18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z Białorusi przez Ukrainę a potem do Polski

Grubywiór • 2022-02-27, 17:27
Sprytne inżyniery


Attero132

2022-03-03, 20:19
PanBukTwój napisał/a:

Studenci, chyba z Kazachstanu. parę minut temu w jakiś wiadomościach było.



A no to jak w wiadomościach to zwracam honor.

WiesławPaleta

2022-03-03, 20:25
Faktycznie, biednych ukraińskich matek z dziećmi to ja tam raczej nie widzę. Ukraińców to to śniade i brązowe bydło też raczej nie przypomina, ale zachowanie naszego rodzimego bydła z Polski (Sebika i Karyny) też pozostawia wiele do życzenia.

Polska psiarnia jak zwykle po raz kolejny daje dupy wykonując ślepo rozkazy od przełożonych wpuszczając kolorowe bydło do kraju i karając jedynie nasze bydło z Polski.

Tak jak już wcześniej powiedziałem: Jeszcze nam się ta pomoc "biednym ukraińskim wygnańcom wojennym" odbije sraczką. Jest ch*j, dupa i kamieni kupa, a będzie jeszcze gorzej.

PanBukTwój

2022-03-03, 20:28
Attero132 napisał/a:

A no to jak w wiadomościach to zwracam honor.



Napisałem że w jakiś wiadomościach, nie wiem onet czy rządowa. Nie doszukuj się sensacji.

WiesławPaleta napisał/a:

Faktycznie, biednych ukraińskich matek z dziećmi to ja tam raczej nie widzę. Ukraińców to to śniade i brązowe bydło też raczej nie przypomina, ale zachowanie naszego rodzimego bydła z Polski (Sebika i Karyny) też pozostawia wiele do życzenia.
Polska psiarnia jak zwykle po raz kolejny daje dupy wykonując ślepo rozkazy od przełożonych wpuszczając kolorowe bydło do kraju i karząc jedynie nasze bydło z Polski.
Tak jak już wcześniej powiedziałem: Jeszcze nam się ta pomo "biednym ukraińskim wygnańcom wojennym" odbije sraczką. Jest ch*j, dupa i kamieni kupa, a będzie jeszcze gorzej.



Bo policja jak i wojsko jest służbą mundurową i ma wykonywać rozkazy przełożonych. Ale żeby to zrozumieć to trzeba być w służbach, albo mieć coś z nimi wspólnego.

WiesławPaleta

2022-03-03, 20:30
PanBukTwój napisał/a:

Studenci, chyba z Kazachstanu. parę minut temu w jakiś wiadomościach było.


Co do ch*ja jacyś ciapaci i czarni "studenci" robią w Polsce i dlaczego ich do nas wpuszczają?!

PanBukTwój

2022-03-03, 20:43
WiesławPaleta napisał/a:

Co do ch*ja jacyś ciapaci i czarni "studenci" robią w Polsce i dlaczego ich do nas wpuszczają?!



Osobiście posłał bym ich w ch*j, no ale podobno macie w tej Polsce "cywilizację"

NaPohybelSkurwysynom

2022-03-07, 04:44
Nie tylko w Polsce, robią nam dalszą podmianę społeczeństwa...


dupanasrana

2022-03-07, 15:00
mit2 napisał/a:

Po ch*j dajecie ruskiemu botowi piwa?
Ten post w delikatnie zmienionej wersji widziałem już na sadolu z pięć razy.



Sam jesteś BOTem... Co za baran. Znajdź mi proszę tego posta na innym portalu. Pracuję w Chełmie, jestem tam raz w tygodniu, (jedna z moich uczennic uczęszcza tam do szkoły mundurowej) a na codzien pomagam w punktach gdzie przebywają Ukraińcy (matki z dziećmi). Jestem przeciwko Rosji najbardziej na świecie. Ale jeszcze bardziej przeciw wlewaniu się tutaj tych z Białoruskiej granicy.

Następnym razem jak posądzisz kogoś o bycie ruskim botem to zajrzyj w lustro i sprzedaj sobie liścia na ryj. Chyba, ze sam jesteś jednym z tych śniadych przybyszów - ale wtedy to dwa liście sobie sprzedaj.

to...........10

2022-03-26, 02:43
LeviathanTm napisał/a:

Relacja jednej z wolontariuszek ośrodka dla uchodźców przy granicy z Ukrainą



Tak, tak, jakiś bełkot z netu to przecież musi być prawda :amused: