18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Wywiad" ze Stefanem Niesiołowskim

JÃ...........a. • 2012-05-12, 17:30
Cytat:

Won stÄ…d.. won stÄ…d.. won do PISu.




\


:nazimaja:

dwakilo

2012-05-13, 03:35
Niesiołowsi jak to Niesiołowski ale ta reżyserka tego "dokumentu" Solidarni jest totalnie wk***iająca. j***ć ją, Pospieszalskiego, Piss i PO. Głosuję na Janusza tępe ch*je!

ccrossfire

2012-05-13, 04:07
Ktorego Janusza? Psa donalda, ktory robi wszystko zeby odwracac uwage od waznych tematow, takich jak reforma emerytalna?


khalifa

2012-05-13, 04:19
dwakilo napisał/a:

Głosuję na Janusza tępe ch*je!


To idź od razu się zutylizuj.

omgwtflol

2012-05-13, 08:32
Palikot gówno, PO gówno, PiS gówno, JKM gówno.

McMenel

2012-05-13, 09:00
Biedna ta PO krzyczy jak to inne partie brutalizują język i zachowanie w sejmie. A przecież jednym z pierwszych chamów w sejmie jest właśnie Niesiołowski. O ile inne partie czasami potrafią pohamować swoje bulteriery to Niesiołowski jest zawsze na świeczniku.
A teraz nieco merytorycznie. Po pierwsze jest osobą publiczną w tym momencie wykonująca swój zawód w swoim miejscu pracy więc nie musi wyrażać zgody na filmowanie swojej osoby. Cóż widać władza uderzyła do głowy temu terroryście. Ano w dzisiejszych czasach za plany zamachu terrorystycznego ( bo czym innym można nazwać próbę podpalenia muzeum) zgniłby w więzieniu kiedy w złej PRL na mocy amnestii przesiedział raptem 3 lata. Kolejna Uberświnia.

AmcieK.

2012-05-13, 09:16
To największy cham i prostak naszego rządu większy niż ten smieszny Kaczyński czy Palikot a i tak siedzi w tym rządzie , każdego obraża tyra a gówno robi... wielki pan znawca motyli i innych gówien ...

dback

2012-05-13, 10:09
AmcieK. napisał/a:

To największy cham i prostak naszego rządu większy niż ten smieszny Kaczyński czy Palikot a i tak siedzi w tym rządzie , każdego obraża tyra a gówno robi... wielki pan znawca motyli i innych gówien ...



Sam jesteÅ› prostak i pajac.
Niesiołowski to jedyny polityk który brzydzi się poprawnością polityczną i mówi tak jak jest i nazywa rzeczy po imieniu.

zajetynick

2012-05-13, 10:15
dback Niesołowski to taki człowiek, który donosił SB na swoją narzeczoną, rodzinę. Ale tak prawy koleś hahaha

Zl...........ny

2012-05-13, 10:27
Przecież od razu z mordy widać, że to bandyta i SBek. W szeregach PO sami tacy, nie bez powodu największe poparcie mają w zakładach karnych ;) Cebulaki pamiętajcie aby ich wybrać w kolejnych wyborach, aby żyło się lepiej :D

ma...........pl

2012-05-13, 10:40
Cogito napisał/a:

Ja tu nie widzÄ™ wywiadu.



więc czas się dowiedzieć, że jedną z funkcji cudzysłowu jest ironia, o ile wiesz co to znaczy.

T-Will

2012-05-13, 10:52
bloodwar napisał/a:

Co za idiotka, on jej mówi "Won w p*zdu" a ta myślała, że mówi "Won do PiS-u" :-)


Prędzej to ty głuchy jesteś, niż ona idiotka.

oskisoldier

2012-05-13, 11:00
S.Niesiołowski-Człowiek sk***iel *(uwielbiam go)

dymion

2012-05-13, 12:09
oskisoldier napisał/a:

S.Niesiołowski-Człowiek sk***iel *(uwielbiam go)



i właśnie przez takich ludzi, przyklaskujących chamstwu, jak ty ten kraj jest taki, jaki jest.

sz...........95

2012-05-13, 12:35
Ja też go na swój sposób lubię.
Przynajmniej jest szczery i często zgadzam się z jego poglądami.

Pleso93

2012-05-13, 12:43
Józef Ka. napisał/a:




Jeżeli te słowa kierujesz do mnie, to wiedz że filmik został wrzucony z youtube , z kanału klamstwaTV. A ja nie popieram działań zarówna autorów tego filmiku, jak i osób w nim oczernianych.


Nie popierasz, a rozprzestrzeniasz ich materiały :emo: