18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrzutki - Zakopane, Apartament Tatarzanka

KrzychuSnk • 2019-08-14, 14:43
"Biją nas we własnym mieszkaniu" :lol:



Wiewór

2019-08-14, 20:59
Nie wiem co sądzić. Opinie na booking są bardzo wysokie i pozytywne. Booking falszuje i zawyza oceny ale nie aż tak...
Nie wiemy co było wcześniej zanim włączył kamerę.
Nagranie stawia jednak baby w złym świetle. One atakują, przeklinaja, grożą paralizatorem, wyrzucają im rzeczy. Od tego jest policja a nie właściciel.
Facet wezwał policję. Jego żona została pobita.
Ciężka sprawa ale znając kurestwo górali i ich nieskończoną zachlannosc nie zdziwił bym się wcale jakby one go oszukały i napadły.
Nigdy się nie dowiemy jaka jest prawda ale wiem jedno. Nie pojechał bym do tego pensjonatu bo te baby są pie**olniete i taka agresja jest nie do obrony.
Dodatkowo to się nazywa willa a ja na zdjęciach widzę syf, bród i chlew rodem z prl

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-08-14, 21:16
Wiewór napisał/a:

Dodatkowo to się nazywa willa a ja na zdjęciach widzę syf, bród i chlew rodem z prl



To je właśnie gorolski wypas rodem z Czikagu lub innego Łoszinktona.
Ma być tak coby dudtki hanysom i ceprowm same wyskakiwały z portelików jak tylko zobaczą te cuda i dziwy. Hej!
Dutków wiele coby je dać potem probłoscowi w kłościele Hej!
Hej!


Sobut16

2019-08-14, 21:23
Możecie gadać co chcecie ale facet nie jest głupi, nie będzie ich atakował bo w Polsce jest popie**olone prawo i mimo obrony koniecznej w razie ataku mogła by przysłowiowo ta chora baba "odwrócić kota ogonem" i po ptokach, a tak to, odszkodowanie jest, przeprosiny są, a jak i dużo poszkodowanych się zgłosi to i może ciepła celka albo przynajmniej pokoik z chorymi psychicznie (co uważam, że wcale nie do końca jest lepsze od pierdla bo samemu możemy popaść w jakąś chorobę weź z nimi tam siedź). Kasa się zgadza a nie wychodzimy na bandytę. Inaczej się k***a nie da, ot co cała filozofia. A jeżdżenie i ciota to zakopane i ch*j czy jakoś tak.



Macie jeszcze cycki.
spoiler

vattghern666

2019-08-14, 21:25
bonawentura napisał/a:

Smierdzaca sprawa, na Booking maja naprawde bardzo dobre opinie, cos czuje ze ten koles jest trefny i bije piane o nic a babki sie wk***ily i ich pop prostu wyj***ly
Bo Google to takie wiarygodne jest ze hej, na Booking musisz zabukowac zeby dac review i nie widac hejtu.



Tak, a na booking jak właściciel zaznaczy, że klient się nie zgłosił (co nie musi być zgodne z prawdą) automatycznie blokuje mu możliwość dodania komentarza. To dlatego na booking są same dobre opinie. Więc tak, portal gdzie masz możliwość dodania dowolnej opinii, niezależnie od sytuacji jest bardziej wiarygodny. Chyba, że Ciebie przekonujeą same pozytywne opinie ;)
Wejdź na google, albo travisora. Tam masz w pełni zobrazowaną sytuację.

psychol36

2019-08-14, 22:41
Spiderowski napisał/a:

Po pierwsze. Może jestem naiwny ale jak wynajmuje pokój to pierwsze co ide to się wysrać po podróży albo odpalić tv i patrze jakie kanały. Tu gość chodzi z telefonem i nagrywa skrzypiące drzwi z prysznica, światło i inne duperele.
Nie raz wynajmowałem gdzie było by się do czego przyj***ć,( naderwane drzwi, ubite lustro...) ale ani ja z tego nigdy nie robiłem afery ani właściciel mnie nieobciążał kosztami.
Po drugie. Chłop jak dąb w kwiecie wieku, dwie stare baby obrażają mu dzieci, biją żone a on płacze. No k***a wygląda to tak jakby właśnie tak miało być. Łowca odszkodowań? Konkurencja?
Nawet sebixy po dopalaczach nie mają tyle agresji w sobie co te stare baby, dziwne.
Nie bronie tych góralek bo sam pewnie bym im powybijał zęby ale generalnie sprawa wydaje się bardzo dziwna.





To źle robisz, jak pojechałem z kumplami na kawalerski do Lwowa, wzieliśmy apartament, to pierwsze co zrobiliśmy to zdjęcia porysowanych ścian, rozj***nych mebli itd. Tak by była data zdjęcia - zaraz na wejściu. By potem czasem się nikt nie przyj***ł do nas - zwłaszcza, że kumpel który to wynajmował miał podpiętą kartę itd.

To samo ostatnio na kawalerskim pod Warszawą, w regulaminie który dostaliśmy do podpisu (trzeba było też 1000 zł kaucji wj***ć bo kawalerski) widniał np "dekoder i pilot" a w domku go nie było. Sprawdziliśmy wszystko, przy osobach które przyjmowały hajs, by potem się nie doj***li.

Trzeba sprawdzać takie rzeczy, zwłaszcza jak jedziesz w nowe miejsce.

miedzianek

2019-08-14, 23:37
'W serwisie Booking.com właścicielka odznacza „niestawienie się gościa w obiekcie”, co uniemożliwia późniejsze dodane opinii (stąd dobre oceny gości na tym portalu). '

I wszystko jasne, czemu tam sa dobre opinie :)

Disi81

2019-08-14, 23:45
Piękna villa i do tego BDSM full service. Troszkę prądem, troszkę plucia w ryj, troszkę bicia. Sznurka tylko brakuje i pejcza

daniel1984

2019-08-14, 23:51
co za chore nie r*chane k***y !

quack

2019-08-15, 00:04
Za takie zachowanie niech k***y stracą caly majątek i popadną w długi, niech je cwe*i w jape zarobaczonym siurem najgorszy menel w okolicy... Masakra...

Liton

2019-08-15, 00:19
Popełnili 3 błędy:

1. nie sprawdzili opinii w sieci (aktualnie 1,6 na Google z 390+ opinii, ostatnia sprzed tygodnia, więc to nie fala "komentatorów" po artykule).
2. pojechali do Zakopanego
3. pojechali do Zakopanego

Czytam sobie teraz te opinie i zastanawiam się, jakim wałem trzeba być, aby jechać w miejsce, gdzie od kilku miesięcy powtarza się opinia, że właścicielki są pie**olnięte i biją gości :D

carter777

2019-08-15, 00:19
Górale to j***na swołocz, byłem tego lata w zakopcu po 15 latach i co ?? na początku Krupówek sprzedają placki ziemniaczane.. j***nće smażą je cały czas w tym oleju..ku*asy biorą 7 PLN za jednego placka ale k***y oleju nie zmienią .. śmierdzący olej aż ścieka po placku i kartonie na którym jest podany. Sam byłem świadkiem chamstwa jak poszliśmy na środku Krupówek do restauracji na dania z grilla. Najpierw zamówiliśmy coś do picia, obok nas siedzieli Czesi. Czesi zamówili golonko i jeszcze jakieś inne mięso. Kelnerka przyniosła im dania i jedzą. Koleś odwraca tą golonkę a ona normalnie zielona. Woła kelnerkę żeby pokazać co mu podała a ona że może wymienić(sic)! Koleś się wk***ił i powiedział że wychodzi. A ona mu na to że nie zapłacił rachunku. Cała rodzina wstała i kieruje się do wyjścia a ta j***na kelnerka krzyczy że zaraz ochronne wezwie bo nie zapłacili. k***a sam nie dokończyłem piwa i stamtąd wyszedłem, nic nie zamawiając. Innym razem poszliśmy w restauracji z owocami morza - zamówiliśmy -zjedliśmy -rachunek prawie na 300 PLN --- idę do kibla a tam koleś mi woła że jak chce skorzystać to muszę zapłacić 2 PLN. Nosz k***a jesteś w jego restauracji -- płacisz 300 PLN za zamówienie-- a jak chcesz skorzystać z kibla to musisz zapłacić 2 złote. Takie standardy tylko w zakopanym. j***ne zgredy co by nawet opłatę za oddychanie wzięli bo oddychałeś w ich restauracji. Górale to totalne ścierwo , chołota co pomimo że zarabia krocie to się jeszcze nie nachapała. pie**olone cwe*e gotowe zabić za j***ną złotówkę. Takiej sp***oliny jak tam nie ma nigdzie indziej.

djted

2019-08-15, 01:07
Jadę tam k***a! Żeście mnie nakrecili, a dawno nie boksowałem

Bbg

2019-08-15, 01:14
To już niestety nie przez booking. Szanowne właścicielki usunięte jak widzę z booking. Nawet nie można poczytać opinii ani pooglądać zdjęć. W końcu booking przejrzał na oczy jak przeanalizował ilość "niestawienie się goscia"

illuminati220

2019-08-15, 02:02
Jak się wybiera hotel z taką oceną to trzeba mieć na uwadze takie dziwne zachowania... k***a w naszej firmie nawet jak braliśmy na wyjazdach 2-3 gwiazdkowe hotele/pensjonaty to nie mieliśmy problemów.