18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek pod miastem Unieżysz (tak to w Polsce)

Lobo24 • 2021-05-23, 18:55
Kierowca TIRa ciężko ranny. W skodzie tylko lekko ranny pasażer.

Cz...........as

2021-05-24, 09:48
skoorviel napisał/a:

podstawowego wykształcenia nie mam



:mrgreen: i wszystko jasne. Jak tam sranko obok koła i prysznic przy masce?

Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



Bo mercedasami się nie rozbijają :roll: Jesteś debilem.

PryszczatyJeż

2021-05-24, 10:05
CzasNaKwas napisał/a:

i wszystko jasne. Jak tam sranko obok koła i prysznic przy masce?
Bo mercedasami się nie rozbijają Jesteś debilem.



Też jesteś debilem.

Cz...........as

2021-05-24, 10:25
@up Rozwiniesz temat czy tylko bronisz swojego chłopaka tirowca?

jessjess

2021-05-24, 10:59
Nosz kurna zawsze mu zjeżdżali na pobocze jak mrugał. A teraz nie. Niech zdycha.

skoorviel

2021-05-24, 12:49
CzasNaKwas napisał/a:

i wszystko jasne. Jak tam sranko obok koła i prysznic przy masce?



Co ma wnieść Twoja wypowiedź zacytowana mojego komentarza kompletnie wyrwana z kontekstu do dyskusji?

SirMajkel

2021-05-24, 16:10
Mam nadzieję, że typ dostanie za to dożywotni ban prowadzenia czegokolwiek... nawet taczki.

Wiewór

2021-05-24, 16:17
korowiow777 napisał/a:

Wielokrotne złamania, obrażenia wewnętrzne, zmiażdżone kończyny lub płuca, obrażenia twarzoczaszki (np. wyrwanie żuchwy, utraty oczu, peknięcia czaszki), amputacje, wstrząsy i pewno jeszcze z tysiąc innych jednostek. Najczęściej bezpośrednio zagrażające życiu.



W skrócie wszelkie obrażenia które powodują kalectwo, trwały uszczerbek na zdrowiu.

adrian312

2021-05-24, 17:34
paczfiko napisał/a:

Nie wiem, nie znam się, napewno się mylę, ale to jest moje zdanie. Moim zdaniem koleś mógł zasłabnąć albo coś innego. Nie widac tutaj żeby koleś kończyl manewr chowania się. Moim zdaniem, jakby wyprzedzał, to odruchem bezwarunkowym ( może się myle , w moim przypadku tak jest) każdego kierowcy jest zjechanie na pas wyłączony z ruchu. Mówię to o obydwu kierowcach samochodów ciężarowych. Żaden z nich nie zareagował, a może się wydawać że odcinek drogi jest prosty. Czemu żaden z kierowców nie utorował drogi przejazdu? Bo każdy kierowca tira wie że szkoda jeździ korposzczur?




Ii bardzo dobrze zrobili ze nie zjechali, przez takich cfeli co zjezdzaja wyprzedzanie na trzeciego jest norma na takiej drodze. A tak to ktos obejrzy filmik i moze wysunie jakies wnioski i bedzie coraz mniej idiotow spieszacych sie na cmentarz. Sam nigdy nie wyprzedzam wten sposobnawet jak kierowca z przodu robi mi miejsce, zawsze czekam az z naprzeciwka przejada auta

Respektuj

2021-05-24, 20:53
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



zasze to mówię że ludzie nie mający nic tylko pasata b5 w credycie zazdroszczą innym i tylko pie**olą głupoty. Zazdrość cię tak zżera że ktoś ma a ty nie że az wstyd Polaczku Januszku

polakwrocek

2021-05-24, 21:00
Sk***iel_Zaj***ny napisał/a:

Pytanie do ekspertów. Co oznacza 'ciężko ranny' ?



Weź sobie siekierkę i pie**olnij 3 razy w jaja.
Będziesz ciężko ranny. Ale ostrą stroną ofc. Nie trzonkiem.

Irokez

2021-05-24, 21:39
Sinan napisał/a:

Albo ja debil albo wy debile, proszę mnie poprawić w komentarzach.
Widać przecież że nie wyprzedzał tylko zaczął nagle jechać w stronę przeciwległego pasa nie próbując (nie mogąc) wrócić na właściwy tor jazdy. Prawdopodobnie coś w stylu ataku padaczki/zaśnięcia albo awaria układu kierowniczego.



Z tego co przeczytałem, to skodziaż przyznał się, że wyprzedzał i to samo świadkowie mówią. Bawił się w cykora, bo przecież każdy ucieka na margines. No i nie każdy się okazało. Tylko że debilowi nic prawie się nie stało a tirmana śmigłowiec zabrał.

ch...........ik

2021-05-24, 21:53
maly-boy napisał/a:

Nikt baranie w korpo nie dostanie super b tylko octavie bo są tańsze , wiec całe Twoje rozumowanie jest błędne...



Ja mam superba

eliveruss

2021-05-24, 22:37
Pewnie jakiś przedstawiciel handlowy się spieszył do klienta, by jak najprędzej przyjąć zamówienie na dostawę danonków, bo się termin kończył

Angevil

2021-05-24, 23:33
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



Zdanie typowego trepa. Bo droga to jest tylko dla wielkich panów, co za hajs ze zbierania szparagów w NL wyciułali ledwo na smoczyce 20latke z przeszłością tak niepewną jak stan psychiczny rządzących. Nie bo ci to są przecież super drajwery xD w życiu nikt ich nawet za sterami lanosa nie posadził a pchają chude dupy do aut starszych niż ich matki i z większą ilością km niż ich IQ. Dwukrotność IQ.