18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrzutki - Zakopane, Apartament Tatarzanka

KrzychuSnk • 2019-08-14, 14:43
"Biją nas we własnym mieszkaniu" :lol:



zdun

2019-08-15, 07:58
Bo to jest willa naparzankia!

głodny_toster

2019-08-15, 08:53
Wiewór napisał/a:

Nie wiem co sądzić. Opinie na booking są bardzo wysokie i pozytywne. Booking falszuje i zawyza oceny ale nie aż tak...
Nie wiemy co było wcześniej zanim włączył kamerę.
Nagranie stawia jednak baby w złym świetle. One atakują, przeklinaja, grożą paralizatorem, wyrzucają im rzeczy. Od tego jest policja a nie właściciel.
Facet wezwał policję. Jego żona została pobita.
Ciężka sprawa ale znając kurestwo górali i ich nieskończoną zachlannosc nie zdziwił bym się wcale jakby one go oszukały i napadły.
Nigdy się nie dowiemy jaka jest prawda ale wiem jedno. Nie pojechał bym do tego pensjonatu bo te baby są pie**olniete i taka agresja jest nie do obrony.
Dodatkowo to się nazywa willa a ja na zdjęciach widzę syf, bród i chlew rodem z prl



Odnośnie pozytywnych komentarzy na Booking.com, to tutaj pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy znaleziony w necie o tej "willi"

"W serwisie Booking.com właścicielka odznacza „niestawienie się gościa w obiekcie”, co uniemożliwia późniejsze dodane opinii (stąd dobre oceny gości na tym portalu). "

A tak w ogóle, to gdzieś mi się obiła nazwa tego pensjonatu...jak się później okazało, to moi znajomi próbowali tam nocować. Po 20 minutowej rozmowie kolega stwierdził, że coś nie tak jest z właścicielką i zwyczajnie grzecznie podziękował za informacje , powiedział, że nie jest zainteresowany i się rozłączył. Właścicielka oddzwoniła i się zapytała "Po ch*j pan dzwonisz, skoro nie jesteś zainteresowany!?"

Zordonek

2019-08-15, 10:25
co byście zrobili jak one były z paralizatorem? Wywaliłoby im się w mordę to użyłby tego paralizatora

Vico

2019-08-15, 10:36
ra0mir napisał/a:

Chyba biznes się gorolom zakończył w tym miejscu
Tel. mają wyłączony niestety, bo pogadałbym sobie z tymi paniami.
Tylko skrzynkę im zaspamowałem. Chociaż tyle
Willa Tatarzanka
ul. Tatary 45a
34-500 Zakopane
e-mail:
tel. 18 2068913
tel. 603 41 68 64



Ja pitole - nikomu nie chce się dokładnie sprawdzić. Taka sama nazwa ale tamte wariatki mają swój biznes w zupełnie innym miejscu:
Pardałówka 43/2 - strona www jeszcze do wczoraj działała. Nie ma też już lokalizacji na google. Jak to zbieżność nazw potrafi komuś biznes zrujnować :/

tommitmx

2019-08-15, 11:49
Up, co Ty pie**olisz? nie pij tle

Sawix

2019-08-15, 13:17
co za k***y

mitej

2019-08-15, 13:42
koleś p*zda straszna. niech ktoś mi powie czemu on nie zaj***l w pysk tym ,,paniom,,?? :cry: :!:

fun88

2019-08-15, 14:16
wilkoala napisał/a:

@neji04
Willa Tatarzanka. ul. Tatary 45a. Zakopane.
Znana również jako: Willa Paralizatonarka





no to pisze,y opinie :D

mackuu

2019-08-15, 15:58
bonawentura napisał/a:

Smierdzaca sprawa, na Booking maja naprawde bardzo dobre opinie, cos czuje ze ten koles jest trefny i bije piane o nic a babki sie wk***ily i ich pop prostu wyj***ly
Bo Google to takie wiarygodne jest ze hej, na Booking musisz zabukowac zeby dac review i nie widac hejtu.


Sądząc po ilości negatywnych opinii oczywiste jest to, że właścicielki właśnie tak się zachowują. Google jest znacznie bardziej wiarygodne niż Booking, bo właścicielki nie mają możliwości ingerencji we wpisy a na Booking mogą robić fakowe rezerwacje.

exit14

2019-08-15, 16:11
kupcie tej pani nową bluzkę, bo na tej niebieskiej to są już ślady po kilku bójkach

justsuckit

2019-08-15, 21:10
a jakby się tak w 30tu sadoli tam spotkać :P gangbang życia by babeczki miały :P

shepard90

2019-08-15, 23:12
Pewnie, bo będąc nagrywajacym i zbierającym dowody w sprawie najlepszą czynnością jaką można zrobić to "wyj***nie" gościowi czy tam gościance.. Nagraj k***a przy najbliższej okazji taki filmik i w trakcie nagrywania uwiecznij jak wypie**alasz tego gonga właścicielowi lub komuś z pracowników. Zapracujesz na taki sam respekt jak Ci wrzucający filmy do internetu z ujęcia poszukiwanych sebixów lub innej patologiii. Nie twierdzę, że nie należy im wyj***ć, ale po przemyśleniach uważam, że trza się za to zabrać od dobrej strony..

Dżizas_kurde

2019-08-16, 01:31
Niech mi ktoś to wytłumaczy.. ten fenomen.

Jak bardzo trzeba mieć naj***ne gnoju pod czaszką żeby jechać do Zakopanego i okolic ?
No k***a... po co ?

SzeR

2019-08-16, 13:49
Uwielbiam, paradoksalne jest to że nigdy za granicą w cywilizowanym kraju czegos takiego nie doswiadczyliśmy. Wyobrazcie sobie gdyby to byli obcokrajwocy (inteligetni), to by sie te kobiety smażyły na prawniczym ruszcie, facet zrobił bardzo dobrze, mógł tylko wykorzystać prawo i spacyfikować panią z paralizatorem i nie wychodzic z mieszkania. Piekne by to było.

Dżizas_kurde napisał/a:

Niech mi ktoś to wytłumaczy.. ten fenomen.
Jak bardzo trzeba mieć naj***ne gnoju pod czaszką żeby jechać do Zakopanego i okolic ?
No k***a... po co ?



Kraków to miasto z potężną historią, kraiobraz górski, przepiękne miejsce, i atrakcyjne turystycznie.