecznie żrących się Polaków.
Najazd na obce państwo skutkuje określeniem najeźdźcy, okupanta itp co niekoniecznie wiąże się z poważaniem.

Cytat:

Ji^HaD


Zanim Ci dupa pęknie od napinania się przeczytaj jeszcze raz powyższy cytat, podpowiadam:
-zwróć uwagę na autorKĘ cytowanego przez Ciebie postu.

A tak ogólnie, bez osobistych wycieczek:
Po większości postów już widać sukces reformy edukacji, analfabetyzm wtórny w rozkwicie. :facepalm:

N1H1L

2013-03-18, 09:59
Ja nie wiem czemu wy tak nie lubicie ciapatych?

Postawcie sie w ich sytuacji ... Jebiesz sobie spokojnie koze w swojej lepiance a tu Ci nagle napie**alaja Hamburgiery.
No mozna sie wk***ic, nie?

Jakby ktos nie ogarnial, to prostuje ... Nie trawie ciapatych. Jako kobieta jak najbardziej jestem za tym by ich dezintegrować ... Starcow, kobiety, dzieci ... WSZYSTKICH!

Tylko te biedne, molestowane kozy oszczedzic ;)

tdk020

2013-06-22, 14:20
Kliksiu napisał/a:

tak, rasa panów może ostrzelać wioskę a naszych chłopaków z afganistanu za jakieś spekulacje po sądach ciągano...

ale to wina naszego zj***nego systemu prawnego. W USA jak policjant do kogoś strzeli to nie drążą czy musiał to robić. jak strzelił to strzelił, na ch*j drążyć temat