18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek

SebasR7 • 2022-07-27, 23:21
"Kierujący samochodem marki Kia, który podróżował z pasażerką, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym. Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.


Policeman

2022-07-29, 10:33
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

I o czyym ma to niby świadczyć? Po Warszawie sporo tego jeździ, Tesle, Porsche, nawet Bentleya Continental widziałem, uciekają przed wojna , na ch*j niby mają te fury kacapii na spalenie zostawiać. Ukraińcy przed wojna radzili sobie świetnie, i tu w Polsce i tam na miejscu. To naród ze smykałka do interesów. W dużych miastach typu Kijów, Lwów, Chersoń czy Odessa jest w ch*j ludzi bogatych. I mają czym jeździć. Nie wiem skąd przekonanie że wschód to bieda i 30 letnie zyguli.



Ja pie**olę nie osłabiaj mnie ćwoku, że ukraińcy zaradny naród ze smykałką do interesów. U nich to co było to: dużo zakładów przemysłowych poradzieckich + złoża.
Nie pojawiło się wcale dużo drogich aut, tylko troszkę, tak dosłownie, że człowiek zwróci uwagę. Kim są ci zajebiście zaradni ukraińscy? To członkowie szeroko pojętej oligarchii czyli kasty, która j***ła swój naród na ich ciężkiej pracy, głównie powiązane politycznie kontrakty publiczne + firmy państwowe i nadania z klucza partyjnego. Ew. rzesza urzędników i policjantów, która na ukrainie dorabiała się fortun na łapówkach. Wymień mi swoje ulubione ukraińskie marki. Nic? Dziwne, nie? Taką mają smykałkę do interesów.

A co do kasy w Polsce, to taaa, też tyle zajebistych firm tu się pojawiło np... a no ch*j nie. Bo u nas nie można ot tak z zewnątrz dać łapówę i dostać zamówienie [tzn. można, ale trzeba mieć dojścia]. A co robią ukraińcy? Proste prace, które zrobiły się bardzie dochodowe, bo my już tego nie chcemy robić. A co z ich edukacją z dyplomami z bazaru. Państwo z gówna i dykty i chamski zawistny naród.

Dondiego87

2022-07-29, 14:12
Na szczęście kierowca tira nie wiedział jaka nacja jedzie i odbił w prawo :roll:

Dziambu

2022-07-29, 19:07
KapejloneK napisał/a:

No szczęście jak sam sk***esyn, aż skaczę z radości.



A Polakowi kierowcy z tira h*j w dupe, po co tamtędy jechał chyba, żeby tylko ukrów narazić na niebezpieczeństwo

Marcin360360

2022-07-30, 00:50
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

I o czyym ma to niby świadczyć? Po Warszawie sporo tego jeździ, Tesle, Porsche, nawet Bentleya Continental widziałem, uciekają przed wojna , na ch*j niby mają te fury kacapii na spalenie zostawiać. Ukraińcy przed wojna radzili sobie świetnie, i tu w Polsce i tam na miejscu. To naród ze smykałka do interesów. W dużych miastach typu Kijów, Lwów, Chersoń czy Odessa jest w ch*j ludzi bogatych. I mają czym jeździć. Nie wiem skąd przekonanie że wschód to bieda i 30 letnie zyguli.


Plebs zazdrości ludziom z biednego kraju ze potrafi mieć samochód a on tylko mzka,PKP czy PKS.

koolowsky

2022-07-30, 12:39
KapejloneK napisał/a:

No szczęście jak sam sk***esyn, aż skaczę z radości.



co durny polaczek

voldoende

2022-07-30, 22:42
VeIture napisał/a:

Nie wiem czy ogólnie zauważyliście jak dużo nowszych samochodów się pojawiło na ukraińskich blachach ostatnio u nas?
Nie te 20-30 letnie trupy ale już takie kilku letnie autka w lepszym wyposażeniu.
To tak poza tematem.



W Holandi też.

tranzystor

2022-07-31, 13:32
T0B1 napisał/a:

że Ukraina to przed wojną był synonim korupcji.



A wojna coś zmieniła na ukrainie? Nadal zwolnienie ze służby wojskowej, prawo jazdy i jaki papier się tylko chce można kupić za USD w ukraińskich urzędach

HujIHuj

2022-08-03, 02:09
Jeżeli koleś nie zauważył tira, to musi mieć sporą wadę wzroku.
Ciekawe jak wyglądała ta młoda niewiasta przed wypadkiem...
Zresztą z taką wadą blizny powypadkowe nie będą mu robiły różnicy :P