18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrzutki - Zakopane, Apartament Tatarzanka

KrzychuSnk • 2019-08-14, 14:43
"Biją nas we własnym mieszkaniu" :lol:



Vaust

2019-08-14, 16:55
Wiadomo jak powinno się potraktować takie zachowanie I to nie jest ważne czy baba czy chłop Ktoś cię atakuje masz pełne prawo się bronić Jednak jeśli facet użył by siły fizycznej przeciwko tym babsztylą trudniej by było walczyć w sądzie o udupienia ich Dzięki nagraniu i zbiórce listy innych poszkodowanych od tych kurewek mogą je udupić na cacy Na drogach jest podobnie Ten co z auta wyskakuje do bitki musi liczyć się z tym że druga strona może ją oskarżyć o napaść A za to jest Ok 10 lat paki

rybsony

2019-08-14, 17:07
Co za pie**olona p*zda z frajera z kamerą. Po 2 minutach miał taki material ze mógł je rozpie**olic legalnie we wlasnej obronie Lamus j***ny. Żony k***a Ciota nie obroniła przed dwiema k***ami na Strzała. ch*j mu w Ryja po Same Bile Lachociagowi pie**olonemu

jinn

2019-08-14, 17:07
A może ten gościu to typowy roszczeniowy ch*jek z miasta? Hiena, która za każdym razem gdy widzi jakies uchybienia w hotelu, straszy właścicieli sądem, żeby ugrać jakiś rabat. Nie wierzę w to, że babki tak nagle wpadły z paralizatorem, żeby wyj***ć bogu ducha winną rodzinkę. Pewnie takich "turystów" mają kilku w miesiącu i od razu z grubej rury wypie**alają ich z lokalu.

wilkoala

2019-08-14, 17:13
camson napisał/a:

A ta p*zda z kamerką "biją nas" zamiast k***om w pysk wyj***ć. O byłoby równouprawnienie dopiero. A nie wiecie dlaczego policjanci poszli najpierw do tych dwóch kurew- bo doskonale wiedzą co się tam kręci.





alexandrus napisał/a:

j***ć odszkodowanie, on tam był z rodziną, ja bym te k***y rozsmarował na suficie. Łoooo k***a ale sparing bym miał. Aż mi dygnął na samą myśl jak przyjmują cepy na ryj



To właśnie mądry chłop, gdyby zasłużenie napie**olił tym starym k***iszczą, to komu uwierzyłaby policja?
Nawet gdyby wypłynęło nagranie, a moim zdaniem by nie wypłynęło, zostaliby na straconej pozycji.
Jak słusznie napisał Camson, tam się wszyscy znają, po takim zachowaniu gość i małżonka trafiliby do aresztu a dzieci na noc do opieki.
Stety-niestety, ale takie mamy w Polsce prawo że jak mężczyzna uderzy takiego babsztyla, nawet w obronie własnej to z góry uważany jest za napastnika i sprawce.

tommitmx

2019-08-14, 17:17
na google maja juz piekną opinie :D

Ghoscik8

2019-08-14, 17:42
Dla mnie każdy jeżdżący do Zakopanego a już tym bardziej nocujący tam to głupi ciul. Co nie zmienia oczywiście faktu że dobrze że takie rzeczy się nagłaśnia.

castagir

2019-08-14, 17:44
Górale to żydzi z gór. Tam cały czas są jakieś afery turystyczne. W żadnym innym miejscu w Polsce nie ma takiego buractwa, cwaniactwa i złodziejstwa jak tam.
Zawsze pierwsi do zdrady kraju. Wypie**olić ich. W końcu kiedyś chcieli być samodzielnym i odrębnym narodem.

bonawentura

2019-08-14, 18:00
Smierdzaca sprawa, na Booking maja naprawde bardzo dobre opinie, cos czuje ze ten koles jest trefny i bije piane o nic a babki sie wk***ily i ich pop prostu wyj***ly

tommitmx napisał/a:

na google maja juz piekną opinie



Bo Google to takie wiarygodne jest ze hej, na Booking musisz zabukowac zeby dac review i nie widac hejtu.

lolczyslaf

2019-08-14, 18:03
Mi to wygląda dość legimitnie, górale są znani z zamiłowania do dudków i nie takie rzeczy dla nich robią. A za takie rękoczyny jakie tam szły w stronę tego gościa i jego żony to chyba bym zaj***ł szmaty na miejscu.

ComanDo

2019-08-14, 18:08
Jakby mi ktoś bez zapłacenia siedział w pensjonacie też bym go na zbity pysk wyj***ł i jeszcze psem poszczuł. j***ć leszczy.

PieronJasnySzlag

2019-08-14, 18:17
Po pierwsze. Może jestem naiwny ale jak wynajmuje pokój to pierwsze co ide to się wysrać po podróży albo odpalić tv i patrze jakie kanały. Tu gość chodzi z telefonem i nagrywa skrzypiące drzwi z prysznica, światło i inne duperele.
Nie raz wynajmowałem gdzie było by się do czego przyj***ć,( naderwane drzwi, ubite lustro...) ale ani ja z tego nigdy nie robiłem afery ani właściciel mnie nieobciążał kosztami.
Po drugie. Chłop jak dąb w kwiecie wieku, dwie stare baby obrażają mu dzieci, biją żone a on płacze. No k***a wygląda to tak jakby właśnie tak miało być. Łowca odszkodowań? Konkurencja?
Nawet sebixy po dopalaczach nie mają tyle agresji w sobie co te stare baby, dziwne.

Nie bronie tych góralek bo sam pewnie bym im powybijał zęby ale generalnie sprawa wydaje się bardzo dziwna.

dumbras

2019-08-14, 18:17
banda chciwych, pazernych górali! dudki są najważniejsze! turystę położyć w syfie, dać mu syf do jedzenia... dla dudków sprzedawali tą ziemię - najpierw Austriakom lizali odbyty po świeżym sraniu do białej kości z gwarancją na 5 lat, potem niemcom, potem komunistom, teraz klerowi i pisowi...

Janusz_k

2019-08-14, 18:43
Nie chcę bronić górali bo swoje za uszami mają ale ten chłop to wybitna p*zda, z gatunku tych co lubią szukać dziury w całym na dzień dobry, zj***ł sobie tylko urlop i tyle z tego ma. Zdjęcia czy film się robi na początku jak są jakieś dziwne sprawy i chowa i nie chwali nim, dopiero na koniec jakby mu coś próbowały wmówic to ma dowód jak było, ewentualnie do sądu.

yomenyo

2019-08-14, 19:50
jinn napisał/a:

A może ten gościu to typowy roszczeniowy ch*jek z miasta? Hiena, która za każdym razem gdy widzi jakies uchybienia w hotelu, straszy właścicieli sądem, żeby ugrać jakiś rabat. Nie wierzę w to, że babki tak nagle wpadły z paralizatorem, żeby wyj***ć bogu ducha winną rodzinkę. Pewnie takich "turystów" mają kilku w miesiącu i od razu z grubej rury wypie**alają ich z lokalu.



Byłeś kiedyś na wakacjach bez rodziców?

niemamskarpet.

2019-08-14, 20:56
w sumie dobrze zrobił że im nie naj***ł bo wszystko by się obróciło przeciwko niemu, przyznam że pewnie ja i wielu z Was by nie wytrzymało i po tych kilku rękoczynach od tych bab jedna by dostała w końcu z bani w kichawę a druga by skończyła z tym paralizatorem w dupie i było by przej***ne