18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z Białorusi przez Ukrainę a potem do Polski

Grubywiór • 2022-02-27, 17:27
Sprytne inżyniery


Fotosnajper

2022-03-01, 19:08
Film z Kijowa jak gównoskórzy nie daja wsiąść do pociągu kobietom i dzieciom, bo bardziej potrzebują się dostać do Polski.


~Angel

2022-03-01, 20:02

ProVVe

2022-03-01, 21:48
@Angel

Sk***ysyny j***ne k***a mac... Idz pan w ch*j Angel


Czyli k***a co do ch*ja czytam teraz 410tys osob przekroczylo granic PL.... I co 80% tego to scierwa brudne? Jakies 300tys brudasów

Komarzysta91

2022-03-01, 22:01
Tymczasem w Przemyślu



Zbynio

2022-03-01, 23:15
Goście z białorusi w podróży przez Ukrainę


~DMT

2022-03-01, 23:20
Przejście graniczne Vyšné Nemecké na Słowacji...




Daniel2003

2022-03-01, 23:42
Dzisiaj w przemyślu ciapaki zaatakowały młodą dziewczynę przed szkołą grupa kilku z nich chciała zabrać jej torebkę a ta się wyrywała to ją chyba po rękach pocięli nożem więc miejscowi kibice z Czuwaju i Polonii wzięli się do roboty ; )
Przez cały wieczór wyszukiwali takowych panów którzy bez powodu i bez dokumentów szwędali się po mieście


haans

2022-03-02, 00:54
ktos moze odniesc sie do tego ? ma ktos wiecej info ?
bo ja napisalem na fanpage tej grupy medycznej czy takie cos mialo miejsce ,. odczytali to ale zero odzewu


dupanasrana

2022-03-02, 13:00
Jak mi ktoś z was powie, że z Ukrainy nie przyjeżdżają te jełopy to sytuacja z wczoraj z miasta Chełm. Uczniowie ze szkoły czekali na pociąc z kolejną partia uchodzców, spodziewali się kobiet z dziecmi... wszyscy naszykowani pociąg wstaje a z pociągu wychodzi 90% tych ciapaków k***a w futrach iz turbanami na głowie... po dzis dzien się zastanawiam co to się odj***ło... jak dla mnie powinni ich kibole rozwozić po konkretnych parcelach i uczyć jak się w polsce traktuje kobiety i dzieci. Szmaciarze.

mit2

2022-03-03, 15:12
dupanasrana napisał/a:

Jak mi ktoś z was powie, że z Ukrainy nie przyjeżdżają te jełopy to sytuacja z wczoraj z miasta Chełm. Uczniowie ze szkoły czekali na pociąc z kolejną partia uchodzców, spodziewali się kobiet z dziecmi... wszyscy naszykowani pociąg wstaje a z pociągu wychodzi 90% tych ciapaków k***a w futrach iz turbanami na głowie... po dzis dzien się zastanawiam co to się odj***ło... jak dla mnie powinni ich kibole rozwozić po konkretnych parcelach i uczyć jak się w polsce traktuje kobiety i dzieci. Szmaciarze.


Po ch*j dajecie ruskiemu botowi piwa?
Ten post w delikatnie zmienionej wersji widziałem już na sadolu z pięć razy.

Attero132

2022-03-03, 20:05
Po co było wydawać tyle hajsu na obronę granicy a teraz na budowę muru? Śniadzi lekarze i inni specjaliści wyr*chali nasze służby. Wysiadają z autokarów po odwiezieniu z Przemyśla do Kostrzyna nad Odrą. Nagrywane z ekranu bo niestety niewygodne filmiki szybko znikają z FB.







PanBukTwój

2022-03-03, 20:12
Studenci, chyba z Kazachstanu. parę minut temu w jakiś wiadomościach było.

Kolo_taki

2022-03-03, 20:17
Był film na ten temat, a propos już usunięty z YT , data wjazdu na Ukrainę 27 luty a już sp***ala j***niutki jeden z drugim . To jest kpina. Te sk***ysynki się z nas śmieją i wjeżdżają do EU. Brawo