18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Wywiad" ze Stefanem Niesiołowskim

JÃ...........a. • 2012-05-12, 17:30
Cytat:

Won stÄ…d.. won stÄ…d.. won do PISu.




\


:nazimaja:

Parzo

2012-05-13, 12:47
Zle im bo k***y musialy pracowac 8 godzin z musu, a tak to k***y j***ne wychodza po 2 godzinach... i sie denerwuja smieciarze jedne, mogli ich tam trzymac 16 godzin jak niektorzy co pracuja! Nie zal mi tego scierwa

robal321

2012-05-13, 13:02
szymko1995 napisał/a:

Ja też go na swój sposób lubię.
Przynajmniej jest szczery i często zgadzam się z jego poglądami.



Tymi zanim Kaczor mu pokazał faka i nie przyjął do pisu; czy już po podkuleniu ogona i dołączeniu do peło, które wcześniej ostro krytykował?

Mówienie o jakichkolwiek poglądach w przypadku takich ludzi to jak mówienie o eunuchu, że ma bogate życie seksualne.

lofix1

2012-05-13, 16:49
niesiołowski powinien mieć u nas honorowe konto, to konkretny arogant który potrafi ładnie przypie**olić ciętą ripostą. polecam jego diss z trybuny sejmowej na anne fotygę :) klasyk.

gebels82

2012-05-13, 17:45
Nie wiem czemu ale polityka w tym kraju i wszystko co się z nią kojarzy jest na tak tragicznym poziomie że nawet wiadomości już nie oglądam żeby sobie nerwów nie szarpać. Rekompensuję sobie to nie oglądanie przeglądaniem gównianych filmików na sadolu itp. (co i tak jest mniej straconym czasem). No i zawsze ktoś na siłę coś wepcha, jak by to kogoś kto tu zagląda obchodziło. Jak bym mógł to bym browara zabrał bo niczemu ten szajs nie służy...

LICH0

2012-05-13, 19:00
Dno i wodorosty.....

PO - pie**olone obiboki !!!

RHminus

2012-05-13, 20:23
Ktoś wygraża że głosuje na Janusza?? No to gratuluję k***a rozumu :) [czujesz sarkazm?]

No i powienien dostać po mordzie, zgadzam się, osoba publiczna nie ma prawa w ten sposób się zachowywać.... jak baba upierdliwa to trzeba być ponad, jedynie pokazał jakim jest neandertalem.

0statniSprawiedliwy

2012-05-13, 23:21
@Józef Ka. Haha nie wyzywam Cie, uważam po prostu za sk***ysyństwo wrzucać pourywane filmiki przedstawiające kogoś w zupełnie innym świetle. Wyj***ne mam na PO, ale przez manipulacje tego typu robi się ludziom w mózgu ch*jnia. I masz rację, nie polemizuj ze mną, fiutek mi urósł, gimbusowe ego dowartościowałem i jestem zadowolony, nie zepsuj tego:). Pozdrawiam!

Dzoshu

2012-05-14, 00:39
Banda nawiedzonych pojebów z Gazety polskiej - powinien jej jebnac.

ccrossfire

2012-05-14, 10:21
@Dzoshu

Odstaw dragi.

Dzikiwaz

2012-05-14, 12:17
dback napisał/a:



Sam jesteÅ› prostak i pajac.
Niesiołowski to jedyny polityk który brzydzi się poprawnością polityczną i mówi tak jak jest i nazywa rzeczy po imieniu.



Jedyny polityk, który zatrzymany przez SB zaczął sypać na pierwszym przesłuchaniu, w tym wrabiając swoją narzeczoną. Wtedy też nazywał rzeczy po imieniu? A wtedy kiedy będąc w chadecji mówił, że przeprowadzenie lustracji jest konieczne, puki ktoś nie wyciągnął mu trupa z szafy?

ccrossfire napisał/a:

Ktorego Janusza? Psa donalda, ktory robi wszystko zeby odwracac uwage od waznych tematow, takich jak reforma emerytalna?


Fajnie tylko wtedy Lech Kaczyński mówił o przedwczesnych emeryturach policji, a nie ogółu Polaków.

pa...........66

2012-05-14, 23:04
niesiol to oszolom i pieniacz ale gdy dowiedzialem sie ze taglupia tepa c**a jest z gazety polskiej pisiorow nieco obiektywniej na to patrze
ot
Spotkal oszolom tepa cipe to i sie poklocili

omgwtflol

2012-11-06, 16:13
I tak wpie**alacie cebulÄ™.