18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyprzedzaczPL

Polskie_Drogi • 2020-09-10, 23:20
Wyprzedzać każdy może,
Trochę lepiej, lub trochę gorzej,
Ale nie oto chodzi,
Jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
Inaczej się udusi,
Uuu… ☠️

alucard321

2020-09-11, 22:21
hfbnmiuytp napisał/a:

Przez całe życie jeżdżę jedną trasą do rodziny, przed 2004 polonezem mogłem dojechać tam w 1h. Teraz jadąc na twój sposób trzeba jechać 2h-2h30min zależy od natężenia ruchu. Zapie**alając dojeżdżam w 1h30min. Czy dużo mi to daje? Nie. Ale bawi mnie zapalczywość takich ciotek jak ty.



Życzę Ci, abyś trafił na kogoś komu "nie zalezy" i żeby Ci na margines nie zjechał. Bez Ciebie będzie bezpieczniej j***ny debilu. Pamiętaj, że twoja nieostrozna jazda może doprowadzić twoich bliskich do łez.

hfbnmiuytp

2020-09-12, 20:04
Wiewór napisał/a:

Widziałem już takiego kozaczka z midokiem w uszach jak ty w swojej dawnej robocie. Spowodował wypadek bo wypadł z zakręt bo jechał jak popie**olony. Zabil swoją pasażerkę i skasował dwa auta.
Jak go prowadzili w kajdankach do suki to płakał jak małe dziecko.
Dwa lata dostał bez zawiasów.
Mam nadzieję że zabijesz tylko siebie.



Miałem podobnie, wjechałem w zakręt 90stopni z prędkością 60km/h, nie wyciągnąłem poślizgu i mnie obróciło. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach.

alucard321 napisał/a:

Życzę Ci, abyś trafił na kogoś komu "nie zalezy" i żeby Ci na margines nie zjechał. Bez Ciebie będzie bezpieczniej j***ny debilu. Pamiętaj, że twoja nieostrozna jazda może doprowadzić twoich bliskich do łez.



Skąd takie informacje, że ktoś mi musi zjeżdżać na margnies? Widzę ciotki, że marni z was kierowcy skoro nie wyobrażacie sobie zapie**alania bez spychania innych na margines

:lol: