18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek

SebasR7 • 2022-07-27, 23:21
"Kierujący samochodem marki Kia, który podróżował z pasażerką, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym. Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.


dżonyłojlker

2022-07-27, 23:33
SebasR7 napisał/a:

Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.



No szczęście jak sam sk***esyn, aż skaczę z radości.

UrlichUrwich

2022-07-27, 23:45
SebasR7 napisał/a:

"... Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.

i mogli kontynuować swoją podróż.

Ogórek

2022-07-27, 23:47
Pewnie brak OC skoro ukr !! Wypłaci fundusz gwarancyjny a że pan nie wypłacalny to zrzucimy się wszyscy i taka koło sie zamyka. Bo oni nie muszą mieć OC.

rulas

2022-07-28, 00:01
Dobrze musiała laskę chapnąć

~Velture

2022-07-28, 00:16
Nie wiem czy ogólnie zauważyliście jak dużo nowszych samochodów się pojawiło na ukraińskich blachach ostatnio u nas?
Nie te 20-30 letnie trupy ale już takie kilku letnie autka w lepszym wyposażeniu.

To tak poza tematem.

PentagramOdDiabła

2022-07-28, 00:24
Widzę że ukry zaczynaja się furami rozbijać po Polsce dosłownie. Że trzy dni temu jakiś upainiec rozpie**olił wóz strażacki ... Będzie tylko gorzej.

skywalker75

2022-07-28, 04:37
KapejloneK napisał/a:

No szczęście jak sam sk***esyn, aż skaczę z radości.



He dla kacapów to faktycznie niezbyt dobra wiadomość, chłop szybko wróci na front i jeszcze kilku ruskich usmaży

zlaskipanskiejbozydarr

2022-07-28, 06:10
VeIture napisał/a:

Nie wiem czy ogólnie zauważyliście jak dużo nowszych samochodów się pojawiło na ukraińskich blachach ostatnio u nas?
Nie te 20-30 letnie trupy ale już takie kilku letnie autka w lepszym wyposażeniu.
To tak poza tematem.


I o czyym ma to niby świadczyć? Po Warszawie sporo tego jeździ, Tesle, Porsche, nawet Bentleya Continental widziałem, uciekają przed wojna , na ch*j niby mają te fury kacapii na spalenie zostawiać. Ukraińcy przed wojna radzili sobie świetnie, i tu w Polsce i tam na miejscu. To naród ze smykałka do interesów. W dużych miastach typu Kijów, Lwów, Chersoń czy Odessa jest w ch*j ludzi bogatych. I mają czym jeździć. Nie wiem skąd przekonanie że wschód to bieda i 30 letnie zyguli.

pyotreck

2022-07-28, 07:06
skywalker75 napisał/a:

He dla kacapów to faktycznie niezbyt dobra wiadomość, chłop szybko wróci na front i jeszcze kilku ruskich usmaży


Tak, tak, usmaży... jajka na patelni co najwyżej.

Brudnyciapak

2022-07-28, 07:28
niech sie cieszy ze polska w indiach by mu tirem nie zjeach by zapie**olil prosto

CrookerS

2022-07-28, 07:40
SebasR7 napisał/a:

.Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.



No k***a bardziej bylbym szczesliwy z dwoch czarnych workow i pikantnych fot na hardzie :ok:

nowynick

2022-07-28, 07:49
VeIture napisał/a:

Nie wiem czy ogólnie zauważyliście jak dużo nowszych samochodów się pojawiło na ukraińskich blachach ostatnio u nas?
Nie te 20-30 letnie trupy ale już takie kilku letnie autka w lepszym wyposażeniu.
To tak poza tematem.



jakby ruscy na nas napadli to w pierwszej kolejności sp***oliłbyś Ty czy miejscowy krezus w swoim Bentleyu? Taki w pięć minut będzie z rodziną w samochodzie a to czego nie spakował to dokupi sobie na miejscu... A potem kłuł by w oczy niemców jakie to Polaki bogate

no chyba, że ta Twoja nowa nóżka ma opcję V2 (Normandia - Londyn w 15 minut) to byś był pierwszy i rozpowiadał miejscowym, że takie u nas na NFZ :D

T0B1

2022-07-28, 07:51
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

I o czyym ma to niby świadczyć? Po Warszawie sporo tego jeździ, Tesle, Porsche, nawet Bentleya Continental widziałem, uciekają przed wojna , na ch*j niby mają te fury kacapii na spalenie zostawiać. Ukraińcy przed wojna radzili sobie świetnie, i tu w Polsce i tam na miejscu. To naród ze smykałka do interesów. W dużych miastach typu Kijów, Lwów, Chersoń czy Odessa jest w ch*j ludzi bogatych. I mają czym jeździć. Nie wiem skąd przekonanie że wschód to bieda i 30 letnie zyguli.



Lepkie łapska nazywasz smykałką do interesów? Ludzie już zdążyli zapomnieć, że Ukraina to przed wojną był synonim korupcji.

https://www.spiegel.de/international/europe/state-sanctioned-theft-a-paradise-for-car-thieves-in-ukraine-a-803728.html