18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Wywiad" ze Stefanem Niesiołowskim

JÃ...........a. • 2012-05-12, 17:30
Cytat:

Won stÄ…d.. won stÄ…d.. won do PISu.




\


:nazimaja:

Cogito

2012-05-12, 17:32
Ja tu nie widzÄ™ wywiadu.

bloodwar

2012-05-12, 17:51
Co za idiotka, on jej mówi "Won w p*zdu" a ta myślała, że mówi "Won do PiS-u" :-)

Mr.Drwalu

2012-05-12, 17:58
Dłuższy urywek z lepszą jakością ;-)
Jak już łańcuchami ich zamknęli, to strażacy mogli podjechać i zamiast wody lać benzynę na nich, a później spalić cały sejm z tymi k***ami. :evil:
Niezależnie od partii.

Kapral Poproszek

2012-05-12, 18:11
Tak i w takim kraju żyjemy. Zastanawia mnie co polityk musi zrobić, co powiedzieć, żeby go wyj***li na zbity pysk i separowali od instytucji publicznych.

0statniSprawiedliwy

2012-05-12, 18:27
Za tą manipulację ktoś powinien Ci porządnie wj***ć

JÃ...........a.

2012-05-12, 19:56
mazuch napisał/a:

Za tą manipulację ktoś powinien Ci porządnie wj***ć




Jeżeli te słowa kierujesz do mnie, to wiedz że filmik został wrzucony z youtube , z kanału klamstwaTV. A ja nie popieram działań zarówna autorów tego filmiku, jak i osób w nim oczernianych.
Ale jeżeli dalej podtrzymujesz swoją nagonkę, to oznacza że jesteś pryszczatym gimbuskiem, który próbuje wyhodować fiutka poprzez wyzwiska w internecie. A ja z takimi humanoidami nie mam zamiaru wymieniać się argumentami, bo wiem że i tak nie dotrą do ich płata czołowego.

lapsikoss

2012-05-12, 20:01
Ta głupia c**a chce koniecznie zaistnieć po stronie oszołomów.
Dostała tyle nagród i wyróżnień, osiągnęła taki poziom w swojej branży, a teraz chce wszystko zepsuć udzielając się dla Jarka, szkoda. Tomaszewski już wszystko stracił dzięki swoim propisowskim popisom, swoim chamskim i haniebnym wypowiedziom. Widać, że ta pani chce iść w jego ślady.

mjolnir

2012-05-12, 20:55
Ten debil najbardziej mnie wk***ia nawet przebija rudego i niskiego

szczepan11600

2012-05-12, 21:52
mjolnir napisał/a:

Ten debil najbardziej mnie wk***ia nawet przebija rudego i niskiego


NIC nie przebije rudego i jego ''obietnic'' :kjujik:

Pater patriae

2012-05-12, 21:59
Osobiście go nie lubię, tak samo jak innych polityków z "układu", ale co do filmiku to ma rację, ma prawo "odmówić" udzielenia wywiadu, a że te hieny dziennikarskie zjedzą nawet gówno żeby dostać jakiś materiał (który ofc będzie leciał w TV przez miesiąc) to ich problem..

Suq-Madiq

2012-05-13, 02:06
No ma racje. Mowi, grzecznie, zeby wypie**alala to sie pcha jak jebnieta.

pr...........as

2012-05-13, 02:51
nie lubiÄ™ tego kiepa

wtskw69

2012-05-13, 03:02
Po pierwsze: Osoba publiczna. Po drugie: Operatora kamery i reporterka nie są na teranie prywatnym. Po dwa i pół... prostak. Po trzecie krzywda się dzieje jak ich kilku facetów zamknie w kneble... Ojej, ojej, biją mnie biją!!! Ja pie**ole gdzie MY żyjemy, żeby człowiek, który pogrąża Nasz Kraj zachowuje się jak mały chłoptaś

Pomijam fakt (wiem, że wszyscy wiedzą), że poseł jest osobą publiczną i to nawet jak wali kloca.