18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek

SebasR7 • 2022-07-27, 23:21
"Kierujący samochodem marki Kia, który podróżował z pasażerką, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym. Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.


__Tux__

2022-07-28, 08:25
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

I o czyym ma to niby świadczyć? Po Warszawie sporo tego jeździ, Tesle, Porsche, nawet Bentleya Continental widziałem, uciekają przed wojna , na ch*j niby mają te fury kacapii na spalenie zostawiać. Ukraińcy przed wojna radzili sobie świetnie, i tu w Polsce i tam na miejscu. To naród ze smykałka do interesów. W dużych miastach typu Kijów, Lwów, Chersoń czy Odessa jest w ch*j ludzi bogatych. I mają czym jeździć. Nie wiem skąd przekonanie że wschód to bieda i 30 letnie zyguli.



Niby u nas też wcale nie jest dobrze. 6000 zł na rękę dla wielu jest nieosiągalną kwotą. Pewnie sporo z tych fur, co jeżdżą po Warszawoe. jest na kredyt. Ewentualnie nie ma takiej biedy jak się mówi.

pankruk

2022-07-28, 08:41
__Tux__ napisał/a:

Niby u nas też wcale nie jest dobrze. 6000 zł na rękę dla wielu jest nieosiągalną kwotą. Pewnie sporo z tych fur, co jeżdżą po Warszawoe. jest na kredyt. Ewentualnie nie ma takiej biedy jak się mówi.



90% nowych, tych droższych samochodów jest przede wszystkim w leasingu.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-07-28, 08:49
T0B1 napisał/a:

Lepkie łapska nazywasz smykałką do interesów? Ludzie już zdążyli zapomnieć, że Ukraina to przed wojną był synonim korupcji.



To samo możesz mówić o Polakach, żarty typu jedz na wakacje do Polski, twój samochód już tam jest. Albo wśród emigracji panowało przekonanie, że nikt Polaka nie wyr*cha jak rodak. Ukraińcy nie są najgorsi. Kulturowo sa bardzo blisko nas.

Juzwa

2022-07-28, 09:01
@up Jest też inne porzekadło, "Jedź do Niemiec, obrazy, srebra i porcelana twoich dziadków już tam są"

Z tymi samochodami w Polsce też się troszeczkę zmieniła prawda objawiona. Owszem, były kradzione, ale za przyzwoleniem niemieckiego właściciela, który kradzież zgłaszał dopiero jak autko już było za granicą. Oczywiście Niemiec nie robił tego charytatywnie.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-07-28, 09:23
Juzwa napisał/a:

@up Jest też inne porzekadło, "Jedź do Niemiec, obrazy, srebra i porcelana twoich dziadków już tam są"
Z tymi samochodami w Polsce też się troszeczkę zmieniła prawda objawiona. Owszem, były kradzione, ale za przyzwoleniem niemieckiego właściciela, który kradzież zgłaszał dopiero jak autko już było za granicą. Oczywiście Niemiec nie robił tego charytatywnie.



Baje opowiadasz, Niemcy nawet na licznikach nie kombinują, a co dopiero na pozorowanych kradzieżach.

PabloSkills

2022-07-28, 09:25
Następny ślepy przy wyprzedzaniu. Kolejny Dziadek niech da sobie spokój z prowadzeniem. Rozumiem, że są panowie co w wieku 80 lat dobrze dobie radzą za kółkiem, ale jeśli 67 lat i wyprzedasz, jedzie tir a ty sobie z tego nic nie robisz to czas zakończyć karierę.

Juzwa

2022-07-28, 10:04
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Baje opowiadasz, Niemcy nawet na licznikach nie kombinują, a co dopiero na pozorowanych kradzieżach.



Napisałem szczerą prawdę, proceder został ukrócony kilkanaście lat temu. Co do mojej pierwszej części wpisu, tak, nie kombinowali nic w latach 1939-1945. To, co po ich grabieży ocalało, zabrali Rosjanie. Masz jeszcze jakieś rewelacje co do kombinacji Niemców? Jak nie masz pojęcia o czymś, to się nie produkuj. Obrońca "niemieckiej uczciwości" się znalazł. Była jeszcze inna sprawa, W niemieckich komisach były wpisy na kartach ofertowych o tym, że auto jest do sprzedaży wyłącznie na wyjazd za granicę. Wiesz o czym to świadczyło? A o tym, że autko nie spełniało niemieckich norm bezpieczeństwa i stanu technicznego.

cazio

2022-07-28, 10:49
Ogórek napisał/a:

Pewnie brak OC skoro ukr !! Wypłaci fundusz gwarancyjny a że pan nie wypłacalny to zrzucimy się wszyscy i taka koło sie zamyka. Bo oni nie muszą mieć OC.



Bycie za granica nie zwalnia z posiadania oc… a fundusz gwarancyjny może występować z tak zwanym regresem (czyli ściągnąć koszty wynikające z likwidacji szkody od sprawcy).

zlaskipanskiejbozydarr

2022-07-28, 11:20
Juzwa napisał/a:

Napisałem szczerą prawdę, proceder został ukrócony kilkanaście lat temu. Co do mojej pierwszej części wpisu, tak, nie kombinowali nic w latach 1939-1945. To, co po ich grabieży ocalało, zabrali Rosjanie. Masz jeszcze jakieś rewelacje co do kombinacji Niemców? Jak nie masz pojęcia o czymś, to się nie produkuj. Obrońca "niemieckiej uczciwości" się znalazł. Była jeszcze inna sprawa, W niemieckich komisach były wpisy na kartach ofertowych o tym, że auto jest do sprzedaży wyłącznie na wyjazd za granicę. Wiesz o czym to świadczyło? A o tym, że autko nie spełniało niemieckich norm bezpieczeństwa i stanu technicznego.


Piszesz o prehistorii, 1939-1945, Polacy Polaków w ch*ja robią cały czas, na emigracji i tu lokalnie. Pisowskie sk***ialy rząd ile hajsu rozpie**ol na lewo na Ostrołękę, na sprzedaży lotosu ruskim, na zamknięciu urznieciu 30% kapitału emerytalnego wszystkim jako opłaty manipulacyjnej pierdzielisz jakieś farmazony osorzed wojny które nas nie dotyczą a wszystkich nas bolszewia w dupę rżnie każdego dnia obudź się

Ogórek napisał/a:

Pewnie brak OC skoro ukr !! Wypłaci fundusz gwarancyjny a że pan nie wypłacalny to zrzucimy się wszyscy i taka koło sie zamyka. Bo oni nie muszą mieć OC.



Swoją drogą fascynują mnie takie biedy umysłowe jak ten.
Na początek założył sobie jakąś tezę z dupy, a później się wk***ił, a rzeczywistość, której facet nie ogarnia jest zupełnie inna :D j***ny cymbał

dżonyłojlker

2022-07-28, 11:37
cazio napisał/a:

Bycie za granica nie zwalnia z posiadania oc… a fundusz gwarancyjny może występować z tak zwanym regresem (czyli ściągnąć koszty wynikające z likwidacji szkody od sprawcy).



Jeśli chodzi o normalnego obcokrajowca to tak, ale w przypadku najeźdźców z banderstanu, sprawa ma się zgoła inaczej. Ich masz lizać po dupsku i oddać im ostatnie widły i siekierę.

mi...........pl

2022-07-28, 13:08
VeIture napisał/a:

Nie wiem czy ogólnie zauważyliście jak dużo nowszych samochodów się pojawiło na ukraińskich blachach ostatnio u nas?
Nie te 20-30 letnie trupy ale już takie kilku letnie autka w lepszym wyposażeniu.
To tak poza tematem.



A kto ucieka z terenu zagrożonego? Dziadek furmanka, seba łada czy biznesmen Q7? Kogo stać aby w obcym droższym kraju zamieszkać przeczekać kilka miesięcy konflikt? Tak samo te obrazy kotów za 3tys na granicy z Białorusią. Kto miał kasę aby go przeszmuglowac z bliskiego Wschodu miejscowy frajer czy najbogatszy?

Nyrewesa

2022-07-28, 14:50
__Tux__ napisał/a:

Niby u nas też wcale nie jest dobrze. 6000 zł na rękę dla wielu jest nieosiągalną kwotą. Pewnie sporo z tych fur, co jeżdżą po Warszawoe. jest na kredyt. Ewentualnie nie ma takiej biedy jak się mówi.



Leasing synku, leasing. Znasz takie pojęcie? Załóż firmę a jak ci zacznie hulać to też taki sobie weźmiesz i wyrzucisz w koszty. To taki,, kredyt,, coś jak twój smartfon na 60 rat.

Juzwa

2022-07-28, 20:05
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Piszesz o prehistorii, 1939-1945, Polacy Polaków w ch*ja robią cały czas, na emigracji i tu lokalnie. Pisowskie sk***ialy rząd ile hajsu rozpie**ol na lewo na Ostrołękę, na sprzedaży lotosu ruskim, na zamknięciu urznieciu 30% kapitału emerytalnego wszystkim jako opłaty manipulacyjnej pierdzielisz jakieś farmazony osorzed wojny które nas nie dotyczą a wszystkich nas bolszewia w dupę rżnie każdego dnia obudź się
Swoją drogą fascynują mnie takie biedy umysłowe jak ten.
Na początek założył sobie jakąś tezę z dupy, a później się wk***ił, a rzeczywistość, której facet nie ogarnia jest zupełnie inna j***ny cymbał



Chłopie, ogarnij się, napisałem co się działo kilka lat temu. Ślepy jesteś? Czytasz i nie rozumiesz CO czytasz? Liż dupska Niemcom dalej. 3 ci w 4.

PhantomMask

2022-07-28, 23:58
VeIture napisał/a:

Nie wiem czy ogólnie zauważyliście jak dużo nowszych samochodów się pojawiło na ukraińskich blachach ostatnio u nas?
Nie te 20-30 letnie trupy ale już takie kilku letnie autka w lepszym wyposażeniu.
To tak poza tematem.



Ja akurat a4 jeżdżę praktycznie codziennie z wro na śląsk...jak wybuchła wojna widziałem jedną ładę, k***a jedną....reszta to w większości suvy albo auta 2015 wzwyż, ale im trzeba k***a dać bo się należy

:lol: