18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyprzedzaczPL

Polskie_Drogi • 2020-09-10, 23:20
Wyprzedzać każdy może,
Trochę lepiej, lub trochę gorzej,
Ale nie oto chodzi,
Jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
Inaczej się udusi,
Uuu… ☠️

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-10, 23:35
Ja tu żadnych wyprzedzaczy nie widzę... Nie ma piwa za h*jowy tytuł.

~sensualna

2020-09-10, 23:43
takie ścierwa są jeszcze gorsze od motocip

Kanar499

2020-09-11, 00:04
Najlepsi są "kierowcy" którzy nie ogarniają wklejenia się między samochody podczas wyprzedzania jak jest taka konieczność tylko panikują, i albo hamują do zera, albo pchają się gdzieś w krzaki :mrgreen:

adamaniedam

2020-09-11, 00:04
mnie ruszyło, można na Główną.

banerr

2020-09-11, 01:20
Wszystkim tym k***om życzę kamaza z przeciwka.

hfbnmiuytp

2020-09-11, 01:55
Kanar499 napisał/a:

Najlepsi są "kierowcy" którzy nie ogarniają wklejenia się między samochody podczas wyprzedzania jak jest taka konieczność tylko panikują, i albo hamują do zera, albo pchają się gdzieś w krzaki



Mnie wkurza kiedy c**y jadą sobie na zderzakach, więc kiedy jest duży ruch zamiast wyprzedzić pojedynczo albo max 2 samochody, to muszę czekać na okazję żeby wyprzedzać cały łańcuch takich zjebów nierzadko z tirem w środku.

Diggerx

2020-09-11, 03:07
hfbnmiuytp napisał/a:

Mnie wkurza kiedy c**y jadą sobie na zderzakach, więc kiedy jest duży ruch zamiast wyprzedzić pojedynczo albo max 2 samochody, to muszę czekać na okazję żeby wyprzedzać cały łańcuch takich zjebów nierzadko z tirem w środku.



Masz grzecznie jechać przepisowo, właśnie dlatego ludzie nie jadą w większych odstępach bo zawsze trafi się taki burak jak ty co za wszelką cenę musi wyprzedzić i się wpie**ala przed maskę, a później na światłach/przed rondem jest AŻ dwa samochody dalej, ale on zaoszczędził 5 sekund i się cieszy jak debil

burn1878

2020-09-11, 05:00
Diggerx napisał/a:

Masz grzecznie jechać przepisowo, właśnie dlatego ludzie nie jadą w większych odstępach bo zawsze trafi się taki burak jak ty co za wszelką cenę musi wyprzedzić i się wpie**ala przed maskę, a później na światłach/przed rondem jest AŻ dwa samochody dalej, ale on zaoszczędził 5 sekund i się cieszy jak debil



Ale pie**olisz jak potłuczony. A mało jest zawalidróg? Zjebów co to boją się dociągnąć do dozwolonej prędkości i wleką te p*zdy mając śmierć w oczach przy 100 km/h? To że ktoś wyprzedza nie oznacza, że na 80 zapie**ala 160

fiate

2020-09-11, 05:32
burn1878 napisał/a:

Ale pie**olisz jak potłuczony. A mało jest zawalidróg? Zjebów co to boją się dociągnąć do dozwolonej prędkości i wleką te p*zdy mając śmierć w oczach przy 100 km/h? To że ktoś wyprzedza nie oznacza, że na 80 zapie**ala 160



Jaką człowiek ma tendencje do generalizowania i upraszczania. Nikt ci nie zakazuje wyprzedzać, ale jak już to robisz to rób to poprawnie. Jak jedzie jakas zawalidroga 70 na godzinę to nawet z silniczkiem 1.2 dasz radę szybko to zrobić. Gorzej jak taka "zawalidroga" jedzie 120 a niektórzy z małymi peniskami żyłują te swoje malokonne autka. Dwa jak jedziesz w kolumnie 80 a wyprzedzasz i przeskakujesz co chwila te auta to w 95% i tak spokojna jazda Cię dogonię. Nieważne czy jedziesz tirem czy osobówkę mentalność ciągle ta sama. Parę kilometrów więcej i się czujesz jeden z drugim jak byś grał w szybkich i wściekłych.

:roll:

Cz...........as

2020-09-11, 06:53
Najgorsze jest to że takie akcje nie są odpie**alane wyłącznie przez młodych i nie doświadczonych. Często to stare h*je co pozjadały wszystkie rozumy i potrafią tak zapie**alać nierzadko ze swoimi rodzinami.

homorek

2020-09-11, 07:34
Takie materiały działają lepiej niż kawa słodzona koksem.

SensatioN

2020-09-11, 08:52
Zaraz po takim występie powinien jeden z drugim dostać gumową pałą po ryju tak mocno żeby aż wszystkie włosy z głowy spadły na ziemię a oczodoły wpadły do gardła.

Tacy na drodze to jeżdżące śmieci.

kszysiu

2020-09-11, 09:07
Ja nie wiem co ci ludzie maja w glowach. Wieszosc tych filmikow z drog jak ogladam to co najmnien 3/4 sytuacji mozna sobie wytlumaczyc na zasadzie ze ktos sie zagapil, zamyslil, nie zauwazyl czy po prostu umyslnie zlamal jakis przepis, ale w sumie to bylo jakies drobne nieszkodliwe przewinienie, zeby ulatwic sobie zycie. Mysle ze kazdemu z nas chociaz raz w zyciu cos glupiego udalo sie zrobic na drodze i tez moglby trafic do takiej typowej kompilacji. Nie da sie przejechac 100kkm autem i nie zrobic totalnie nic glupiego.
Ale k***a, ten filmik to chyba pierwszy z takich kompilacji co mnie ruszyl. Mam 200 konne auto i wyprzedzam jak faktycznie widze, ze mam baaaardzo duzo miejsca, a te pojeby jada jakimis k***a kasztanami w ciemno, na lukach, pod prad, byle k***a wyprzedzac. Przeciez tych ch*j to powinni wieszac za genitalia albo je po prostu upie**alac. ch*j, niech narazaja swoje zycie, ale nie k***a wszystkich innych, ktorzy akurat trafia na takiego pojeba. k***a jego mac.

robertskc7

2020-09-11, 09:15
Każdemu petardę w nos, tak żeby się juchą zalał i chodził obolały przez tydzień