18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu "Zachód ora ciapatych"

azerbejdzanification • 2013-03-17, 11:05
Chłopaki nak***iają w afgańską wioskę.
Za 30 lat nie będą musieli wyjeżdzać z Europy,żeby móc sobie ponapie**alać do muzułmana w wiosce.


Ji^HaD

2013-03-17, 14:06
Kliksiu napisał/a:

tak, rasa panów może ostrzelać wioskę a naszych chłopaków z afganistanu za jakieś spekulacje po sądach ciągano...



na ogien odpowiada sie ogniem :homer:


Bloodwar

swinio przez ciebie nie mam co pisac w tym temacie :D

Szalej

2013-03-17, 14:15
piwo za oranie capatych

Black Pitt

2013-03-17, 14:24
bloodwar napisał/a:

ŻADNE pieniądze nie są warte tych przeżyć które oni mają codziennie dziesiątki lat po turze, zwłaszcza że pieniądze te nie są porażająco wielkie



To po jaki ch*j się tam pchają?
Nasi aktualni "bohaterscy" wojownicy wyhodowani na Medal of Honor itp, chęć postrzelania na żywo, w dodatku ekstra płatne, podpierają słabą argumentacją o patriotyzmie, obroną demokracji, tylko czyjej?
Profity z tego konfliktu idą dla właścicieli przemysłu zbrojeniowego, bynajmniej nie w naszym kraju, jest kryzys, mamy dziurę budżetową, nie ma kasy na nic od zdrowia po rozrywkę ale ch*j z tym, z głodnymi dziećmi, przecież zaraz zacznie się sezon na szczaw, grunt że wspieramy sojusznika, który nas olewa.

A Tobie polecam rozmowy z maszynistami, ludzie którzy chcą spokojnie zrobić swój kurs, wykonać pracę pożyteczną i niezwykle wązną dla społeczeństwa a tu jakiś samobój albo idiota, który "na pewno zdąży" przed tym pociągiem.
To są dla mnie BOHATEROWIE, muszą się po takich przeżyciach podnosić sami.

iMarcos

2013-03-17, 14:44
Fajne video, subskrybuje sobie takie kanał na fejsie, z którego to wszystko pochodzi.

bloodwar

2013-03-17, 14:46
@Black Pitt Mój wujek jest maszynistą i już 3 osoby (przez 30 lat pracy) "zabił" więc nie musiz mi mówić.

A po ch*j się pchają? Trudno jest mi zrozumieć debili którzy pod Grunwaldem, w Powstaniu Listopadowym, na froncie I czy II WŚ oddali coś najcenniejszego co ma każdy człowiek - WŁASNE ŻYCIE - za jakąś bzdurną i umowną ideę jak "Państwo" więc tym bardziej nie każ mi tłumaczć debili, którzy wyjechali do obcego im kulturowo i społecznie państwa mordować synów i córki, ojców i dzieci walczące o wolnośc tego kraju, żeby dać im "wolność" pod postacią obcego kraju który będzie w ich ojczyźnie wydobywał ropę i pozwoli im raz na 4 lata wybrać marionetkowy rząd w ustawionych wyborach

F-ICE

2013-03-17, 14:47
Mordercy i najemnicy nic więcej, tyle samo warci co te ciapate k***y

nanab

2013-03-17, 14:55
Jakie to ma wymagania?

Patryk95

2013-03-17, 15:03
Wy się wczuwacie a to zwykły bf4 :D

MrBlackHat

2013-03-17, 15:06
bloodwar napisał/a:



A po ch*j się pchają? Trudno jest mi zrozumieć debili którzy pod Grunwaldem, w Powstaniu Listopadowym, na froncie I czy II WŚ oddali coś najcenniejszego co ma każdy człowiek - WŁASNE ŻYCIE - za jakąś bzdurną i umowną ideę jak "Państwo"



To na h*j wstawiasz zamki w drzwiach w domu? Otwórz dom pozwól byle komu z ulicy wejść, zabrać twoje rzeczy, spać w Twoim łóżku, srać do swojego kibla, to może wtedy zrozumiesz? Po h*j to robisz dla jakiejś idei "własnego domu"?

Koniec Świata

2013-03-17, 15:16

epluribusunum

2013-03-17, 15:17
czy mi się wydaje czy tam jest 54 wioski jedna obok drugiej i każda ma swój własny mur obronny zrobiony z gliny i śliny ? :D

mrkler

2013-03-17, 15:32
@bloodwar mam znajomego który był na 2 zmianach w ramach ISAF i wcześniej w Iraku i z jego relacji wynika zupełnie co innego, poczytaj sobie Rules of Engagement i swojemu koledze też poleć bo go chyba fantazja poniosła.

bloodwar

2013-03-17, 15:36
@mrkler - a w "Hurt Locker" też pokazano całkiem co innego niż mi opowiadali weterani wojenni i co innego, niż opowiadali weterani wojenni po kilku głębszych w gronie zaufanych ludzi... A "prawdziwa prawda" pewnie i tak była całkiem inna niż nam przedstawiają.

ju...........11

2013-03-17, 16:05
Mój brat był na VII zmianie w QRF, i mówi ze najwięcej szczekają i pociskają farmazony sztabole którzy dupy poza obręb bazy nie ruszają, no chyba że wyjdą za bramę żeby dostać minimaksy. Podejrzewam że wasi koledzy właśnie do tych nalezą. Bojówka raczej niechętnie dzieli się relacją swoich przeżyć bojowych.... Przykład-mój brat.

Spiddy

2013-03-17, 19:47
bloodwar napisał/a:

@Black Pitt Mój wujek jest maszynistą i już 3 osoby (przez 30 lat pracy) "zabił"



Cóż, znam maszynistów którym jeszcze nikt pod koła pociągu nie wpadł, więc to i tak trochę dużo.