18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wytarł buty szmatą UE. Pójdzie do sądu?

wakkon • 2014-01-28, 22:24
Podczas 140. rocznicy urodzin W. Witosa rolnik z Iwkowej wytarł buty flagą UE. Jeden z organizatorów wydarzenia - przewodniczący małopolskiej NSZZ RI "Solidarność" Wojciech Włodarczyk miał z tego powodu nazwać go "psychicznie chorym", twierdzi jednak, że jego wypowiedź wcale tak nie brzmiała. Rolnik nie wyklucza, że sprawę odda do sądu.

Uroczystość zakłóciła manifestacja Włodzimierza Knurowskiego, rolnika z gminy Iwkowa, który na znak protestu przeciw niesprawiedliwemu traktowaniu polskich rolników podeptał, a następnie wytarł buty w flagę Unii Europejskiej.




brawa dla rolnika!!

stery_srh

2014-01-28, 22:34
W tytule jest OK, ale później w treści wpisu, jest mylnie nazywana flagą. ;-)

desperadonbth

2014-01-28, 22:47
UE się rozpada, Polska zostaje sama... i zobaczymy kto pierwszy sp***oli na saksy opie**alać parówy kosmitom

dawidogracz

2014-01-28, 23:01
wszystko co łączy nas z Niemcami musi paść.

NieWiemZeWiem

2014-01-28, 23:10
to nie jest flaga... to jakoś inaczej sie nazywa i z tego co wiem nie ma rangi "flagi"

Konsument89

2014-01-28, 23:10
Jakby wytarł Polską flagą, to wtedy byłoby ok.


Suka_Blyat

2014-01-28, 23:13
Tylko skończony idiota (inaczej nazywany widzem TVNu) dalej wierzy w zbawienną moc eurokołchozu. k***a, rozpie**ala mnie, że w ch*j ludzi narzeka na te przepisy unijne i to co się dzieje, a te ch*je w TV wyjdą przed kamerę i powiedzą, że tak być musi bo tak i ch*j. Z niecierpliwością czekam, aż to eurogówno się rozsypie w p*zdu. Tylko co potem, jak ścigać ludzi odpowiedzialnych za to wszystko?

galanonim

2014-01-28, 23:17
Co za zjebus. Dostaje kase od UE za nic i jeszcze mu nie pasuje :D UE tylko rozleniwia rolnikow, bo zamiast zapie**alac to żerują na dodacjach

606

2014-01-28, 23:26
Kto jak kto, ale rolnik to tę szmatę całować powinien. Bo chyba tylko oni w Polsce na tym dobrze wyszli.

iceman_

2014-01-28, 23:39
@up: może widzi coś więcej poza własną dupą i czubkiem swojego nosa -.-

malina340

2014-01-28, 23:49
i co pójdzie do więzienia będzie mu lepiej niż na wolności takie realia połowa pijaczków co siedzi po wyjściu coś zapie**oli włamie się i robi to specjalnie żeby zimę przeżyć bo gdzie pójdzie jak nie do ciepłego pomieszczenia z 3 daniami dziennie opieką medyczną a państwo czyli kto ? pan pani wykłada na 1 więźnia 2.500 miesięcznie a matka z 3 dzieci której mąż siedzi w więzieniu np za pobicie dostaje z opieki 800 ?? 1000 zł . polski już niema

filip00

2014-01-28, 23:52
Rolnicy, jak zaczniecie płacić normalne podatki jak każdy obywatel to będziecie mieć głos. I do roboty k***a, a nie dotacje chapać, zusu nie płacić i jeszcze narzekać! Mi jakoś k***a nikt nic za darmo nie dał, a nie chodzę po konferencjach i nie zachowuje się jak psychol tylko zapie**alam, żeby coś mieć! Narzekać potrafi każdy!

hogg

2014-01-28, 23:54
606 napisał/a:

Kto jak kto, ale rolnik to tę szmatę całować powinien. Bo chyba tylko oni w Polsce na tym dobrze wyszli.



Jeśli tylko umieli wziąć tę kasę. Zaufaj mi, że jest tak potężna rzesza rolników kretynów, imbecyli i półmózgów, że wyobraźnia twoja nawet tak daleko nie sięga. Skracając. Tłumaczysz takiemu baranowi, masz papier, wypełnij, podpisz, łykniesz John Deere'a, trochę kasy i inne rzeczy, wszystko free, dajesz tumanowi gotowy papier a tu co?

on ni umi, on si ni zno, papiery ino najgorszo zarazo.. nosz k***a, ręce z ch*jem opadajo!

Potem taki cieć miauczy, że UE zła, bo ni dała! ...Tysiące takich kretynów jest, całe miejscowości.. co ja pie**ole... całe rejony Polski.

iceman_ napisał/a:

@up: może widzi coś więcej poza własną dupą i czubkiem swojego nosa -.-



Nie bądź naiwny, na prawdę nie bądź. Nie ma wśród rolników biednych ze szlachetności. Są biedni z różnych powodów, ja mam swoje zdanie z jakich, ale NA PEWNO nie ze szlachetności.

maksym_gorki

2014-01-29, 00:03
Pomijając mniej lub bardziej nikczemny sposób działania UE, hipokryzja Polaków, a w szczególności zasranych rolników jest porażająca. UE jest okej, kiedy dostają jedne z najwyższych dotacji, dopłaty, kupują sprzęt za połowę ceny i nagle stają się majętnymi osobami. Ale kiedy dotacje się zmniejszają, nagle jest taka straszna, ojej.