18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyprzedzaczPL

Polskie_Drogi • 2020-09-10, 23:20
Wyprzedzać każdy może,
Trochę lepiej, lub trochę gorzej,
Ale nie oto chodzi,
Jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
Inaczej się udusi,
Uuu… ☠️

lolczyslaf

2020-09-11, 09:20
Powiem to, sam jestem kierowcą, ale większość kierowców to idioci bez wyobraźni przedkładający 30 sekund zaoszczędzonego czasu nad życie twoje, swoje, twojej i swojej rodziny. Polska jako kraj też nie lepsza bo mandaty za wykroczenia są utrzymywane celowo na niskich stawkach tak, aby większość miała wyj***ne. ch*j tam, pozapie**alam, najwyżej zapłacę 300 zł. Dzięki temu policji i skarbu państwa biznes się kręci bo spokojnie można normy robić "idźcie i bez 2000 zł dziś nie wracajcie". Jakby dali większe, tak jak w cywilizowanych krajach jak Niemcy czy kraje skandynawskie, to oczywistym jest że byłoby mniej wykroczeń i jednocześnie mniej w kasie. Ale ch*j, życie Polaka mniej warte niż dukaty.

Sonal

2020-09-11, 09:50
hfbnmiuytp napisał/a:

Mnie wkurza kiedy c**y jadą sobie na zderzakach, więc kiedy jest duży ruch zamiast wyprzedzić pojedynczo albo max 2 samochody, to MUSZĘ czekać na okazję żeby wyprzedzać cały łańcuch takich zjebów nierzadko z tirem w środku.



Nic NIE MUSISZ...
... no chyba, że jest młodym, biednym (bo robisz w transporcie) i głupim śpikiem (dwadzieścia lat). Ale wszyscy liczymy, że z wiekiem zmądrzejesz dla pożytku normalnych kierujących.

Wiewór

2020-09-11, 10:19
hfbnmiuytp napisał/a:

Mnie wkurza kiedy c**y jadą sobie na zderzakach, więc kiedy jest duży ruch zamiast wyprzedzić pojedynczo albo max 2 samochody, to muszę czekać na okazję żeby wyprzedzać cały łańcuch takich zjebów nierzadko z tirem w środku.



Odpowiedz mi na pytanie na ch*j wyprzedasz ciąg aut?
Będziesz szybciej na miejscu czy dostaniesz jakąś nagrodę za pierwsze miejsce w peletonie?

Jeśli jedzie ciąg aut to się NIE WYPRZEDZA bo wszyscy jadą tak samo i ch*ja przyśpieszysz. Ryzykujesz tylko, że kogoś zabijesz.
Wyprzedza się jeśli jedzie przed tobą jedno auto dużo wolniej.

burn1878 napisał/a:

Ale pie**olisz jak potłuczony. A mało jest zawalidróg? Zjebów co to boją się dociągnąć do dozwolonej prędkości i wleką te p*zdy mając śmierć w oczach przy 100 km/h? To że ktoś wyprzedza nie oznacza, że na 80 zapie**ala 160



Policz sobie jaka będzie różnica w czasie przyjazdu jeśli "zawalidroga" jedzie 80 a ty go wyprzedzisz i będziesz jechał nawet powiedzmy 110 bo takich p*zdeuszy jak ty wiecznie swędzi pod ch*jem i muszą zapie**alać na złamanie karku nie licząc się z nikim.
Odpowiedź: I tak ch*ja ci to da bo wyprzedzisz gościa a za km znowu wyhamujesz do 80 bo będzie jechał następny. Wszyscy dojedziecie w jednym czasie.

Zabijesz kogoś kretynie i pójdziesz siedzieć. Zniszczysz dwie rodziny. Swoją i ofiary a bonusowo będziesz jeszcze ciągnął druta gitom w kryminale.
30 lat to już jest wiek gdzie powinieneś myśleć jak człowiek dorosły a nie 17 letni szczeniak, któremu sperma cieknie uszami.

Nie wiem dlaczego poalctwo tak strasznie nie potrafi kumać jazdy autem. Wiecznie tylko szybciej jakby jazda autem to był jakiś k***a wyścig.
A im większym gównem biedak jedzie tym bardziej zapie**ala.

mianas

2020-09-11, 10:37
Bo jeździć cza z kulturą i elegancko...

impressa88

2020-09-11, 11:00
Policja powinna na swojej stronie umożliwić wrzucanie nagrań a później ich egzekwowanie w trybie natychmiastowym. Policja nie może być wszędzie? Ludzie na szczęście są. Powinni na takich donosić bo w końcu następnym razem to oni mogą być ofiarą

lolczyslaf napisał/a:

Powiem to, sam jestem kierowcą, ale większość kierowców to idioci bez wyobraźni przedkładający 30 sekund zaoszczędzonego czasu nad życie twoje, swoje, twojej i swojej rodziny. Polska jako kraj też nie lepsza bo mandaty za wykroczenia są utrzymywane celowo na niskich stawkach tak, aby większość miała wyj***ne. ch*j tam, pozapie**alam, najwyżej zapłacę 300 zł. Dzięki temu policji i skarbu państwa biznes się kręci bo spokojnie można normy robić "idźcie i bez 2000 zł dziś nie wracajcie". Jakby dali większe, tak jak w cywilizowanych krajach jak Niemcy czy kraje skandynawskie, to oczywistym jest że byłoby mniej wykroczeń i jednocześnie mniej w kasie. Ale ch*j, życie Polaka mniej warte niż dukaty.



W Niemczech sa jeszcze mniejsze mandaty za przekroczenie prędkości niż u nas

Andriu996

2020-09-11, 11:14
Fajnamuzyczka w filmiku, tak w sam raz na pogrzeb. Takich kierowców to do kwasu.

RoBoTRoN

2020-09-11, 11:42
impressa88 napisał/a:

Policja powinna na swojej stronie umożliwić wrzucanie nagrań a później ich egzekwowanie w trybie natychmiastowym. Policja nie może być wszędzie? Ludzie na szczęście są. Powinni na takich donosić bo w końcu następnym razem to oni mogą być ofiarą
W Niemczech sa jeszcze mniejsze mandaty za przekroczenie prędkości niż u nas



Tak? Możliwe, że za te niższe są podobne kwotowo, ale lepiej poczytaj sobie ostatnią rubrykę w tabeli...

Umiem_modować

2020-09-11, 11:47
Z czasem będzi ecoraz więcej takich ludzi,bo socjalizm nie moze istnieć bez idiotów i takich produkuje. Powinniśmy wrócić do praw ewolucji i nie chronić życia za wszelką cenę tych, którzy są zagrożeniem dla innych.

Cz...........as

2020-09-11, 13:23
Wiewór napisał/a:

bonusowo będziesz jeszcze ciągnął druta gitom w kryminale.





:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No nie zachęcaj już tak chłopa bo nigdy nie będzie jeździł normalnie.

korax

2020-09-11, 14:50
banerr napisał/a:

Wszystkim tym k***om życzę kamaza z przeciwka.



Oj, tam. Może być też Scania, Man, Daf, Iveco, Kraz, Tatra

kwas79

2020-09-11, 15:27
banerr napisał/a:

Wszystkim tym k***om życzę kamaza z przeciwka.



Koniecznie z lemieszem.

superafgan87

2020-09-11, 18:05
I to większość w jakiś przeciętnych dzieciowozach jakby chcieli sobie coś udowodnić, no i audi ale już tu kiedyś pisałem audi to takie nowe bmw

hfbnmiuytp

2020-09-11, 18:13
Wiewór napisał/a:

Odpowiedz mi na pytanie na ch*j wyprzedasz ciąg aut?
Będziesz szybciej na miejscu czy dostaniesz jakąś nagrodę za pierwsze miejsce w peletonie?
Jeśli jedzie ciąg aut to się NIE WYPRZEDZA bo wszyscy jadą tak samo i ch*ja przyśpieszysz. Ryzykujesz tylko, że kogoś zabijesz.
Wyprzedza się jeśli jedzie przed tobą jedno auto dużo wolniej.
Policz sobie jaka będzie różnica w czasie przyjazdu jeśli "zawalidroga" jedzie 80 a ty go wyprzedzisz i będziesz jechał nawet powiedzmy 110 bo takich p*zdeuszy jak ty wiecznie swędzi pod ch*jem i muszą zapie**alać na złamanie karku nie licząc się z nikim.
Odpowiedź: I tak ch*ja ci to da bo wyprzedzisz gościa a za km znowu wyhamujesz do 80 bo będzie jechał następny. Wszyscy dojedziecie w jednym czasie.
Zabijesz kogoś kretynie i pójdziesz siedzieć. Zniszczysz dwie rodziny. Swoją i ofiary a bonusowo będziesz jeszcze ciągnął druta gitom w kryminale.
30 lat to już jest wiek gdzie powinieneś myśleć jak człowiek dorosły a nie 17 letni szczeniak, któremu sperma cieknie uszami.
Nie wiem dlaczego poalctwo tak strasznie nie potrafi kumać jazdy autem. Wiecznie tylko szybciej jakby jazda autem to był jakiś k***a wyścig.
A im większym gównem biedak jedzie tym bardziej zapie**ala.



Przez całe życie jeżdżę jedną trasą do rodziny, przed 2004 polonezem mogłem dojechać tam w 1h. Teraz jadąc na twój sposób trzeba jechać 2h-2h30min zależy od natężenia ruchu. Zapie**alając dojeżdżam w 1h30min. Czy dużo mi to daje? Nie. Ale bawi mnie zapalczywość takich ciotek jak ty.

Tr...........ty

2020-09-11, 20:58
Wszyscy to potencjalni mordercy. Nie prędkość zabija, tylko takie bezmyślne zachowanie. Tylko takich kierowców trudniej namierzyć niż ukarać. Najłatwiej stanąć z radarem i cisnąć kasę.

Wiewór

2020-09-11, 21:25
hfbnmiuytp napisał/a:

Przez całe życie jeżdżę jedną trasą do rodziny, przed 2004 polonezem mogłem dojechać tam w 1h. Teraz jadąc na twój sposób trzeba jechać 2h-2h30min zależy od natężenia ruchu. Zapie**alając dojeżdżam w 1h30min. Czy dużo mi to daje? Nie. Ale bawi mnie zapalczywość takich ciotek jak ty.



Widziałem już takiego kozaczka z midokiem w uszach jak ty w swojej dawnej robocie. Spowodował wypadek bo wypadł z zakręt bo jechał jak popie**olony. Zabil swoją pasażerkę i skasował dwa auta.
Jak go prowadzili w kajdankach do suki to płakał jak małe dziecko.
Dwa lata dostał bez zawiasów.
Mam nadzieję że zabijesz tylko siebie.